Burçlar, insanların karakterleri üzerinde çok büyük bir etkiye sahiptir. Bu etki, zaman zaman burçların kaderlerini birbirlerine bağladığı gibi zaman zaman da birbirinden ayırır. İnsanların birbirleriyle uyumu ilişkide son derece önemlidir. Bu uyum yakalanamaz ise, büyük mesafeler hatta ayrılıklar yaşanabilir. Peki, hangi burç hangi burç ile uyumludur? İşte bir elmanın iki yarısı olan, birbirleriyle en uyumlu burçlar.

Hangi burç hangi burç ile uyumlu?

Koç burcu ile uyumlu burçlar

Koç burcu, risk almak ve lider olmak için uğraşan bir burçtur. Özgürlüğüne düşkün bir burç olan Koç, ilişkide bağımsızlığını her daim muhafaza etmek ister. Koç burcu özgürlüğüne düşkün olan burçlar Terazi, İkizler ve Koç ile güzel bir ilişki yaşayabilir. Evlilikte ise Koç burcu, Aslan ve Yay burçları ile mutlu bir evliliğe imza atar.

Boğa burcu ile uyumlu burçlar

Güvene ve sadakate en çok önem veren burç Boğa, hayatına bu niteliklerdeki kişileri almak ister. Başak, Terazi, Boğa, Balık ve Akrep burcu ile tutkulu ve heyecanlı bir ilişki yaşayacak olan Boğa burcu, evlilikte ise Akrep, Yengeç, Başak ve Oğlak burçları ile iyi bir evlilik sürdürür.

İkizler burcu ile uyumlu burçlar

Dengesizliği ile ünlü olan İkizlerin ilişki yaşayacağı burçlar Koç, İkizler, Aslan, Yay ve Terazidir ancak konu evlilik ise Aslan, Kova ve Terazi burçları ilk tercih olmalıdır.

Yengeç burcu ile uyumlu burçlar

Duygusal ve anaç bir burç olan Yengeç burcu için en önemli şey ailedir. Terazi, Oğlak, Başak, Balık ve Yengeç, Yengeç burcunun çekim alanındadır. Evlilik için Yengeçlerin Boğa, Akrep ve Balık ile bir yola çıkması gerekir.

Aslan burcu ile uyumlu burçlar

Lider ve egoist Aslan burcu, korumacı yapısına bağlı olarak romantik bir ilişki için Aslan ve İkizler ile iyi bir ilişki yaşar. Ancak evlilikte İkizler, Koç ya da Yay burcu onun için doğru burçlardır.

Başak burcu ile uyumlu burçlar

Titiz ve detaycı kişiliği ile bilinen Başak burcu, ilişkide Balık, Başak, Boğa, Yengeç ve Aslan gibi burçlarla iyi bir çekim gücüne sahiptir. Evlilikte ise Başak burcu büyük ihtimalle Oğlak ve Boğa ile iyi geçinir.

İLGİLİ MAKALE  Doğum haritası nasıl hesaplanır? (Kaynak: izlehaber.com)

Terazi burcu ile uyumlu burçlar

Terazi burcu, çapkınlığı ve eğlenceli yapısı ile bilinir. Terazi, Koç, İkizler, Yengeç, Başak ve Terazi ile heyecanlı ve tutkulu bir ilişki yaşayacak olan Terazi burcu, evlilikte Kova ve İkizler ile mutluluğu yakalar.

Akrep burcu ile uyumlu burçlar

Akrep burcunun ilişkide beklediği öncelikli nitelik güven, ardından da cinselliktir. Akrep burcu ilişki yaşamak için Boğa, Başak, Aslan, Kova ve Akrep ile uyumlu bir burçtur. Akrep için evlilik söz konusu olduğunda, Boğa ve Yengeç ile mutlu bir evlilik sürer.

Yay burcu ile uyumlu burçlar

Yay burcu, ilişkide heyecana ve özgürlüğe önem verir. Yay burçları, ilişkide İkizler, Terazi ve Balık ile uyumlu olsa da evlilikte Koç ve Aslan ile uyumludur.

Oğlak burcu ile uyumlu burçlar

İşkolik Oğlak burcunun ilişkide anlaşacağı burçlar Başak, Oğlak ve Balıktır. İyi giden bir evlilik için Oğlak burcunun Başak ve Boğa ile evlenmesi gerekir.

Kova burcu ile uyumlu burçlar

Özgürlüğüne adeta aşık olan Kova burcu, özgürlüğünü kısıtlayacak bir ilişkiyi kabul etmez. Kovanın yaşayacağı ilişki için Kova ve Başak uygunken evlilik için İkizler ve Terazi burçları uygundur

Balık burcu ile uyumlu burçlar

Duygusal ve hassas yapılı Balık, ilişki yaşamak için Koç, Aslan, Boğa, Balık ve Yay burçlarını çeker ancak konu evlilik olduğu zaman Balık ile en uyumlu burçlar Yengeç ve Akrep olarak öne çıkar.