Kişinin karakterinin oluşumunda büyük etkileri olan burçlar, kişinin sosyal hayatından aile hayatına, iş hayatından kendi özel hayatına kadar pek çok konuda belirtilerini göstermektedir. Kişinin hayatını bu denli değişime uğratan durumlar aynı zamanda günlük olarak da değişikliğe uğramaktadır. Gökyüzünde meydana gelen burçların ev değişikliği, güneş ve ay tutulmaları, retrolar gibi yaşanan olaylar burçların etkilenmesine neden olan belli başlı durumların başında gelmektedir. Bu durum kişinin hayatında büyük ölçüde değişimlerin oluşmasına neden olurken, günlük olarak burç yorumunun tahmin edilmesi oldukça önemlidir. İşte bu hafta bu 3 burç çok dikkatli olması gerekiyor. Çevrenizde olan bu burçlara öncelik verin…

Onları tanıyamayacağınıza emin olun

Burçlar kişinin hayatını etkileyen büyük durumların başında gelmektedir. Bu durumlar çoğu zaman olaylara karşı farklı tutumlarda davranılmasına neden olurken, çevrenizdeki insanların nasıl bu denli bir değişime girdiğini sorgulayabilirsiniz. Yaşanılan bu durum esasında bir bakıma gökyüzünde yaşanılan olaylar dolayısıyla olmaktadır. Gökyüzünde meydana gelen burçların ev değişikliği, yörüngelerinde çarpışmaları, güneş ve ay tutulmaları gibi olaylara dayanmaktadır. Yaşanılacak bu olaylar silsilesinde 3 burç, bu hafta boyunca büyük bir değişime girecek ve müzik zevklerinden, giyim kuşamlarına, kullandıkları parfümden, saç modellerine kadar pek çok konuda değişime gideceklerini söylemekte fayda var. İşte değişime uğrayacak o burçlar…

Oğlak burcu

22 Aralık – 20 Ocak tarihleri arasında doğan ve toprak grubuna mensup olan oğlak burçları genel özellikleri itibarıyla daha çok kendi düşüncelerine ve sözlerine ağırlık veren kişilerdir. Oğlak burçlarının bitmek bilmeyen inatları bulunur. Karakterinin oluşmasına etkili olan bu inatçı tavırları çoğu zaman, belli başlı sorunlar yaşamalarına neden olurken kendilerinden ve tavırlarından ödün vermemeyi tercih ederler. Oğlak burçları sosyal çevreleriyle de çok barışık değillerdir. Kendi iç dünyalarında yaşamayı çok daha tercih ederken, kendi düşüncelerine önem veren oğlak burçları bu hafta boyunca siyah kıyafetlerinden bir çıkış yaşayacaklar. Genellikle günlük yaşamlarında siyah giyinmeyi seven oğlaklar bugün itibarıyla tabularını yıkacak ve farklı ürünlerle hayatlarına yenilik katacaklar. Sosyalleşmeye kendilerini hazırlayan oğlak burçları için bu hafta büyük bir değişim dünyasına girecekler. Kendileri için yapmam dedikleri ne varsa bu hafta itibarıyla birer birer yapacaklar ve durumdan da oldukça mutlu olacaklar.

İLGİLİ MAKALE  Bu 'burçlara' gözünüz kapalı güvenin! Dünyanın en sadık 3 burcu (Kaynak: soru.com.tr)

Koç burcu

21 Mart ve 20 Nisan tarihleri arasında doğan kişiler ateş grubuna mensup olan koç burcudur. Koç burçları genel özellikleri itibarıyla kendi kendilerine her işlerini yapmaya meyilli kişilerdir. Bu kişiler aynı zamanda önlerine çıkan her olaya karşı mantık çerçevesinden yaklaşmayı bilen ve kendi mantıkları doğrultusunda ilerlemekten hoşlanan kişilerdir. Çevredeki insanların düşüncelerini dinleseler de kendi zihinlerinden ve kalplerinden geçen düşünceyi uygularlar. Koç burçlarıyla sağlıklı bir iletişimde bulunmak için onlara ısrarcı olmamanız gerekir. Bir koç burcunu özgür bırakın ve size gelmesini bekleyin. Bu hafta özgür ruhlu olan koç burçlarının sakin ve dinamik olan müzik zevklerinde değişimler meydana gelecek. Hayatlarında olan kişiler dolayısıyla müzik zevklerinde değişimler meydana gelecek.

Yengeç burcu

22 Haziran ile 22 Temmuz tarihleri arasında doğan kişiler su grubuna mensup olurken yengeç burçları genel özellikleri itibarıyla duygusal olan kişilerdir. Yengeç burçları arkadaşlıklarına önem veren arkadaş canlısı kişilerdir. Sosyalleşmeyi seven yengeç burçlarının bu hafta içerisinde her zaman kullanmayı sevdikleri renkler de belli başlı değişimlerin olacağını söylemek mümkün. Genellikle renkli ve cıvıl cıvıl giyinmeyi seven yengeç burçlarında, daha ağır ve koyu tonlarda kıyafetlere evrileceğini söyleyebiliriz. Bu değişimleri aynı zamanda yengeç burçlarının dünyaya bakış açılarının da değişmesine neden olacak.