24 Nisan 1988 doğumlu Türk oyuncu Elvin Levinler, otuz üç yaşındadır. Dizi oyunculuğunun yanı sıra Youtube kanalında içerik üretmektedir. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan Elvin Levinler, Türk oyuncu. 2011-2013 yılları arasında Alemin Kralı, 2015-2016 yıllarında ise İnadına Aşk dizilerinde rol almıştır.

Elvin Levinler 24 Nisan 1988 yılında doğdu. Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nin ardından burslu olarak Koç Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında Türk Atlantik Gençlik Konseyi’nin Genel Sekreteri olarak yurt dışında konferanslara katılarak Türkiye’yi temsil etti. Aynı zamanda Özlem Güzel Dans ve Müzik Okulu’nda aldığı bale eğitimini 2011’de Millî Eğitim Bakanlığı ve Royal Akademisi’nden bale öğretmenliği diploması alarak tamamladı.

Oyuncu Elvin Levinler, 2017'de mimar Bülent Kocamanoğlu ile hayatını birleştirdi.

Oyuncu Elvin Levinler, 2017’de mimar Bülent Kocamanoğlu ile hayatını birleştirdi.

2017 yılında Bülent Kocamanoğlu evlendikten sonra sık sık yurt dışına seyahatler yapmaya başlayan oyuncu Elvin Levinler, eşiyle birlikte evlerini kapatma kararı aldı. Levinler ve eşi, bu düzeni tam üç yıl sürdürdü. Çift, şu sıralar ise Datça’da bir köy evinde yaşıyor.

Oyuncu Elvin Levinler, 2017’de mimar Bülent Kocamanoğlu ile hayatını birleştirdi. Ancak çiftin evliliği alışılmışın dışına çıktı. Evlenmeden önce küçük bir ev tutan çift, çok sık seyahate çıktıkları için kısa sürede evlerini kapattı. Bavullarını toplayıp bir otelden diğerine gittiler, kısa seyahatler yaptılar. Bu seyahatlerde yeni kültürler tanıyan ve yeni arkadaşlıklar kuran karı-koca, bir süre sonra bu düzenden sıkılmaya başladı.

Yogayı ve gezmeyi sevenler için harika bilgiler verirken aynı zamanda kullandığı ürünleri de takipçileriyle paylaşarak bilgilendiren Elvin Levinler’i sıra dışı tarzıyla tanıyoruz. O aynı zamanda bir influencer ve Instagram’da binlerce takipçisi ile günlük rutinlerini paylaşıyor.

Farsça kökenli Elvin ismi gökkuşağının yedi rengi manasına geliyor. Kendisi de bu renkli kişiliğin hakkını veriyor. Seyahatleri, hobileri, spor ve aile hayatıyla birçok insanın yakından takip ettiği oyuncu tercihleriyle dikkat çekiyor.

Hem yerleşik hem göçebe hayatı deneyimlemiş biri olarak anılarını çok fazla insanla paylaşıyor. Doğal, rahat görünümlü, spor kıyafetlerden hoşlanıyor. Evde, bahçede ya da başka herhangi bir yerde; içinde kendini huzurlu hissedeceği kıyafetler ve ekipmanlarıyla meditasyon ve yoga yapmayı seviyor.

İLGİLİ MAKALE  Burcu Biricik'in boyu ne kadar?

Alemin Kralı, Babam Sınıfta Kaldı ve İnadına Aşk dizilerinde de oyunculuk yaptıktan sonra gezdiği yerleri yazmaya ve anlatmaya başlamış. Bunun yanında reklam filmlerinde de yer almış.

Renkli hayatı ve doğal görünümüyle Levinler takipçilerinin ilgisini çekmeye devam ediyor.