Bir süre psikolojik rahatsızlıklar nedeniyle tedavi gören ve eski sağlığına nihayet kavuşan ünlü oyuncu Arda Kural, Büyükçekmece’de bir mekanda kavga etti. Kural’ın, güvenlik görevlisi Gökhan Yıldız’a yumruk attığı iddia edildi. Gelen ihbarlar neticesinde ünlü oyuncu ifade vermek üzere karakola gitti. Gökhan Yıldız’ın Arda’dan şikayetçi olduğu öğrenildi. İşte tüm detaylar.

Arda Kural, Büyükçekmece’de gitmiş olduğu bir mekanda kavga etti. Arda Kural’ın, güvenlik görevlisi Gökhan Yıldız’a yumruk attığı öne sürüldü. Gelen ihbarlar sonrasında ünlü oyuncu ifade vermek için karakola götürüldü. Gökhan Yıldız’ın Arda’dan şikayetçi olduğu da gelen bilgiler arasında.

Arda Kural hakkında 1 aylık evden uzaklaştırma kararı alındı

Arda Kural’ın geçtiğimiz ay ailesiyle yaşadığı tartışma sonucunda ile polis merkezine götürüldüğü iddia edildi. Anne G.Ç.’nin tehdit edildiği, kardeşi A.K.’nin ise darbedildiği gerekçesi ile karakola götürüldü. İfadesi alınmak üzere karakola götürülen Arda Kural’ın yalnızca kardeşinin darp suçlamasını kabul ettiği öğrenildi.

“Beni bilerek yalnız bıraktılar”

Arda Kural, daha önce geçmişiyle ilgili bir açıklamada bulunmuştu. Kural, “Hayatta bir şekilde düşmanlar oluyor, ben de böyle şeyleri sevmem. Piyasaya küstüm bu da 10 yıl sürdü. Büyük sıkıntılar yaşadım ama hayranlarım benden vazgeçmedi. Her şeye bir anda yoğunlaşmaya çalışınca kafam çok karıştı. Emret Komutanım setinde rol arkadaşlarım beni bilerek dışladı. Bir çekememezlik oldu herhalde. Beni ezip dışlamaya çalıştılar. O dönem namaz kılmaya başladım. Herkes benim için ‘bu havalı ama aynı zamanda dine yöneldi’ diyorlardı. Düşmanlar bunu çok kullandı. Sarp Levendoğlu ile sette bir türlü yıldızımız barışmadı. Sarp bana göre biraz aykırı bir tip. Çok rahat davranan biri. Kişisel sınırları ihlal etmemek gerekiyor. Bana karşı sınırlarımı ihlal edecek şekilde konuşmaya başladı. Beni ezmeye çalışıyormuş gibiydi. Ben de keskin çizgiler koyunca o da yapımcının yeğeniydi. Beni bilerek yalnız bıraktılar. Psikolojik olarak kırılma noktam orasıydı. Yalnız bırakılınca insan üzülüyor. Sette rol çalmaya başladılar. Öfke bozukluğu yaşayınca psikoz tanısı ile 20 gün hastanede tedavi gördüm. Özgüvenim zedelendi. Zor günlerin ardından senaryo yazmaya başladım. TikTok’ta 1,5 milyon izlendi. Keyfim yerinde. Savaşı kazandım.” sözlerini kullanmıştı.

“Yıldız beni aldattı”

Yıldız Asyalı ile bir dönem dolu dizgin bir ilişki yaşayan Arda Kural, “Yıldız ile uzun zaman görüşmedik, araya mesafe girdi. Onu görünce güzel duyguları hatırlıyorum, anıyorum. Aklımda yaşadığımız güzel şeyler canlanıyor. ‘Eyvah Babam’ dizisi yayınlanırken Yıldız’ı izliyordum ve ona bir hayranlığım vardı. Sonra ‘Eyvah Kızım Büyüdü’ dizisi oldu bana da teklif geldi. Yıldız’la aşk yaşama gibi bir hayalim vardı. Sete de o heyecanla gittim. Aynı duygunun Yıldız’da da olduğunu hissettim. Dizi değil de sanki benim oraya gitmemin sebebi onunla tanışmak ve hayatına girmekmiş. Yıldız önce baktı çapkınlık mı yapıyorum diye. Sonra ciddi olduğumu anladı. Bir süre sonra Yıldız beni aldattı. Nedenleri de vardır tabii ama kadınları suçlamam. Ben kendimi bayağı ezilmiş hissetmiştim. Kendisi telefonda söylemişti bunu. Etiler’den arabayla Cihangir’e gitmeye çalışırken yağmur yağdı Trafik de vardı, yürüyerek yanına gittim. Annesi odaya soktu bizi ‘konuşun’ dedi Orada çok ağladık. 19 – 20 yaşlarındaydık, çok fırtınalıydı. Ben Yıldız’sız duramazdım, Yıldız’larda kalıyordum. Çok yüksek duygular, hatırlamak da istemiyorum. Kendimi çok açmak istemedim bu zamana kadar. İnsanlar benim kim, ne olduğumu bilsin istedim. Bundan sonra Yıldız ile olmamız zor. Yıldız Asyalı, bana çok acı çektirdi ama kendi de çok acı çekti.” diye konuşmuştu.

Konuya ilişkin cevap veren ve bu konuda haklı sebeplere sahip olduğunu söyleyen Asyalı, “O dönem, aramız bozuktu. Benim bir travmam vardı. Ev telefonundan ‘Arda gitti mi’ diye telefon açtım bir kız açtı ‘anne Arda’yı soruyorlar’ dedi. Sen kimsin deyince ‘nişanlısıyım’ dedi. Bunu duyunca ipler koptu. Güvenim kırıldı.” demişti.

Arda Kural ise, “Ben bunu ilk kez duyuyorum daha 18-19 yaşında ne nişanlaması. Ben bir kez evlendim. 23 yaşımdaydım, etrafa hava atmak içindi. Evlendiğim kişinin çocuğu vardı. Ama sanki çocuk benimmiş gibi bir algı yaratmıştım. Bütün herkese çocuğun benden olduğunu yıllar önce bir birliktelik yaşadığımızı Melis’i bırakıp gittiğim yalanını söylemiştim. Bu evlilik 7 ay sürdü.” demişti.

X