İstanbul’da yaşayan vatandaşlar için toplu taşıma ulaşımlarının gerçekleştirilmesini sağlayan İstanbulkart, son yıllarda yalnızca bir ulaşım kartı olmayışı ile ön plana çıkıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından hata geçirilen bir uygulama olan İstanbulkart son yıllarda ortaya çıkarılan mobil uygulaması ile yalnızca bir ulaşım kartı değil, aynı zamanda sosyal hayatta da kolaylık sağlayan bir sosyal kart özelliği kazandı. İstanbulkartınızı kullanarak birbirinden avantajlı kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

İstanbulkart 50 TL yükleme kampanyası

İstanbulkart için birbirinden farklı ve avantajlı kampanyalar hem İstanbulkart mobil uygulaması hem de İstanbulkart resmi internet sitesi üzerinden yayınlanmaya devam ediyor. Gündeme gelen kampanyalardan bazıları bakiye kazanmanıza, bazıları sosyalleşmenize bazıları ise para kazanmanıza yardım eden kampanyalar olarak gündeme geliyor. İstanbulkart için tanımlanan son güncel kampanya ise birçok farklı ülkede hizmet veren kahve firması Starbucks ile ortak bir çalışma sonucu ortaya çıktı. Kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey ise güncel olarak kullandığınız İstanbulkartınız ile Starbucks Mobil uygulamasına 50 TL bakiye yüklemek.

Starbucks İçecekler

Starbucks İçecekler

İstanbulkarta 50 TL yükleyen kazanıyor

İstanbulkart kullanıcıları için tanımlanan son güncel kampanya Starbucks ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi işbirliği kapsamında geldi. 2 Haziran 2022 ve 2 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerliliği olan kampanya sayesinde İstanbulkartınız ile Starbucks Mobil uygulamasına tek seferde 50 Türk Lirası bakiye yükleyerek anlaşmalı Starbucks işyerlerinden 1 adet tall boy içecek alma hakkı kazanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için Starbucks Mobil’i ilk kez indirmiş olmanız ve tek seferde yükleyeceğiniz 50 Türk Lirası bakiyeyi İstanbulkartınız ile yüklemeniz gerekiyor.

İstanbulkart Starbucks Mobil kampanyası koşulları

İstanbulkartınızı kullanrak gerçekleştireceğiniz Sytarbucks Mobil 50 Türk Lirası bakiyeg yğklleme işlemi ile Starbucks işyerlerinden 1 adet tall boy içecek kazanabilirsiniz. 2 Haziran 2022 ve 2 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanyaya katılmadan önce ise kampanya koşullarını bilmeniz gerekmekte. Detaylı bilgi için İstanbulkart resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. İşte İstanbulkart Starbucks Mobil kampanyası koşulları:

• Kampanya 2 Haziran 2022 – 2 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
• Kampanyadan faydalanmak için Starbucks mobil uygulamasını ilk defa indirmiş olmak ve İstanbulkart ile 50 TL ve üzeri bakiye yüklemek gereklidir.
• Starbucks mobil uygulamasını ilk defa indiren ve İstanbulkart ile 50 TL ve üzeri bakiye yükleme işlemine özel işlemine özel 15 yıldız = 1 küçük boy (tall) kahve hediye edilmektedir.
• Halihazırda Starbucks uygulamasını kullanan misafirler ‘Hoş Geldin (15 yıldız)’ kampanyasından faydalanamamaktadır.
• Starbucks uygulamasındaki ‘Para Yükle’ seçeneğinden İstanbulkart seçilerek verilen talimat, NFC teknolojisine sahip cihazlarda İstanbulkart telefonun arkasına dokundurarak aktifleştirebilir.
• Starbucks cüzdana aktarılan bakiyelerin iadesi yoktur ve yalnızca Starbucks mağazalarında kullanılabilmektedir.
• İstanbulkart üzerinden Starbucks Card oluşturmak için İstanbulkart kullanıcısı olmak gereklidir.
• ‘Yıldız’ hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştikten sonra 24 saat içerisinde Starbucks hesabına yüklenecektir. Yüklenen yıldızlar Starbucks hesabında görülebilir.
• Kazanılan ‘Hoş Geldin Yıldızları’ 2 yıl süreyle geçerlidir.
• Kampanya seçili mağazalarda geçerlidir. Sabiha Gökçen, Antalya Havalimanı HMSHost Starbucks mağazaları kampanyaya dahil değildir. Kampanyadan yararlanılabilecek mağaza listesi için https://www.starbuckscardtr.com/stores linki ziyaret edilebilir.
• Yüklenen yıldızlar Starbucks Mobil üzerinden yapılacak ödemelerde kullanılabilir.
• Starbucks kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.