İnsanlar, burçlarına göre çeşitli karakterlere sahiplerdir. Burçlar, insanların yaşamına doğrudan ya da dolaylı olarak etki eden önemli etmenlerdir. Bazı burçlara mensup olan kadınlar, erkekleri peşinden koşturarak büyüleyici tavırlar sergileyebiliyorlar. İşte, erkeklerin karşı koyamadı ve erkekleri peşinden koşturan burçlar.

Erkekleri peşinden koşturan burçlar

İkizler burcu (21 Mayıs – 21 Haziran)

İkizler burcu genel anlamda değişken ve tutarsız halleriyle bilinen ve başka kişilerin iletişim kurarken ikileme düştüğü kişilerdir. İletişim yeteneği son derece yüksek olan İkizler kadınları, karşı cinsi kolaylıkla etkileyebilen bir cazibeye sahiptirler. Üzüntüleri de heyecanları da sevinçleri de kısa süreli ve az etkili olan İkizler burçları, tutarsız halleriyle erkekleri hızla etki altına alabilirler. İletişim yetenekleri de işin içine girdiğinde bu etkisi kaçınılmaz olan bu burçlar, diledikleri kişiyi kendilerine hızla aşık edebilme özelliğini kendilerinde taşırlar.  Cıvıl cıvıl ve insan canlısı olduklarından oldukça etkileyici olan İkizler burçları, bu kabiliyetlerinin sonuna kadar farkında oldukları için bunu kullanmayı da iyi bilirler. Özgürlük ve kişisel alana büyük önem veren İkizler burçları, ilişkileri ilerlediği taktirde hızla sıkılıp yeni arayışlara geçebilirler. Kaçanın kovalandığı bir durum da söz konusu olunca, onları yakalamak için koşan erkekler etraflarından eksik olmaz. Bu nedenle İkizler burçları, auraları dolayısıyla karşı cinsi kolayca peşlerinden koşturabilirler.

Terazi burcu (23 Eylül – 23 Ekim)

Terazi burçları, arkadaşları tarafından sonsuz düzeyde sevilen ve güven duyulan kişiler iken, aynı şeyi ilişki anlamında söylemek oldukça zordur. Terazi burçlarının ilişkilerdeki sadakatsiz tavrı, bazen onları son derece çekici kılabilir. Zaman zaman değişken ve tutarsız olabilen Teraziler, karşı cins için oldukça çekici bulunan kişilerdir. Özgürlüklerine ve benliklerine bağlı olan Terazi burçları, aynı zamanda konuşurken kendilerini dinleten kişiler olduklarından Terazi kadınları pek çok erkeği kendisine kolaylıkla aşık edebilecek bir auraya sahiplerdir. Sanata eğilimleri de onları çekici kılan bir başka etmendir. İlişkinin başlarında verdikleri güveni sonraları azaltmaları ve değişken tavırlar göstermeleri nedeniyle karşılarındaki kişilerin kafasını karıştırmaları, onları zaman zaman ulaşılmaz kıldığından karşı cinsin peşlerinden koşmaları da kaçınılmaz olur. Terazi burçları da erkekleri peşlerinden koşturan ve yüksek bir auraya sahip olan kişilerdir.

İLGİLİ MAKALE  Sakın güvenmeyin! En 'yalancı burçlar' belli oldu

Akrep burcu (23 Ekim – 22 Kasım)

Akrep burçları, çoğu zaman benmerkezci kişilikleri ile ön plana çıkan kişilerdir. Bu benmerkezci tavırları yüzünden karşılarındaki insanları istekleri doğrultusunda yönlendiren Akrep burçları, güven konusunda büyük bir sıkıntı çekerler ve ilişkilerinde de bu güven sorununu sonuna kadar yaşarlar. Cazibe dendiğinde ilk sıralarda bulunan Akrepler, dışarıdan kolayca fark edilebilirler; bunun en önemli nedenlerinden bir tanesi ise gizemli tavırlarıdır. Erkeklerin bayıldığı ve çok çekici bulduğu gizem ise Akrep kadınını ulaşılmaz kılar. Gizemli halleri ile öne çıkan Akrep burçları, ilişkilerinde güveni yeterli anlamda içselleştiremezlerse onlara ulaşmak çok zor olabilir ve peşlerinden koşmanız gerekebilir. Akrep burçları da karşısındakileri peşlerinden koşturan cazibeye sahip kişilerdir.

Yengeç burcu (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç burçları genel anlamda oldukça hassas ve duygusal kişilerdir. Yengeç burçları, duygusal anlamda oldukça dikkat çekerler ve hayatlarındaki pek çok şeyi burçlarının etkisi olan duygusallıkla yoluna koyarlar. Duygusal taraflarının yanı sıra manipülasyon yetenekleri son derece gelişmiş kişilerdir. Kendilerini bazen her şeyin önüne koyan Yengeçler, ailelerine de bağlı kişilerdir ancak söz konusu aile olmadığında manipülasyon yeteneklerini sonuna kadar kullanırlar. Erkekler konusunda bu yeteneği ön planda tutan Yengeç kadınları, onları peşlerinden koşturmaktan büyük bir haz duyarlar. Yengeç burçları da erkekleri peşinden koşturma konusunda usta derecede iyilerdir.

X