Kişinin günlük yaşamından, aile hayatına, sosyal hayatından, iç dünyasına kadar pek çok alanda etkisini gösteren burçlar, kişinin tercihlerini büyük ölçüde etkilemektedir. Bu etkileme ve değişimlerin asıl nedeni ise gökyüzünde meydana gelen çarpışma, burçların ev değişikliği, güneş ve ay tutulmaları olarak örnek vermek mümkün olacaktır. İyiden iyiye yaz aylarına yaklaşmamızla birlikte gökyüzünde de belli başı dönüşümlerin gerçekleştiğini söylemek oldukça doğru olacaktır. Bu değişimlerden en büyüğünü de haberin detayında yer alan 3 burç yaşayacak. Bu burçlar 19 -22 nisan aralığında farklı bir boyuta girerek, hayatlarının dönük noktalarını yaşayabilirler. İşte diğer burçlardan farklı olaylar yaşayacak o burçlar…

Bu burçlar hayatlarının aşkını bulacak!

19-22 itibarıyla on iki burcun arasından kendini gösteren 3 burcun hayatında büyük değişimlerin olması bekleniyor. Bu 3 burç 19 – 22 Nisan tarihleri arasında hayatına yeni birini dahil edecek ve bu hayatına dahil ettikleri yeni kişiler belki de onların dönüm noktaları olacak. Yaz aylarına mutlu başlayacak bu 3 burç hayatının en güzel yılını yaşamak için hazır olsun. Sağlıklı bir ilişki yürütmeleri noktasında, ilişkilerinin önünün oldukça açık olmalarını söylemek doğru olacaktır. İşte 19 – 22 Nisan da hayatının aşkını bulacak o burçlar…

Oğlak burcu

22 Aralık ve 20 Ocak tarihleri arasında doğan ve toprak grubuna mensup olan kişiler oğlak burcudur. Oğlak burçları genel özellikleri itibarıyla düzenli, tertipli ve planlı yaşamayı seven insanlardır. Emrivakilerden asla haz etmeyen oğlak burçları, kendi istekleri dışından hiçbir şeye yeltenmezler. Genellikle kendi doğruları ve kendi düşünceleriyle ilerleyen oğlak burçları, çevresindeki insanların düşüncelerine çok fazla önem vermezler. Kendi düşüncelerine körü körüne inanmaları dolayısıyla farklı bir düşünceyi onlara inandırmak kolay değildir. İnatçı olmalarıyla bilinen oğlak burçlarının birçok ilişkisi de bu özellikleri dolayısıyla yürümemekte. Hayatına aldığı insana değer verse dahi, karşısındaki insanı yeterince dinlemeyen da dinliyormuş gibi yapan oğlak burçlarının ilişkilerde çok başarılı olduğu söylenemezken, 19 -22 Nisan aralığında gönül işlerinde kıpırdamaların oluşacağının haberini vermek mümkün. Bu tarihler arasında yeni bir kişiyi hayatlarına dahil edecek oğlak burçları, farklı duyguları bu kişide yaşayacak. Doğru kararlar verirse bu tarihler arasında hayatına giren kişiyle büyük ölçüde mutlu olmayı başaracaklar.

İLGİLİ MAKALE  Zodyağın 'en şansı yaver giden' burçları belli oldu! Bu üç burç her zaman dört ayağının üzerine düşüyor (Kaynak: soru.com.tr)

Yay burcu

24 Kasım ve 22 Aralık tarihi arasında doğan kişiler yay burcuna mensuptur. Yay burçları genel özellikleri itibarıyla iletişim yönü kuvvetli ve hemen hemen herkesle sohbet etmeyi seven kişilerdir. Kolay iletişime geçme yetişi olan yay burçları aynı zamanda sevgi doludur. Herkes için iyi düşünceler besleyen yay burçlarının en büyük sorunu olaylara karşı hızlı davranmalarıdır. Fevri ve anlık kararlar veren yay burçları, buy anlık kararları dolayısıyla birçok kez hayatında belli başlı problemler yaşasa da akıllanmayı kendilerine bir ders olarak görmemekteler. Yay burçlarının ilişkisel olarak mutlu olmamalarının sebebi de bu hızlı tavırlarından kaynaklanıyor. Karşısındaki kişi, yaşadığı durumu algılayamadan yay burcundan uzaklaşmayı tercih ediyor. Fakat 19 – 22 Nisan tarihleri arasında yay burçları bu özelliklerini törpülemeyi başarabilirse karşı taraftan bir adım gelecek. Bu adım onların bağlanmasına yardımcı olacak. Yay burçlarına naçizane tavsiyemiz bir miktar sabır.

Balık burçları

20 Şubat ile 20 Mart tarihleri arasında doğan kişiler su grubuna mensup balık burcudur. Balık burçları genel özellikleri itibarıyla hassas bir yapıya sahip ve genellikle kırılmalarıyla meşhur kişilerdir. Balık burçlarının bu kırılgan tavırları kendileri için büyük bir yük durumu olurken aynı zamanda, hayatında bulunan gerekli gereksiz her insana çok fazla değer vermeleri uzun vadeli üzgün olmalarının tek nedeni. Balık burçları 19 – 22 nisan tarihleri arasında aklını kullanır ve daha sağlıklı ilişkiler içerisinde bulunmayı tercih ederse o noktada mutlu günlerin kendilerini beklediğini söylemek mümkün olacaktır.