İnsanların dış görünüşte en dikkat ettiği detaylardan biri olan elleriniz, süreceğiniz ojeler sayesinde çok daha güzel bir görünüme kavuşabilir. Süreceğiniz renkli ojeler sayesine elleriniz çok daha çekici bir hale bürünebilir. Tabii ki de modaya ve tarzınıza uygun bir oje rengi seçmeniz önemli. Eğer hangi renk oje sürmekte kararsızlık yaşıyorsanız, bu yazımızı kesinlikle okumanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü bu yazımızda sizlere, Eylül ayının en trend oje renklerinden bahsedeceğiz.

Eylül ayında hangi renk ojeler moda

Her dönem farklı şeyler moda olabiliyor. Bu yüzden de modaya uygun bir şekilde giyinmek istiyorsanız, kesinlikle moda ile ilgili her şeyi takip etmeniz gerekiyor. Takip etmeniz en önemli detaylardan biri de ojelerin rengi. Ojeler, giyeceğiniz kıyafete ve yaptığınız makyaja uygun bir renkte olmalı. Son zamanlarda ise torak ve yeşil tonları ojeler oldukça popüler.

Eğer krem renkli ceket veya elbise giyiyorsanız, kesinlike toprak rengi tonlarındaki ojeleri kullanmanız gerekiyor. Bu renkteki ojeler, krem tonlarındaki ceket ve elbiseler ile oldukça uyumlu olacaktır. Eğer klasik takılmak istiyor ve siyah ya da beyaz renkli kıyafetleri tercih edeceksiniz, kesinlikle koyu yeşil tonlarındaki ojeleri tercih etmeniz gerekiyor. Özellikle beyaz renkli salaş elbiseler ile birlikte yeşil tonlu ojeler, uyum içerisinde bir görünüm kazanmanızı sağlıyor. Eğer dikkat çekmeniz gereken bir yere gidecekseniz, kesinlikle yeşil tonlu ojenin zıt renginde bir elbise seçmeniz gerekiyor. Mercan rengindeki dar mini elbiseler ile yeşil tonlarındaki mat ojeler, harika bir karışım olacaktır. Bu sayede uyumlu görünümüz ile çevrenin dikkatini çekebileceksiniz. Eylül ayındaki diğer trend olan oje renkleri ise şu şekilde listelenebilir:

  • Canlı bir kırmızı
  • Açık haki
  • Koyu mavi
  • Gri
  • Koyu haki
  • Nötr bej
  • Koyu leylak
  • Elektrik mavisi

Kalıcı ojeleri tercih edebilirsiniz

Kalıcı ojeler, uygulandığı zaman büyük bir zaman kazandırmaktadır. Eğer sonbahar aylarında kalıcı oje yaptırtmak istiyorsanız, sonbahara uygun renkler tercih edebilirisiniz. Ancak kalıcı oje uygulaması yaptığınızda, kıyafetiniz ve makyajınızı a ona uygun yapmanız gerekeceği için kendinizi biraz sınırlamış olabilirsiniz. Bu yüzden de jel görünümlü ten renginde olan kalıcı oje renklerini tercih edebilirsiniz. Kendi cildinizden bi ton koyu renkteki kalıcı ojeler, ellerinize oldukça hoş bir görünüm sağlayacaktır. Eğer kendinizi sınırlandırmak istemiyorsanız, kesinlikle bu tür ten rengine yakın kalıcı oje tonları seçmeniz gerekebilir. Üstelik bu tür bir kalıcı oje rengi kullanmak, sizin her türlü kıyafet giymenize olanak tanıyacaktır. Çünkü ten renginize yakın bir tonda kalıcı oje rengi seçmek, hiçbir kıyafette sırıtmayacak, aksine harikulade bir görünümde olacaktır.

İLGİLİ MAKALE  Evde kalıcı oje uygulaması nasıl yapabilirsiniz? Adım adım kalıcı oje uygulaması

Kalıcı oje uygulaması sayesinde zamandan büyük bir tasarruf etmiş olacaksınız. Çünkü düzgün bakımı olduğunda 1 ay kadar kalabilen kalıcı ojeler, aynı zamanda tırnakların dayanıklılığını arttırmaktadır. Bu sayede hem ellerinizde hoş bir görünüm olacak hem de tırnaklarınız normalden çok daha sağlam bir hale gelecek. Bu yüzden de kalıcı oje yaptırtmanız birçok açıdan sizin avantajınıza olacaktır.