Ülkemizde artan akaryakıt fiyatları nedeni ile vatandaşlar, akaryakıt alışverişlerinde büyük sıkıntılar çekiyor. Ancak Ziraat Bankası, Ziraat Bankası ile yapılacak akaryakıt alışverişlerinde, 50 TL değerinde Bankkart Lira kazanılacak. TotalEnergies’ten yapacağınız bu harcamalar ile kampanya dahilinde kazandığınız Bankkart Liraları, yine TotalEnergies’te kullanabileceksiniz. Bu yazımızda sizlere Ziraat Bankası ve TotalEnergies’in ortak hazırladıkları kampanyadan bahsedeceğiz.

Ziraat Bankası’ndan akaryakıt kampanyası

Ziraat Bankası, TotalEnergies ile ortak kampanya başlattı. TotalEnergies’ten yapılan alışverişler ile beraber, 50 TL değerinde Bankkart Lira kazanıyorsunuz. Ancak bunun için farklı günlerde, 4 defa, 200 TL değerinin üzerinde alışveriş yapmanız lazım. Bu sayede Bankkart’ınıza TotalEnergies’te harcayacağınız 50 TL değerindeki Bankkart Lira eklenecektir.

Kampanya katılımı nasıl yapılıyor?

Ziraat Bankası ile TotalEnergies’in hazırlamış olduğu bu kampanyaya katılmanın iki farklı yolu bulunmaktadır. SMS göndererek ya da internet sitesinden kolay bir şekilde bu kampanyaya katılım sağlayabiliyorsunuz. SMS ile bu kampanyaya katılmak istiyorsanız, TE2022 yazıp 4757‘ye SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Türkiye’de bulunan bütün operatör firmalarından bu SMS’i gönderebilir ve herhangi bir SMS gönderme ücreti ödemezsiniz. Ancak KKTCell operatörü kullanan kişiler +905327524757 numaraya aynı SMS’i göndermeleri gerekiyor.

İnternet üzerinden başvurmak istiyorsanız eğer Ziraat Bankası’nın internet sitesinde girip, kampanyalar kısmından bu kampanyayı bulmanız gerekiyor. Daha sonra sie size verilen formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız ve kampanyaya katılım sağlamanız gerekiyor. Kampanya ekranına direk gidebilmek için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Kampanya detayları nedir?

  • Bu kampanya, müşteri bazlıdır. Bu yüzden de her müşteri bu kampanyaya bir kez katılabiliyor.
  • Ödül kazandığınızı belli edecek bilgiler, pos cihazından çıkacak slipte ya da cep telefonunuza gelecek SMS bilgilendirmesinde görünecektir.
  • Kampanya koşullarını gerçekleştiren müşterilerin Bankkart Liraları, 25 Ağustos 2022 tarihinde Bankkartlarına yüklenecektir. Kazanılan Bankkart Liralar ise 15 Eylül 2022 tarihine kadar Ziraat Bankası anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kolaylıkla kullanılabilecektir.
  • Aynı gün içerisinde yapılacak olan 200 TL değerindeki 2 farklı alışverişten sadece 1 tanesi kampanya kapsamına dahil edilecektir.
  • Bu kampanyadan faylanılabilmesi için işlemlerin Bankkart Pos cihazlarından yapılamsı gerekmektedir.
  • 15 Eylül 2022 tarihinden önce bu kampanya dahilinde kazanılan ödüller kullanılmasa, geçerliliğini kaybedecektir.
  • Bu kampanyaya sadece asıl kart sahipleri katılabilecektir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler de asıl kart sahibine gidecektir.
  • Kampanya döneminde eğer işlem iptali veya iade yapılırsa, kampanya dahilinde kazanılan bankkart Liralar, Ziraat bankası tarafından geri alınacaktır.
İLGİLİ MAKALE  Benzine ve motorine zam var mı? 15 Aralık 2022 güncel akaryakıt fiyatları

Bankkart anlaşmalı TotalEnergies benzin istasyonları

Ülkemizin 4 bir yanında TotalEnergies akaryakıt ve otogaz istasyonu bulunmaktadır. Eğer bu kampanyaya katıldıktan sonra herhangi bir Ziraat Bankası anlaşmalı TotalEnergies akaryakıt istasyonu arıyorsanız, buraya tıklayarak Türkiye’de bulunan tüm anlaşmalı TotalEnergies akaryakıt istasyonu listesine erişebilirsiniz.