Ekranların sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’in sunucusu Müge Anlı, acı bir haberle sarsıldı. Müge Anlı, bir süredir görüşmediği babası İhsan Anlı’nın ölüm haberini aldı. Fatih Camisi’nde kılınan öğle namazından sonra aile kabristanlığına defnedildi. Bu haber sonrasında pek çok kişi Müge Anlı’nın babasını araştırmaya başladı. İşte Müge Anlı’nın vefat eden babasıyla ilgili detaylar.

İhsan Anlı kimdir?

Müge Anlı’nın babası İhsan Anlı hakkında detaylı bir bilgiye ulaşmak mümkün değil çünkü Müge Anlı uzun süredir babasıyla küs. Konuşmadığı babasının ölümü ile sarsılan Müge Anlı’yı yakın çevresinin teselli ettiği konuşuluyor. İhsan Anlı’nın uzun bir süredir kanser tedavisi gördüğü ve buna bağlı olarak yaşamını yitirdiği de gelen bilgiler arasında.

Müge Anlı kimdir?

19 Aralık 1973’te İstanbul’da dünyaya gelen gazeteci Müge Anlı, uzun yıllardır tanınan bir isim olmasının yanı sıra güvenilir ve sevilen de bir isim. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Müge Anlı, yüksek lisansını da Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Hukuk alanında yaptı. Meslek hayatına magazin muhabiri olarak başlayan Anlı, Şenay Düdek’le Kanal D’de yaptığı Dobra Dobra programı ile güzel bir çıkış yakaladı. Bu programın ardından magazin alanına kalıcı bir veda eden Müge Anlı, daha sonra Müge Anlı ile Tatlı Sert ismindeki programı sunmaya başladı. Asıl büyük çıkışını bu program ile yapan Müge Anlı, günümüzde halen bu program ile kariyerini sürdürmeye devam ediyor. Müge Anlı’nın meslektaşı Burhan Akdağ ile evliliğinden Lidya Müge isminde bir kızı var. Müge Anlı, programında sık sık kızından bahsediyor. Ünlü sunucu geçtiğimiz ay İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu evleneceğini açıklamış, kısa bir süre sonra da evlenmişti.

Ünlü sunucu, daha önce de evleneceğini duyurmuştu

Sunucu Müge Anlı, haziran ayında Müge Anlı ile Tatlı Sert’te de yayın sırasında evleneceğini duyurmuştu. İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini söyleyen Müge Anlı’nın müstakbel eşinin mesleği ile de gurur duyduğunu söylemişti. İşte Müge Anlı’nın evleneceğini açıkladığı o sözler:

“Bugün kendimle ilgili bir haber vereceğim. Aslında cuma günü verecektim bu haberi ama ne yazık ki, o kadar yalan yanlış haberler çıkıyor ki. Ben zaten hiçbirine cevap vermem. Hiç muhatap almıyorum kimseyi kendime. Siz beni izliyorsunuz, kötü yazanlara söylüyorum yazıyorsunuz. sizi okumuyorum. Cuma günü vermeyi düşünüyordum bu haberi ama bugün vermeyi daha uygun gördüm. Sevgili dostlar beni yıllarca evinizde misafir etmekle kalmadınız, ailenizin bir ferdi olarak da kabul ettiniz. Bu yüzden de kendimle ilgili sizleri de çok mutlu edecek bir haberi ilk ağızdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim. Herkes evleniyor çok abartacak bir şey yok bence. Ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istedim. Müstakbel damadınızın adı Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da saygı duyduğum bir mesleği var. Siz her zaman benim özel yaşamıma saygı duydunuz. Bu kararıma da saygı duyacağınıza, mutluluğum için de edeceğinize eminim.” Müge Anlı, bu güzel sözlerin ardından Şinasi Yüzbaşıoğlu ile 25 Haziran tarihinde dünyaevine girdi.

İLGİLİ MAKALE  Müge Anlı’nın kızının son hali şoke etti. Kameralardan sır gibi saklıyordu

Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir?

Sunucu Müge Anlı’nın eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu, son zamanlarda çok merak edilen bir isim. Müge Anlı, İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile 25 Haziran’da dünyaevine girmişti. Müge Anlı’nın eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu, 10 Nisan 1963’te Adana’da doğdu. Lise eğitiminin ardından polis olan Yüzbaşıoğlu, hem Erzurum Emniyet Müdürlüğü’nde hem de Adana Emniyet Müdürlüğü’nde görev aldı. 4. sınıf emniyet müdürü olan Şinasi Yüzbaşıoğlu, 2021 yılında ise İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü’ne atandı. 58 yaşındaki Şinasi Yüzbaşıoğlu, şimdilerde Müge Anlı ile mutlu bir evlilik sürdürüyor.