Etkileyici görünebilmek için iyi. bir kıyafet oldukça önemli. Ancak kombinizi tamamlamak istiyorsanız, kesinlikle güzel kokan bir parfüm seçmelisiniz. Fakat herkese her güzel koku gitmiyor. Kokunun güzelliğini ortaya çıkaran, yine kişinin karakteri olmaktadır. Seçtiğiniz parfümün kokusu, direkt olarak sizin karakterinizi ortaya çıkarmalı. Bu yazımızda sizlere, kokusu güzel olan erkek parfümlerinden bahsedeceğiz.

Baş döndürücü erkek parfümleri

Bvlgari Man In Black

Bu parfümün baskın tadında baharatlar yer almaktadır. Ayrıca baskın bir rom akoru kullanılan bu parfüm, kokusu ile oldukça cezbedici bir hale bürünüyor. Eğer Bvlgari Man In Black almak istiyorsanız, buraya tıkayarak ürünü inceleyebilirsiniz.

Calvin Klein Euphoria Intense

Calvin Klein markasını hepimiz biliyoruz. parfüm konusunda da oldukça başarılı olan Calvin Klein, bu parfümün tepe noktasında biber zencefil kokteyline yer vermiş. Kalp noktasında sedir ve siyah fesleğen kullanan Calvin Klein, dip noktasında ise ladin reçinesi ve solid Amber kullanmış. Tam bir oduncu kokusu olan bu parfüm, çevrenizdekilerin sizi direkt olarak nasıl biri olduğunuz hakkında önemli bir bilgi verecek. Bu ürünü satın almak ve incelemek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Dior Sauvage

Kaliteli ürün denildiğinde akılara ilk gelen firmalardan biri olan Dior, Sauvage parfümü ile akıllarınızı başınızdan alcak. Tam bir klasik olan bu parfüm, sulu bergamot ve tatlı baharatları çok güzel bir şekilde harmanlamış. Taze kokusu ile her zaman ortamlarda önde olmanızı sağlayacak olan Dior Sauvage, aynı zamanda güçlü bir hava uyandırmanızı sağlayacak. Bu parfümü satın almak istiyorsanız buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Giorgio Armani Code

Giorgio Armani’nin kıyafetleri ve parfümler, herksin almak isteyeceği ürünlerdir. Code adlı parfümleri ise erkekler için biçilmiş kaftan. Bergamot ve limonun harika birleşiminden oluşan bu parfüm, yaz aylarında seçilebilecek en havadar kokulardan biridir. Bu parfümü incelemek ve satın almak istiyorsanız, buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Versace Dylan Blue

Parfüm denildiğinde, Versace’nin ürünlerini es geçemeyiz. Dylan Blue’nun tepe noktasında kalabriyen bergamot, greyfurt, incir yaprağı harmanlanmış. Kalp noktasında ise menekşe yaprağı ve karabibere yer veren Dylan Blue, dip noktasında ise safra kullanılmakta. Geleneksel bir kokuya sahip olan Versace Dylan Blue, kalabalık ortamlarda baskın bir kokuya sahip olmanızı sağlayacaktır. Versace Dylan Blue’yu incelemek ve satın almak istiyorsanız, buraya tıklayabilir ve fiyatlarına bakabilirsiniz.

İLGİLİ MAKALE  Parfüm kokuları hemen uçup gidiyor mu? Parfüm kokusunu 'kalıcı' hale getirmenin yolları

Givenchy Gentleman

Eğer çiçeksi bir koku arıyorsanız, bu parfüm tam da size göre. Centilmen erkeğin temsili kokusu olan bu parfüm, lavanta ve irisin beklenmedik uyumu ile ortaya çıkmış. Givenchy Gentleman parfümün fiyatlarını incelemek ve duruma göre satın almak istiyorsanız, buraya tıklayarak satın alma sayfasına ulaşabilirsiniz.

Avon Black Suede Intense

Odunsu kokusunu yumuşak bir şekilde sunan bir parfüm, her zaman sizi arkadaş ortamınızda çok farklı gösterecektir. Uygun fiyatı ve kokusunun kalıcılığı ile dikkatleri üzerine toplayan bu parfümü satın almak istiyorsanız, buraya tıklamanı yeterli olacaktır.