Karakterimizin en büyük oluşumunu sağlayan burçlar, gökyüzünde meydana gelen çarpışmalar ya da evlerin farklı bir yörünge de durmasıyla birlikte çeşitli değişiklerin meydana gelmesi bilenen durumlardan bir tanesidir. Karakterimizin oluşumunda en çok etkili olan durumlardan burçların her yeni ayda ya da her yeni hafta bekleyen birtakım durumların olduğunu söylemek çok doğru olacaktır. Peki ya yeni haftaya girdiğimiz pazartesi günü itibarıyla koç, boğa ve ikizler burcunu neler bekliyor gelin birlikte öğrenelim. İşte bu üç burca dair tüm detaylar…

21 martta üç burcu neler bekliyor?

Her yeni ay hatta her yeni hafta da burçların belli başlı özelliklerinin değişmesi, çevremizdeki insanların karakterlerinde öngörebildiğimiz durumlardan bir tanesidir. Bu durumun yaşanması, burçların karakterlerinin değişmesi, gökyüzünde yaşanan gelgitler ya da burçların bulundukları evleri değiştirmesiyle alakalı durumlardan bir tanesidir. Bu değişimlerden çok fazla etkilenmemek ya da çevremizdeki insanların etkilenmemesini önlemek amacıyla burcumuzun getirilerini önlemek esasında önemlidir. İşte koç, boğa ve ikizler burcunu bu hafta bekleyen durum ve tutumlar…

Koç burcu

21 Mart ile 20 Nisan arasında doğan ve ateş grubuna mensup olan koç burçları genel hatları itibarıyla, özgür ruhlaranı düşkün genellikle kendi ayaklarının üzerinde duran ve hemen hemen her işini kendi kendine halletmeyi seven özellikte insanlardır. 21 mart itibarıyla koç burçları biraz farklı bir haftaya girdiklerini söylemek doğru olacaktır. Koç burçları yeni haftaya başladığı şu günlerde inatçılık seviyeleri biraz daha artacak ve ağır başlı tutumlarının ekmeklerini bu hafta yiyecekler. Ağır başlı olan koç burçlarının içerlerinde duygusal bir insan daha yatıyor. Bu hafta koç burçlarının bu duygusal yönlerinin ortaya daha çok çıkacağını söylemek mümkün. Duygusal dönemlerin diğer günlere nazaran çok daha artan koç burçlarında, dokunsan ağlayacak duruma geleceği durumlar yaşanabilir. Bazı insanların üzülmemesi adına kendinden çokça ödün veren koçlar bu hafta itibarıyla biraz daha kendilerini dinlemeleri gerektiğini ve tüm düşüncelerin kendisinden önemli olmadığını düşünmeleri ve bilmeleri gerekmektedir.

Boğa burcu

21 Nisan ve 21 Mayıs aralığında doğan insanlar boğa burcuna mensupturlar. Boğa burçları genel hatları itibarıyla biraz daha rahat davranmayı seven ve rahatlıklarına düşkün olan insanlardır. Aynı zamanda yemek yemeyi seven boğa burçları ve yükselen boğalar ipin ucunu kaçırdıklarında kilo alabilme durumlarıyla karşı karşıya kalmaları mümkündür. Genellikle aynı düşüncede olan boğa burçlarının düşüncelerinin büyük ölçüde değişmesi mümkün olmayan konular arasında yerini alır. 21 mart itibarıyla boğa burçlarının, bu tutumcu davranışlarının çok daha artacağı durumlarla karşı karşıya kalacaklarını söylemek mümkün. Pazartesi günü itibarıyla herhangi bir diğer burçlarla inatlaşma durumlarına girmemesi gerekir. Sevdiği zaman çok seven ama içerisinde herhangi bir sevgi zerresinin olmaması durumunda sevgiyle alakalı hiçbir şekilde bir his besleyemeyen boğa burçlarının bu tutumu bu hafta biraz değişebilir. İnatlaşmayı sevmeyen boğa burçlarının bu duygusu bu durum itibarıyla biraz daha farklılaşabilir. Dikkat etmeniz gerekiyor.

İLGİLİ MAKALE  Oğlak burcu ünlüler

İkizler burcu

21 Mayıs ile 21 Haziran aralığında doğan kişiler ikizler burcuna mensupturlar. Genel hatları itibarıyla ikizler burcundan olan insanların en büyük özelliği söylediklerinin birbirini tutmaması ve olaylar karşısında birbiriyle tezat tepkiler göstermesi şeklinde kodlanmıştır. Dışarıdan umursamayan ve kimseyi düşünmediği gibi görünen ikizler burçlarının esasında içlerinde büyük bir duygusallık yattığını dile getirmek doğru olacaktır. Alçakgönüllüğü seven ve en küçük bir düşünceden mutlu olan ikizler burcunu yeni haftanın başlamasıyla birlikte, sosyal hayatının çok daha etkili olacağını söylemek mümkün. Bu kalabalık sonucunda biraz yorulacak ikizler burçları, istikrarlı ve kırmamaya özen göstermeleri durumunda bu haftanın meyvesini yiyeceği günler yaşayacağını söylememiz mümkün.