Son dönemlerde sıklıkla kullanılan uygulamalardan ve aratılan başlıklardan bir tanesi kahve falı uygulamalarıdır. Kahvesini içtikten sonra kahveyi kapatan kişiler, uygulamalara fotoğrafı çekip göndererek kahvesinde çıkan detayları öğrenmek istiyorlar. Haberimizin bu bölümünde en iyi kahve falı uygulamalarının neler olduğunu ve hangi uygulamaların sıklıkla kullanıldığını derledik. İşte en iyi ve çok kullanılan kahve falı uygulamaları…

En iyi kahve falı uygulamaları nelerdir?

Kahve falı uygulamaları son dönemlerde fazlasıyla meşhur olan ve insanların fazlasıyla kullandığı uygulamalar arasında yerini alan aplikasyonlardan bir tanesidir. Bu uygulamalar genellikle kalabalık arkadaş ortamlarında sıklıkla kullanılırken, bazı kişiler tarafından da müptelası olan uygulamalardan bir tanesidir. “Ben kahve falına inanmam, öylesine gönderiyorum” diyenlerin ilk sırada gönderdiği kahve falı uygulamalarını öğrenmek ve kahve falı uygulamalarında hangilerinin sıklıkla kullanıldığını öğrenmek istiyorsanız haberimizi okumaya devam edin. İşte sıklıkla kullanılan kahve falı uygulamaları;

1-Kaave Falı

Uzun yıllardır kullanılan ve kahve falı uygulamalarının yayılmasına vesilen olan uygulamalardan bir tanesi şüphesiz Kaave falıdır. Popülerliğini korumaya devam eden Kaave Falı, Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki farklı dilde karşımıza çıkıyor. Ara yüzü ilk çıktığına göre fazlasıyla değişen Kaave Falı uygulaması, son derece kolay kullanımıyla pek çok kişinin en çok tercih ettiği uygulamalardan bir tanesi oluyor.

2- Faladdin

Faladdin son dönemlerin en çok dikkat çeken ve Kaave Falı uygulamasının bir dönem silinip, Faladdin’e geçilmesini sağlayan uygulamalardan bir tanesidir. Uygulama içerisinde sihirli bir cinin bulunması ve bu cinden bir dilek hakkının sunulması uygulamanın cazip kılınmasını sağlıyor. Aynı zamanda Faladdin uygulamasının içeriğinde Tarot falı da bakılıyor. Sizden seçilmesi istenen adette kart seçimini yaptıktan sonra uygulama Tarot’unuza bakıyor ve seçmiş olduğunuz kartlarda çıkanları sizler için yorumluyor.

3- Fal Vakti

Fal Vakti tamamıyla gerçek falcılar tarafından online bir şekilde gerçekleştirilen kahve falı uygulamalarından bir tanesidir. Fal Vakti uygulaması üzerinden sesli bir şekilde fal baktırabilme imkanı sunan bu uygulama, gerçek fal baktıran kişiler tarafından sıklıkla kullanılan uygulamalardan bir tanesidir. Fal Vakti uygulamasında, kahve falınızın yorumlanmasını istiyorsanız o noktada uygulama üzerinden bir miktar ücret ödemeniz gerekiyor.

İLGİLİ MAKALE  Onlyfans nedir ve nasıl kullanılır?

4- Derya Abla

Kahvesini içtikten sonra uygulama üzerinden kahve falının yorumlanmasını isteyen kişilerin sıklıkla tercih ettiği uygulamalardan bir tanesi şüphesiz Derya Abla kahve falı uygulamasıdır. Kahve falınızı içtikten sonra kahvenizi ters çevirip soğumasını bekledikten sonra, kahve fincanınızı fotoğraflamanızın ardından kahve yorumlanması gerçekleştirilir. Uygulama üzerinde aktif çalışan ve kahve tiryakilerinin sıklıkla kullandığı uygulamalar arasında yer alan Derya Abla kahve falını tercih edebilir, kahve fincanınızda bulunan yorumları öğrenebilirsiniz. Tarot, yıldızname, aşk ve rüya yorumları gibi çeşitli fallara da uygulama üzerinden bakabileceğiniz Derya Abla kahve falı uygulaması üzerinden dilediğiniz şekilde fallarınıza baktırabilirsiniz. Aynı zamanda Derya Abla kahve falı uygulaması üzerinden canlı fal uygulamasını deneyebilirsiniz. Canlı fal uygulaması için kredi almanız gerekirken, fal yorumlaması için belli bir miktarda ücret ödemeniz gerekiyor.

5- Fal Diyarı

Fal Diyarı kahve falı uygulaması, diğer uygulamalara nazaran internet sitesi olan bir uygulamadır. Diğer kahve falı uygulamalarında olduğu gibi burada da uygulama içerisinden kredi almanız koşuluyla falınıza yorum geliyor. Sadece kahve falıyla sınırlı olmayan Fal Diyarı uygulaması içerisinde dilediğiniz pek çok farklı fala kolay bir şekilde baktırabilirsiniz.