Tiktok birçok kişi tarafından beğenilmeyen bir sosyal medya platformu olsa bile dünya çapında 1 milyardan fazla aktif kullanıcıya sahip. Bununla beraber Tiktok sayesinde bir çok kişi popüler oldu, bunlar ile beraber de para kazanmaya başladı. Tiktok videolarını çok kolay bir şekilde indirebiliyorsunuz. Ancak bu videolarda her zaman Tiktok yazan bir filigran mevcut. Bu yazımızda sizlere filigran olmadan Tiktok’taki videoları nasıl indirebileceğinizi anlattık.

ByteDance tarafından geliştirilmiş olan Tiktok, 2016 yılında piyasaya sürüldü. Tiktok piyasaya girdiğinden beri de birçok kişi, Tiktok uygulamasını aktif olarak kullanmaya başladı. Tiktok’ta bulunan videolar, sosyal medyada yeni bir akım oluyor. İnsanlar da bu videoları indirip kendileri de paylaşmak istiyor. Fakat videoları indirirken, karşılaştıkları bir sorun var. Bu sorun ise indirilen Tiktok videolarında bir filigranın bulunması. Aslında bu filigran sayesinde hem uygulamanın hem de kullanıcının hakları korunmuş oluyor. Ancak insanlar, Tiktok’tan filigransız bir şekilde video indirmenin yollarını aramakta.

TikTok Hediye

Tiktok’ta bulunan videoları filigransız bir şekilde indirmek, göründüğü kadar da zor bir olay değil. Bunun için belli internet siteleri ve belli mobil uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamalar sayesinde de Tiktok’ta bulunan videoların hepsini, istediğiniz gibi filigransız bir şekilde indirebiliyorsunuz. Gelin hep birlikte Tiktok’tan nasıl filigransız bir şekilde video indirebileceğinize bakalım.

Tiktok’tan filigransız bir şekilde video indirmenin yolları

  • TikTok Download Online
  • Video Downloader Without Watermark – TikMate
  • SaveTok
  • TT Downloader
  • SnapTik
  • SSSTikTok
  • ExpertsPHP
  • Downloaderi

SSSTiktok

SSSTiktok, hem filigransız bir şekilde Tiktok’tan video indirmenize olanak tanırken hem de indirdiğiniz Tiktok videolarının HD kalitede olmasına olanak tanımaktadır. SSSTiktok sayesinde ücretsiz bir şekilde Tiktok’tan filigransız video indirebileceksiniz. Bununla beraber SSSTiktok’un Android kullanıcıları için bir de mobil uygulaması bulunuyor. Bu sayede mobilden de kolay bir şekilde filigransız Tiktok videosu indirebiliyorsunuz.

Tiktok Download Online

Basit ve kullanışlı bir arayüz sunan Tiktok Download Online, hem web tarayıcısı üzerinden hem de mobil uygulama aracılığı ile kullanılabilmektedir. Ancak sadece Android kullanıcıları Tiktok Download Online’ı kullanabiliyor. Bu uygulama ve internet sitesi sayesinde Tiktok’ta bulunan tüm videoları, filigransız bir şekilde cihazınıza indirebiliyorsunuz.

İLGİLİ MAKALE  Para kazandıran uygulamalar nelerdir? İşte cep telefonu üzerinden para kazanmaya yardımcı olan o uygulamalar

SaveTok

iOS işletim sistemli akıllı telefonlar için en iyisi olan SaveTok ile birlikte Tiktok’ta bulunan tüm videoları, filigransız bir şekilde cihazınıza indirebiliyorsunuz. Ayrıca SaveTok sayesinde uygulamada bulunan ve beğendiğiniz videoları arşivleyebilmektesiniz.

TT Downloader

TT Downloader, başarılı bir Google Chrome tarayıcı eklentisi olarak karşımıza çıkıyor. Chrome Web Mağazası’ndan kolayca indirebileceğiniz bu eklenti sayesinde de bilgisayarınızdan çok kolay bir şekilde Tiktok videolarını, filigransız bir şekilde indirebiliyorsunuz.

ExpertsPHP

ExspertsPHP sayesinde sadece Tiktok’taki videoları değil, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında bulunan videoları da kolay bir şekilde indirebiliyorsunuz. Ayrıca bu internet sitesi üzerinden indirebileceğiniz bütün videoları, hem HD kalitede hem de mp4 formatında rahatlıkla indirebilmektesiniz.