Hayatımıza yön veren ve belki de kısa ya da uzun vadeli alacağımız kararların belli bir noktada değişikliğe uğramasının en büyük nedenlerinden bir tanesi doğduğumuz tarih itibarıyla bizimle birlikte yaşayan burçlardır. Gökyüzünde meydana gelen olaylar dolayısıyla, karakterlerin değişime sürüklenmesine de neden olmaktadır. Burçların karakteri etkilediği gibi aynı zamanda yükselen burçlar da kişinin karakterinin değişmesine neden olmaktadır. Burç olarak nitelendirdiğimiz ve Samanyolu Galaksisinin içerisinde bulunan 12 takım yıldızında meydana gelen değişimler kişinin günlük hayatında da hatırı sayılır değişimlerin olmasına neden olmaktadır.

28 haziranda burçları ne gibi olaylar bekliyor?

Burçlarda meydana gelen değişimler, kişinin normal hayatı başta olmak üzere pek çok konularda farklı tepkiler göstermesine neden olmaktadır. Bu değişimler dolayısıyla yakın çevresinde ‘Sana bugün ne oldu?’ şeklinde tepkilerin yaşandığı çok vakalar görülmektedir. Bu değişimlerin en büyük nedenlerinden bir tanesi, gökyüzünde meydana gelen çarpışmalar ve burçların yörüngelerinde meydana gelen değişimler olmaktadır. Bu değişimler kişinin hayatında farklı davranması ve belki de farklı düşünmesine neden olmaktadır. Peki 28 haziran 2022 itibarıyla burçları ne gibi durumlar bekliyor? İşte burçların yaşanması ihtimali olan o detaylar…

Koç burcu

21 Mart ile 20 Nisan aralığında doğan ve ateş grubuna mensup olan burçlar arasında yer alan kişiler koç burcudur. Koç burçları genel özellikleri itibarıyla kendi ayakları üzerinde durmayı seven ve her işini kendi halleden güçlü karakterdeki insanlardır. Koç burçları hırslıdır, istedikleri konularda başarılı olmayı bilir ve başarılı olurlar. Mantıklı düşünmeyi bilirler ve yaşadıkları olaylar karşısında çok daha ehemmiyetli davranmaya özen gösterirler. 28 haziran çarşamba günü itibarıyla koç burçları, hazırladıkları ya da düşündükleri projeyi yürürlüğe sokmak için bir adım atacaklar ve belki de attıkları bu adım onların dönüm noktası olacak. Kendinizi çok daha yönlendirmiş ve güçlü hissederseniz arzu ettiğiniz tüm olayların gerçekleşeceğine inanın ve bugünü bu bilinçle geçirin. Fikirlerinizi çok daha derinlemesine düşünmeli çok daha sağlam bir alt yapıya endekslemeniz için kaçırılmaz bir gün olduğunu unutmayın.

Boğa burcu

21 Nisan – 20 Mayıs aralığında doğan kişiler boğa burcuna mensupturlar. Boğa burçları genel özellikleri itibarıyla, diğer burçlara nazaran çok daha rahat görünen ve pek çok durumu kafasına takmayan kişiler olarak görülmektedir. Oysaki boğa burçları, sevdikleri insanlara karşı büyük bir korumacı tavra sahiptirler. Bu korumacı tavırları bazı durumlarda ikili ilişkilerinde biraz problem yaşatsa da boğa insanını seven kişiler, onun bu özelliğini kabullenmeyi seçmiştirler. 28 şubat 2022 itibarıyla boğa burçları, ektiği ekinlerin hasadını görme zamanına girdi. Bugün itibarıyla çok daha huzurlu bir hayatın sizi beklediğini söylemekte fayda var. Çevrenizdeki insanlar size, diğer konular hakkında çok fazla güven duyuyor. Daha önce gizlenmiş bir takım olayların şimdilerde ortaya çıkma durumuyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Özellikle arkadaşlarla olan iletişimleriniz bir miktar etkilenebilir, size tavsiyemiz bir gizemin peşinden gitmek yerine kafanızda bulunan projeye yönelmenizdir.

İLGİLİ MAKALE  Nisan ayının 'enlerini' açıklıyoruz. İşte en yorulan, en üzülen, en düşünen o burçlar!

Aslan burcu

22 Temmuz-23 Ağustos tarihleri arasında doğan ve ateş grubuna mensup olan kişiler aslan burcudur. Aslan burçları genel özellikleri itibarıyla daha çok kendi düşünce va mantıklarıyla hareket eden kişilerdir. Bu mantıkları ve güçlü yanları bazı dönemlerde onların başını sıkıntıya soksa da aynı istikrarlar devam etmektedir aslan burçları. 28 haziran itibarıyla aslan burçları, ayrıntılarla ilgilenmeli, organize olmalı ve yeni, farklı konulara karşı öğrenme güdülerini açmaları gerekmektedir. Bu farklı konulara olan ilginiz sizin çok daha iyi bir yerde olmanızı sağlayabilir. Sağlık ve zindelik hedeflerinize ulaşmaya yönelik çabalar başarılı olmaktadır. Aslan burçlarına tavsiyemiz bugün bazı konuları netleştirmeye yönelik adımları atmalarına fayda vardır.