Son dönemin en popüler ve en çok aratılan kelimelerinden bir tanesi şüphesiz melek kartlarıdır. Melek kartlarının ne olduğu ve nasıl kullanıldığı arama motorlarında sıklıkla karşımıza çıkan başlıklar arasında yer alırken haberimizin bu bölümünde konuya ilişkin tüm detayları inceleme altına alacağız. İşte melek kartlarının ne olduğu ve melek kartlarının nasıl kullanılması gerektiğine dair tüm detaylar…

Melek kartları nedir?

Son dönemlerde fazlasıyla meşhur olan kartlardan bir tanesi olan melek kartlarının ne olduğu fazlasıyla merak edilen konular arasında yer almaktadır. Kişinin yol gösterici bir güç olarak görmeyi arzu ettiği ya da inandığı kartlardan bir tanesi olan melek kartları, karar verilmesi gereken bir durumda kişiye büyük ölçüde yol göstericilik yaptığına inanılmaktadır. Melek kartlarının seçimi sırasında kişinin aklından istediği şeye dair olan düşünceyi geçirmesi gerekmektedir. Tam olarak kalbinizden ve zihninizden dilediğinizi düşünerek kartınızı seçmeyi ihmal etmeyin.

Melek kartı falı nasıl bakılır?

Melek kartı falı, geçmişten günümüze her dönemde olan ve çeşitli olayları aydınlığa kavuşturma noktasında yardımcı olduğuna inanılmaktadır. Melek kartlarının anlamları, yine kartların içerisinde yer alan bilgilere göre anlamlandırılırken melek kartında odaklanmak ve dilediğiniz herhangi bir olaya derinlemesine hissetmeniz fazlasıyla önemlidir. 44 kartın her birinde farklı bir anlam bulunurken, bu kartla doğru odaklanma süreci içerisinde gerçekleşmek fazlasıyla önemlidir. Melek kartını baktıran da, bakanında gerçek manada odaklanması fazlasıyla önemlidir. Baktıran kişinin istediği düşünceye direkt olarak odaklanmasının yanı sıra, bakan kişinin de kartları doğru bir şekilde açması son derece önemlidir. Melek kartları karıştırıldıktan sonra ters olarak dizilir ve o noktadan sonra kişinin seçmesi istenir.

Melek kartlarının anlamları nelerdir?

Melek kartına baktıran kişilerden pek çoğu gelecek kartını seçmeyi ve genellikle gelecek kartı üzerine yoğunlaşmayı ister. Melek kartı baktırırken baktıran kişi geçmiş, gelecek ve şimdiki zamana ait olan birer kart seçer. Bu noktada kartların sıralı olarak seçilmesi fazlasıyla önemlidir. Kartların seçilmesinin ardından sıra, melek kartına bakan kişidedir. Melek kartına bakan kişi, kart anlamlarının yer aldığı kitabını açar ve bu kitap üzerinden kartların anlamlarına yönelir. Melek kartında bir de karar açılımı da bulunmaktadır. Karar verilemeyen konular üzerine açılan karar açılımı kartının olay üzerinde yol gösterici olduğu düşünülmektedir. Karar açılımı için kartlar karıştırılır ve ters çevrili olan kartlardan 7 tane seçmesini ister. Kararı en çok etkileyen kart ise 7. yani son olarak seçilen karttır. Her kart bu noktada anlamına göre ala alınarak yorumlanmaya başlanır. Son aşamada kalan kartın pozitif olması yolun aydınlık olacağına dair işaret verdiği düşünülür. Tam tersi durumda ise yolun büyük ölçüde, negatif olduğu düşünülmektedir.

İLGİLİ MAKALE  Kahve falında fil görmenin yorumu (Kaynak: soru.com.tr)

Melek kartı falı ne sıklıkla bakılması gerekir?

Melek kartı falı bakımı, melek kartı falına bakan kişiler tarafından kişinin hayatı içerisinde sadece bir kez bakması gerektiği yönündedir. Melek kartı falına düzenli olarak baktırıldığında kişide çeşitli tılsımların yol gösterici bir unsur olabileceğine dair bir inanış da bulunmaktadır. Ancak bu durumda fala bakan kişinin tecrübeli ve fal baktıran kişinin de dingin sağlıklı bir yapıda olması fazlasıyla önemlidir.

Melek falı ne anlama gelir?

Toplamda 44 karttan oluşan melek falı kartlarının her birinin ayrı ayrı anlamları bulunmaktadır. Bu 44 kart anlamlarıyla hayatımızla ilgili çeşitli ipuçlarını verdiği düşünülürken, geleceğe dönük çeşitli olaylara karşın bilgilerin verildiğine inanılmaktadır. Melek kartı baktıran kişiler, gelecekleri için alacakları ya da almak istedikleri kararları bu kartlar üzerinden yürütmeye kartların onlara yol göstericilik yapmasını istemektedirler.