Gezegen geçişlerinin burçlar üzerinde her zaman oldukça büyük etkileri bulunmaktadır. Bu etkiler bazı durumlarda kişide olumlu etkiler uyandırırken bazı durumlarda olumsuz etkiler yansıttığını gözlememiz mümkün. Mars gezegenini kendi evi olan koç burcuna geçmesi, tüm burçlar üzerinde büyük bir bilgelik durumunun oluşması ihtimali dahilinde olurken aynı zamanda herkes hayatında yeniden doğduğunu hissedecek. Kendi ev sahipliğini yaptığı gezegende koç burçları için biraz daha farklı bir durum yaşanacak. Koç burçları için çok daha atılımcı, cesur ve keskin kararların alınacağını görürken bakın diğer burçlar bu durumdan nasıl etkilenecek?

Mars koç burcuna geçti!

Koç burcu

Koç ve yükselen koçlar için mücadele konularının artacağının haberini vermek doğru olacaktır. Bugün itibarıyla cesaret ve rekabete olan arzunuz çok daha fazla artacak. Bu süre zarfında huzursuz olduğunuz tüm konular son bulacak. İş ortamında ya da aile ortamında çok daha mutlu olacaksınız. Jüpiterin koç burcuna geçmesiyle birlikte iştahınızda bir artış olabilir. Kilo almamaya ve spor yapmaya özen göstermelisiniz.

Boğa burcu

Boğa ve yükselen boğalar duygusal manada olan tüm endişelerinizi ortadan kaldırmak istediğiniz bir sürece giriyorsunuz. Bilhassa bu süreç içerisinde haksızlığa uğradığınız her konuda aydınlığa çıkacaksınız. Kim ne yaparsa kendine yapar bunu sakın unutmayın. Etraflıca düşünmek yerine daha çok iş huzurunuza yönelmeniz ve kendinizi geliştirecek aktivitelerin içerisinde bulunmanız çok daha hayrınıza olacak.

İkizler burcu

İkizler ve yükselen ikizler bu süre zarfında ileriye yönelik yaptıkları projeleri ve hedeflemelerine yönelecekler. Mutlu olmak için birçok arayışın içerisinde bulacaksınız kendinizi. Bugün itibarıyla çok daha fazla sosyalleşmek isteyebilirsiniz fakat çok fazla açılmamaya özen gösterin. Arkadaşlarınız konusunda çok daha seçici olmaya özen göstermeli ve iç huzurunuza yönelmeyi tercih edebilirsiniz.

Yengeç burcu

Yengeç ve yükselen yengeçlerin kariyerleriyle alakalı oldukça güzel fırsatların karşılarına çıkacaklarını söylemek doğru olacaktır. Mesleki manada çok daha hırslı ve tuttuğunu koparan bir boyutta olmanız önemlidir. Aksi bir tutum sergilerseniz daha çok kırılmaya ve mevcut olan sorunların içerisinde kendinizi bulabilirsiniz.

Aslan burcu

Aslan ve yükselen aslanlar eğitim ve kendilerini geliştirme noktasında çok daha fazla efor içerisinde bulunmaya başlayacaklar. İnsanlara kendi fikrinizi kabul ettirmeye çalışmak yerine daha çok kendi iç dünyanızda yaşamanız ve doğrularınızın kendi nezlinde kalmasını sağlayabilirsiniz.

İLGİLİ MAKALE  Her şeyi önceden seziyorlar. Sezgileri en kuvvetli burçlar belli oldu

Başak burcu

Başak ve yükselen başakların hayatlarında şu sıra alacak ve verecek konularında bir takım dengesizliklerin olabileceğini söylemek doğru olacaktır. Bu düzensizliği ortalamak için biraz fazla yorulabilirsiniz. Marsın koç burcuna geçmesi sizin üzerinizde, istediğinizi alma konusunda hırslanmanıza yardımcı olacaktır.

Terazi burcu

Terazi ve yükselen teraziler ilişkileri ya da evlilik hayatlarında önemli sınavlardan geçebilirler. Marsın koç burcuna geçmesiyle birlikte biz bilinci oturmamış ilişkilerde dağılma ya da tartışma durumlarının yaşanması oldukça muhtemel konular arasında yerini alıyor.

Akrep burcu

Akrep ve yükselen akreplerin rutin işlerine olan farkındalıkları artacak. Bu süre zarfında çalışkan olma arzunuz ve mükemmele olan isteğiniz yorulmanıza sebep olabilir. İş arkadaşlıklarınız arasında anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Bu süre zarfında dedikodulardan uzak durun.

Yay burcu

Yay ve yükselen yayların yaratıcı özellikleri açılacak. Bilhassa aşk hayatınızda gayretinizi yerli yerine koyarsanız kazanacağınızı söylemek doğru olacaktır. Zihninizde olan planları uygulama aşamasına geçerken kendi şansınızı kendinizin oluşturma durumunda olmanız gerektiğini hatırlamanızda fayda görünüyor.

Oğlak burcu

Oğlak ve yükselen oğlakların içsel cesaretinin artacağını söylemek doğru olacaktır. Marsın bu geçişinde kendinizi iş alanına verirseniz ve bu iş için gereken gayreti gösterirseniz yolun sonu aydınlık olacaktır.

Kova burcu

Kova ve yükselen kovalar bu süre içerisinde çok fazla cesur ve tuttuğunu koparacak pozisyonda olacak. Bilhassa yakın çevrenizle ilgili tartışma ya da münakaşaların içerisinde bulunmayın.

Balık burcu

Balık burcu ve yükselen balıklar bu süre içerisinde para kazanma hırsını ve gayreti içinizde bulabilirsiniz. Bu hissiyatı değerlendirmeniz kısa süre içerisinde kariyeriniz anlamında güzel sonuçların olmasına yardımcı olacaktır.