Dönemin en popüler dizilerinden olan Öyle Bir Geçer Zaman ki’nin küçük Osman’ı Emir Berke Zincidi, adını ilk olarak bu diziyle duyurmuştu. Yayın hayatına üç yıl boyunca devam eden Öyle Bir Geçer Zaman ki’nin dizi setinde büyüyen Emir Berke, dizinin final yapmasıyla Küçük Ağa adlı dizide rol almış, ardından dizi hayatına ara vermişti. Ara verdiği süreçte okul hayatına ve yeteneklerine yönelen Emir Berke Zincidi’nin şimdiki hali görenleri hayrete düşürüyor…

Öyle Bir Geçer Zaman ki’nin küçük Osman’ına ne oldu?

2010 – 2013 yılları arasında izleyici ekranlara kilitleyen Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin sevilen karakteri küçük Osman, yayınlandığı dönem itibarıyla kendini bir hayli sevdirmişti. Sevimli hareketleri, sempatik duruşlarıyla oyuncu kadrosuyla güzel bir dinamik içerisinde yer almıştı. Diziyi seven birçok insan aynı zamanda küçük Osman’ı kendi evlatları gibi görerek, canlarından bir parça gibi sevmişlerdi. Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin 2013’de ekranlara veda etmesinin ardından, 2014- 2015 yılları arasında Küçük ağa dizisiyle, tekrar sevenleriyle buluşmuştu Emir Berke Zincidi. 2005 doğumlu olan, 17 yaşındaki genç oyuncunun şimdilerde ne yaptığı merak edilen konular arasın. Bakın Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin Küçük Osman’ı Emir Berke Zincidi şimdilerde neler yapıyor?

Emir Berke Zincidi kimdir?

4 ekim 2005 yılında dünyaya gelen Emir Berke Zincidi, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisiyle küçük yaşlarda yeteneğini ortaya koydu. Osman karakteriyle, tüm Türkiye’ye kendini sevdiren küçük yıldız, adını oyunculuk sektörüne yazdırdı. Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin 2013’de ekranlara veda etmesinin ardından, pek çok dizi ve reklam çekimlerinde oyuncu olarak yer aldı. Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde canlandırdığı Osman karakteriyle, “Yılın En İyi Çocuk Oyuncusu” ödülünü aldı. Emir Berke’nin anne ve babası, Emir Berke 2 yaşındayken kendisini bir ajansa yazdırmış ve oyunculuk tohumları 2 yaşındayken verilmiş. Babasının da aynı zamanda model olması, sektöre giriş açısından da etkili olmuştur. Adını duyurmadan evvel çocuk yaşta pek çok reklam filminde oynayan Emir Berke, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi için iki yüz çocuk arasından seçilerek Osman Akarsu karakterini canlandırma fırsatı bulmuştur. 2013 yılında dizinin final yapmasıyla birlikte 2014 yılında Küçük Ağa dizisiyle ekranlara tekrar geldi ve akabinde kariyer basamaklarını birer birer çıkmaya başladı.

İLGİLİ MAKALE  Aslı Bekiroğlu kimdir? (Kaynak: soru.com.tr)

Emir Berke Zincidi’nin yer aldığı projeler

  • 2009 – Bu Kalp Seni Unutur mu? (Dizi)
  • 2010-2012 – Öyle Bir Geçer Zaman ki (Dizi)
  • 2013 – Hititya: Madalyonun Sırrı (Film)
  • 2014-2015 – Küçük Ağa (Dizi)
  • 2015 – Bir Deniz Hikayesi (Dizi)
  • 2018 – Arka Sokaklar (Dizi)
  • 2018-2019 – İkizler Memo-Can (Dizi)

Yayın hayatına 2019 itibarıyla son veren İkizler Memo-Can dizisinin ardından herhangi bir projede yer almayan Emir Berke, şimdilerde sosyal medya hesabından günlük hayatını paylaşmayı tercih ediyor. Bir yandan okul hayatına devam eden 17 yaşındaki yıldız, aynı zamanda spor salonundan karelerle de sosyal medya hesabından takipçileriyle buluşuyor. Tarzını ve stilini değiştiren Emir Berke Zincidi, sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yerini alıyor.