Hemen hemen her kadının en muzdarip olduğu konulardan bir tanesi olan istenmeyen tüyler, farklı arayışlar içerisine girilmesine neden olmuştur. İstenmeyen tüylerden, acısız ve doğal bir şekilde kurtulmak için birçok farklı yollara başvuran kadınlar için harika bir formül bulundu. Formülün bileşeninde yine tüm mucizeleriyle var olan soğan bulunuyor. Bu soğan kürü sayesinde vücudunuzda çıkan istenmeyen kıllara veda edebilir aynı zamanda ağda işlemi sonrasında cildin çok daha pürüzsüz olması için uygulayabilirsiniz. İşte soğan kürü ile istenmeyen tüyleri kökten veda edin…

Soğan kürünün mucizesine sığının

Pek çok kadın, istenmeyen tüyleri dolayısıyla çoğu zaman istediği kıyafeti giymekten geri kalırken, bu işlemler için bir sürü acı çekmektedir. Oysaki vücutta bulunan istenmeyen tüylerinizi, hazırlayacağınız soğan kürü sayesinde kolaylıkla yok edebilir ve cildinizin çok daha pürüzsüz ve parlak olmasını sağlayabilirsiniz. İstenmeyen tüyler dolayısıyla başı belada olan kadınlar bu tarifi kullanabilir, istenmeyen tüylerinizi soğan kürü sayesinde ortadan kaldırın. Soğan kürünün kıl köklerini zayıflatma etkisi bulunmasından kaynaklı, kıl kökleri güçsüzleşerek tekrar kılın aynı güçte çıkmasının önüne geçmektedir. İstenmeyen tüylerinizden soğan kürü ile kurtulmak istiyorsanız soğan kürünü kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Soğan kürünü istenmeyen tüylerinizde uygulamak için yapmanız gereken ilk şey, bir adet soğanı rendelemek olacaktır. Rendelediğiniz soğanın suyunu çıkarın ardından elde ettiğiniz suyu, ağda sonrasında güzelce cildinize yedirin. Ağsa sonrasında süreceğiniz soğanın suyunu takribi olarak 1 saat kadar cildinizde bekletin. Ardından cildinizi yıkayın. Bu işlemi tekrarlamanız kıl köklerinin güçsüzleşmesine yardımcı olurken, cildin çok daha pürüzsüz olmasını sağlamaktadır. Soğan kürünün bu faydası uzun soluklu olarak istenmeyen tüylerinizden kurtulmanıza yardımcı olurken, cildinizin çok daha pürüzsüz ve sağlıklı görünmesine yardımcı olacaktır. Soğan kürü sayesinde ulaştığınız pürüzsüz cildinizle dilediğiniz zaman dilediğiniz kıyafeti özgürce giymeye başlayacaksınız.

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için başvurulan epilasyon avantajlı mıdır?

Lazer epilasyon uygulamasının en büyük avantajların bir tanesi, uzun süre herhangi bir şekilde kıl probleminin kalmamasıdır. %90 kalıcılığı saptanan lazer epilasyon uygulamasından sonra tekrar cilt yüzeyinde kıl çıkma durumu bulunmamaktadır. Gelişen ve yenilenen teknoloji sonrasında, lazer epilasyon uygulamasının en büyük avantajlarından bir tanesi de uygulama esnasında acının çok fazla olmamasıdır. Acı eşiği biraz yüksek olan insanların için vazgeçilmez uygulamalarından bir tanesi olan lazer epilasyon uygulaması uzun süre kıl çıkmasının önüne geçerek dilediğiniz kadar özgür olmanıza yardımcı olmaktadır.

Lazer epilasyon uygulamasının belli bir zamanı var mıdır?

Her insanın kıl köklerinin farklı olması, lazer epilasyon uygulamasının belli bir zamanda gerçekleşmesi için önemlidir. Özellikle lazer epilasyon uygulamasından sonra kesinlikle güneş ışığına maruz kalınmaması gerekmektedir. Güneş ışığına maruz kalınması, epilasyon sonrasında ciltte lekelerin oluşmasına neden olabilmektedir. Normal lazer uygulamalarının genellikle sonbahar başlarında meydana gelmesi ve yaz başına kadar bitmesi hedeflenmektedir. Gelişen lazer epilasyon cihazlarında bu lekelenme problemi çok daha az olsa da yine de güneş ışınlarından korunmak önemlidir. Bu bağlamda dikkatli olunması sonucunda pürüzsüz ve kıllardan arınmış bir cilde sahip olmak mümkün.

Video: Sadece 5 Dakikada İstenmeyen Tüyleri Kalıcı Olarak Yok Edin! – DİŞ MACUNU İle Şaşırtıcı Yöntem Bakım