16 mart çarşamba günü itibarıyla bazı burçlar değişik etkiler ile karşılaşabilir 16 Mart çarşamba günü itibarıyla; balık burcu, kova burcu ve yay burcunun günü olabilir. 16 mart çarşamba günü bu burçlar için, detayların biraz daha önemli olması gerektiğine vurgu yapmak önemlidir. Kendi fikirlerinizden ziyade diğer insanların söylediklerine de biraz kulak kabartmak gerekebilir. Hayatın genel perspektifinde diğer insanların düşünceleriyle hareket edilmese dahi, farklı insanların farklı zihniyet ve görüşteki insanların düşüncelerini dinlemek hayatın akışına farklı açıdan bakabilmek için önemlidir. 16 martta balık burcu, kova burcu ve yay burcunu neler bekliyor? İşte bu burçlara dair günlük burç yorumu…

16 Mart Çarşamba günü burçları neler bekliyor?

16 mart çarşamba günü itibarıyla bu burçları diğer burçlardan farklı olarak birtakım durumlar bekliyor olabilir. Çarşamba günü itibarıyla, Mars-Neptün’ün açıları dolayısıyla; yanlış anlaşılmalara ve gereksiz tartışmaların yaşanabileceği bir gün olabilir. Farkında olmadan gereksiz sinirlenmeler ve negatif enerjiden kaynaklı tartışmalar yaşanabilir. Bu tartışmaların merkezinde balık burcu, kova burcu ve yay burcu başta olurken, peki bu burçları 16 mart çarşamba günü itibarıyla nasıl bir gün ve ruh hali bekliyor, gelin birlikte öğrenelim…

Balık burcu

20 Şubat ve 20 Mart arasında doğan su grubuna mensup olan balık burçları, genel özellikleri itibarıyla oldukça duygusal ve her an depresyona girebilme potansiyeli taşımaktadır. Balık burçlarının bu gelgitli tavırları onların sosyal yaşamlarında biraz kötü etkilemektedir. Olağan durumlar karşısında üzülmeleri bazı konularda kendilerini müdaafa etmeleri konusun biraz geri plana atabilir. Balık burçları 16 mart çarşamba günü itibarıyla kendilerinde çok farklı ve hızlı fikir değişimleriyle karşı karşıya bulabilirler. Bu karmaşık durum balık burçlarını biraz sarsacak olsa dahi, kendilerini bulmalarında yardımcı olabilir. Dolayısıyla balık burçları bugün biraz daha ehemmiyetli davranmaları gerekebilir. Balık burçları, 16 mart çarşamba gününde açık fikirli olmaları onların ufkunu açabilecek durumlara yöneltebilir. Bu düşünce silsilesi sonucunda kendilerini farklı sonuçlara hazır etmeleri gerekebilir. Balık burçlarına 16 mart için tavsiyemiz, dinginleşmeleri ve fevri hareketlerden uzak durmaları yönündedir.

İLGİLİ MAKALE  Karamsarlığın kitabını yazan 3 burç (Kaynak: cesmegazete.com)

Kova burcu

22 Ocak – 19 Şubat arasında doğan kova burcuna mensup olan kişiler genel özellikleri itibarıyla neşeli insanlardır. Kadın ve erkeği epey farklı olan kova burçlarının kadını, çok daha neşeli ve olumlu düşüncelere sahip bir kişiliğe sahip olsa da erkek kovalar ise biraz daha sorgulayıcı ve genellikle inatçı olabilmektedirler. Kova burçlarını 16 mart çarşamba gününde, içlerini farklı bir has kaplayabilir. Bu farklı his, sizin zihninizi açmaya yararken aynı zamanda, dinginleşmenize de yardımcı olabilir. Çarşamba günü itibarıyla, odağınızda bulunan kişilerde farklılıklar yaşayabilirsiniz. Özellikle aynı yaşam alanını paylaştığınız insanlara dikkat etmenizde fayda var. Bugün yapmanız gereken önemli bir işiniz varsa, ertelemeniz hayrınıza olabilir. Endişenin bol olduğu bir gün yaşıyorsunuz. Yaşantınızda olan sorunların biriktiği bir dönemdeyseniz, 16 mart çarşamba gününü bu sorunları çözümlemek için kullanabilir, iki sorunun tek çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Yay burcu

24 Kasım, bitiş tarihi 22 Aralık tarihleri arasında doğan yay burçları, genel hatları itibarıyla şen şakrak ve her ortama ayak uyduran, gülmeyi seven insanlar olarak betimlemek doğrudur. Yay burçları genellikle üzüntülerini gizlemeyi sever. Maceracı tavırları 16 mart çarşamba günü de onları bırakmıyor. Çarşamba günü itibarıyla farklı bir mecrada arayışlar içerisine girebilirsiniz. Hayallerinize gidecek yolda bazı engelleri aşmanız gerektiğini unutmamanız gerekir. Uzun bir hayale daldığınız bir dönemdeyseniz, bu hayalin gerçekleşme olasılığı epey yüksek biraz çaba sarf etmeniz gerekebilir. Fakat 16 mart çarşamba günün harekete geçmekten ziyade, düşünmek için kullanmanız çok daha hayrınıza olabilir. Unutmayın tez canlılık her zaman iyi sonuçlar doğurmaz.