Akbank FAV sayesinde üniversiteli gençler, birçok farklı avantajdan fayadalanabiliyor. Sevdiğiniz markalardan özel indirimler, ortak ATM kullanımı, işlem ücreti ödememe gibi avantajlardan kolayca faydalanabiliyorsunuz. Akbank FAV müşterisi olmanız için 18 ile 26 yaş aralığında üniversite öğrencisi olmanız gerekiyor. Eğer kriterlere uyan biriyseniz, kesinlikle Akbank FAV müşterisi olmanızı tavsiye ediyoruz. Öğrencilerin güncel ekonomide bu kadar zorluk yaşamasına karşı, böyle bir sistemin varlığı en azından öğrencilerin ceplerini biraz da olsa rahatlatacaktır. Akbank FAV müşterisi olmak için Akbank’ın sunmuş olduğu mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu uygulamaya giriş yaptıktan sonra “kampanyalar” bölümüne gidin. Daha sonra ise Akbank FAV kampanyasını seçin ve katıl butonuna tıklayın. Bu işlemler ile beraber kolay bir şekilde Akbank FAV ‘lı olabiliyorsunuz.

Akbank FAV’ın ey yeni kampanyalarından biri ise Netflix kampanasıdır. Bu kampanya sayesinde Akbank FAV müşterileri, Netflix üyeliklerini ücretsiz bir şekilde alabiliyor. Bu yazımızda sizlere, Akbank FAV müşterilerine sunulan Netflix kampanyasının detaylarından bahsedeceğiz.

Akbank FAV’dan Netflix kampanyası

Akbank FAV müşterileri, Netflix üyelikleri için herhangi bir ücret ödemeyecek. Netflix platformuna ait olan ödemeler, Akbanka FAV müşterilerine ay sonunda iade edilecek. Bu sayede de ücretsiz bir şekilde Netflix kullanabilecek. Ancak yapılan bu indirim 38 TL ile sınırlıdır.

Söz konusu bu kampanya Netflix web sitesi üzerinden ve mobil bankacılık uygulaması üzerinden yapılacak ödemeler, kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Bunlara ek olarak Bireysel Axess, Wings, Axess Öğrenci Kartı, Akbank Banka kartları veya bu kartların ek kartları ile yapılacak üyelik ödemleri de kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Ancak Akbank’ın ticari kartları, kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Akbank’ın sunmuş olduğu bu Netflix kampanyası, müşteri bazındadır. her müşteri bu kampanyadan ayda yalnızca bir kez yararlanabilecektir. Bir müşteri, ayda maksimum 38 lira kadar bir indirim kazanabiliyor. Bununla beraber kredi kartalınızda ya da banka kartlarınızda biriken chip paralar ile yapılan üyelik ödemeleri, kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. hak edilen indirim tutarı, gelecek ayın ilk 10 iş günü içerisinde Akbank kredi kartınıza ya da Akbank banka kartınıza yüklenecektir. yapılacak olan iptal ve aide işlemlerinde, verilen indirim geri alınacaktır. Eğer o an da indirim tuarı kadar bir para söz konusu kartta bulunmuyorsa, gelecek ayın ekstresinde borç olarak gözükecektir.

İLGİLİ MAKALE  Yeni evleneceklere kredi müjdesi! Evlilik hazırlığı yapacaklara sevindiren müjde geldi

Akbank FAV’a nasıl katılınır?

Akbank FAV’a katılmak için öncelikle bir başvuru formu doldurmanız gerekiyor. Bu başvuru formunu doldurduktan sonra ise kolay bir şekilde Akbank FAV müşterisi olabilirsiniz. Akbank FAV’a katılabilmek ve başvuru formunu doldurmak için buraya tıklayarak başvuru ekranına gidebilirsiniz.