Ekranların sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’in sunucusu Müge Anlı, yıllardır programa hız kesmeden devam ediyor. Sevilen programın güzel sunucusu Müge Anlı, kızını herkesten sır gibi saklıyordu. Ünlü sunucunun kızının son hali görenleri şoke etti. Oldukça büyüdüğü gözlenen Lidya Müge Akdağ’ın fotoğrafını görünce çok şaşıracaksınız. İşte Müge Anlı’nın kızı Lidya Müge Akdağ’ın son hali.

Müge Anlı kimdir?

19 Aralık 1973’te İstanbul’da dünyaya gelen gazeteci Müge Anlı, uzun yıllardır tanınan bir isim.
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Müge Anlı, yüksek lisansını da Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Hukuk alanında yaptı. Meslek hayatına magazin muhabiri olarak başlayan Anlı, Şenay Düdek’le Kanal D’de yaptığı Dobra Dobra programı ile güzel bir çıkış yakaladı. Bu programın ardından magazin alanına kalıcı bir veda eden Müge Anlı, daha sonra Müge Anlı ile Tatlı Sert ismindeki programı sunmaya başladı. Asıl büyük çıkışını bu program ile yapan Müge Anlı, günümüzde halen aynı televizyon programı ile kariyerini sürdürmeye devam ediyor. Müge Anlı’nın meslektaşı Burhan Akdağ ile evliliğinden olan Lidya Müge isminde de bir kızı var. Ünlü sunucu geçtiğimiz ay İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu evleneceğini açıklamış, kısa bir süre sonra da evlenmişti.

Müge Anlı’nın kızı Lidya Müge Anlı

Müge Anlı’nın kameralardan sır gibi sakladığı, kendisi gibi gazeteci Burhan Akdağ ile evliliğinden doğan kız çocuğu Lidya Müge Akdağ’ın son halini görenler şoke oluyor. 2002 yılında dünyaya gelen Lidya Müge Anlı, Koç Üniversitesi’nde Hukuk okuyor. Annesi gibi oldukça güzel olan Lidya’nın fotoğrafları herkes tarafından merak ediliyordu. İşte Lidya Müge Akdağ.

Evleneceğini duyurmuştu

Sunucu Müge Anlı, geçtiğimiz ay Müge Anlı ile Tatlı Sert isimli, sunuculuğunu yaptığı programda evleneceğini duyurmuştu. İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini söyleyen Müge Anlı’nın mutluluğu gözlerinden okunuyordu. İşte Müge Anlı’nın evleneceğini açıkladığı o sözler:

“Bugün kendimle ilgili bir haber vereceğim. Aslında cuma günü verecektim bu haberi ama ne yazık ki, o kadar yalan yanlış haberler çıkıyor ki. Ben zaten hiçbirine cevap vermem. Hiç muhatap almıyorum kimseyi kendime. Siz beni izliyorsunuz, kötü yazanlara söylüyorum yazıyorsunuz. sizi okumuyorum. Cuma günü vermeyi düşünüyordum bu haberi ama bugün vermeyi daha uygun gördüm. Sevgili dostlar beni yıllarca evinizde misafir etmekle kalmadınız, ailenizin bir ferdi olarak da kabul ettiniz. Bu yüzden de kendimle ilgili sizleri de çok mutlu edecek bir haberi ilk ağızdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim. Herkes evleniyor çok abartacak bir şey yok bence. Ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istedim. Müstakbel damadınızın adı Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da saygı duyduğum bir mesleği var. Siz her zaman benim özel yaşamıma saygı duydunuz. Bu kararıma da saygı duyacağınıza, mutluluğum için de edeceğinize eminim.” Müge Anlı, bu sözlerin ardından Şinasi Yüzbaşıoğlu ile dünyaevine girdi.

İLGİLİ MAKALE  Müge Anlı'nın acı günü! Ünlü sunucunun babası İhsan Anlı, hayatını kaybetti

Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir?

Sunucu Müge Anlı’nın eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu, son zamanlarda çok merak edilen bir isim. Müge Anlı, İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile 25 Haziran’da dünyaevine girmişti. Müge Anlı’nın eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu, 10 Nisan 1963’te Adana’da doğdu. Lise eğitiminin ardından polis olan Yüzbaşıoğlu, hem Erzurum Emniyet Müdürlüğü’nde hem de Adana Emniyet Müdürlüğü’nde görev aldı. 4. sınıf emniyet müdürü olan Şinasi Yüzbaşıoğlu, 2021 yılında ise İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü’ne atandı. 58 yaşındaki Şinasi Yüzbaşıoğlu, şimdilerde Müge Anlı ile mutlu bir evlilik sürdürüyor.