Akıllı telefon satın alıp, bu telefonları kutudan çıkardığımız zaman standart belirli birkaç duvar kağıdı bulunuyor. Ancak çoğu akıllı telefon kullancısı, satın aldıkları telefonlarda gelen standart duvar kağıtlarını çok fazla beğenmiyor. Bu yüzden de telefonları için güzel duvar kağıtları sürekli olarak aranmakta. Bu yazımızda sizlere telefonlarınızı harika gösterecek olan duvar kağıtlarından bahsedeceğiz.

Telefonların duvar kağıtları nasıl seçilmeli

Telefonunuza duvar kağıdı yapmadan önce dikkat edilmesi gereken bazı detaylar bulunmakta. İlk olarak seçeceğiniz duvar kağıtları, gözlerinizi yormamalı. Çok karmaşık duvar kağıtları, gözlerinizi yorabilir. Bu durum da görme yetinizi bile engelleyebilir. Bunun yanında açık renki duvar kağıtları, telefonunuzun şarjının çok daha hızlı bitmesine neden olabilir. Bu durumun nedeni ise akıllı telefonunuzun ekranı, açık renkleri gösterebilmek için piksellerini yakıyor. Ancak siyah renkler için pikselleri kapatıyor. Bu sebepten ötürü de siyah renkli duvar kağıtları kullanmak, akıllı telefonlarınızın şarjının çok daha uzun süreler dayanmasını sağlayacaktır. Gelin hep birlikte akıllı telefonlarınız için en güzel duvar kağıtlarını inceleyelim.

Telefonlarınız için en güzel duvar kağıtları

Listelemiş olduğumuz duvar kağıtlarını kullanmak istiyorsanız, resmin üzerine basılı tutup, telefonunuzun hafızasına kaydedin. Eğer bilgisayardan bakıyorsanız, resme sağ tıklayın ve resmi yeni bir sekmede açın. Ardından da resmi farklı kaydet seçeneği ile bilgisayarınıza kaydedin. Daha sonra kullandığınız cihazlardaki adımları takip ederek, duvar kağıtlarınızı kullanabilirisiniz.

Siyah renkli duvar kağıtları

Açık renkli duvar kağıtları