İnsanların karakter gelişimlerinde önemli bir yeri bulunan burçlar, hayatta aldığımız kararların çoğunu etkiler. Bizler farkında olmasak bile burcumuzun özelliklerine bağlı adımlar atmaya meyilliyizdir. Geçmişimiz gibi geleceğimizi de etkileyen burçlarımız özellikle insanlar ile aramızdaki duygusal ve mantığa bağlı ikili ilişkilerde ön plana çıkar. Bir insana ne kadar sadık olduğunuz, birini ne kadar sevdiğiniz ya da olarak ne kadar güvendiğiniz burcunuzun bazı özelliklerine göre değişebilir.

En sadık burçlar belli oldu

Burçlar, insanların doğum tarihlerine göre yıldız haritalarında bulunan belirli tasvirleridir. Ruh hayvanları olarak da tanımlanan burçlarımızın her birinin belirli özellikleri vardır. Evrenle olan bağımız da bizlere burçlarımızın özelliklerini gösterdiğimizi zaman zaman hatırlatır. Çoğu zaman bu benzerlik kili ilişkilerde ortaya çıkar. Bu nedenle de insanlar partnerlerinin burç özelliklerine bağlı şekilde ne kadar sadık olduklarını merak ederler. Burç uyumlarının da etkili olduğu kili ilişkilerde bazı burçlar diğerlerine göre daha sadık olarak görülürken, bazıları ise diğer burçlara göre daha sadakatsiz davranışlar sergiler. Bu davranışları sergileyenlerden uzak durmak gerekirken, bir diğer yanda ise eşlerine en sadık burçların tablosu karşımıza çıkıyor. İşte gözünüz kapalı güvenebileceğiniz, eşlerine en sadık 3 burç:

Aslan burcu

Aslan burcu insanları için hayattaki en değerli şey mutlak kendileridir. Fakat bu öz benliklerini deşip geçebilecek tek bir kişi vardır. Özgüvenleri oldukça yüksek olan Aslan buru insanları her ne kadar hayatlarında belirli uğraşlara ve kişilere yer verseler de, gerçek bir aşk karşılarına çıkmadıkça odak noktaları her zaman kendileri olmaya devam edecektir. Bu özellikleri nedeniyle pek çok kişi tarafından egoist olarak tanımlansalar da, siz onları bir de aşık olunca görün. Hayatının aşkını bulmuş bir Aslan burcu, karşısındaki kişiyi kendisinden bile önde tutar. Bu şekilde de hayatlarının merkezi o kişi olur. Sabahtan geceye bıraksa  kendisini anlatacak olan Aslan burcu, bu kez ise sevdiği kişiyi dilinden düşürmez. Aklında kalbinde ve hatta dilinde her an o vardır. Bu da onları en sadık burçlardan biri yapar.

Oğlak burcu

Burçlar aleminin mantık yuvası, her zaman kalbini susturup aklını konuşturan Oğlak burcu. Kolay kolay ilişki içerisinde görmeyeceğiniz Oğlak burcu insanları, genel olarak mantıklarına bağlı şekilde hareket ederler. Onlar için ilişki bir tabudur. Öyle herhangi biri için yıkılmamalıdır. Ancak bir kez gerçekten hayatlarına almaya değer gördükleri ya da daha doğrusu kendisine denk olduğunu düşündükleri birini buldukları zaman ise, bu tabuyu her şeyden önce yıkabilirler. Tam bir denge politikası insanı olan Oğlak burcu insanı, ilişki içerisindeyken de bu dengeyi korur. Bu ise çoğu zaman karşısındaki kişiye yanlış sinyal verebilir. Sizin kendinize özel zamanınıza değer verdiği gibi kendi özel zamanına da değer veren Oğlak burcu bazen uzak gibi görünse de, aklınıza şüpheler gelmesin. Sadece ilişkiyi çabuk tüketmekten korktuğu için böyle davranıyor. Oğlak burcu ilişki içerisine kolay kolay girmeyeceği için gerçekten bu müesseseye saygı da duyar. Bu nedenle Oğlak burcu hayatındaki kişiye asla ihanet etmez.

İLGİLİ MAKALE  Kime nasıl yaklaşacağınızı öğrenin. İşte 'en esprili' ve 'en ciddi' burçlar

Akrep burcu

Her ne kadar dışarıdan vurdumduymaz ve de  sadakatsiz gibi bir izlenim bıraksalar da, Akrep burcu insanları aslında iç dünyalarında bunun tam tersi. Gerçek hayatta onları en çok korkutan şey ise sevdikleri kişilerin ihanetine uğramak. En büyük korkuları bu iken Akrep burcu insanlarının aldatacağını düşünmek ise yalnızca güvenlerine zarar vermek olur. Dışarıya yansıttıkları kişiliğin daha serseri serbest stili  havası taşımasının sebebi ise kırılmaktan ve en büyük korkularının gerçek olmasından çekinmeleri. Ancak Akrep burcu gerçekten güvenlerini kazanan birini bulduğu zaman onlardan sır bırakmak bir yana, bütün gün yaşadıkları bir saniyeyi bile saklamaz. Karşısındaki kişiye güvendiği sürece tamamen açık olan ve sürekli gerçekleri duymak ve söylemek isteyen Akrep burcu insanları yalan ve ihanete uğradıkları hissine kapıldıklarında ise geri gelmemek üzere çıkar giderler. Akrep burcunun aldattığını düşünmektense aldatmayacağına inanmak daha kısa sürede daha güzel bir bağ kurmanıza yardımcı olacaktır. Ona olan inancınız Akrep burcunun size daha çabuk bağlanmasının kilididir.