İçeriğimiz hem mobilya seçmek isteyenlerin hem de bel rahatsızlığı olup doğru yatağı bulmak isteyenlerin dikkatini çekecek. Yeni ev kurmak ya da eşyaları yenilemek zorlu bir süreç olabiliyor. Çeşit çeşit ürünün arasından en doğru seçimi yapmak, bütçeye uygun hareket edebilmek için bazı bilgilere sahip olmalısınız. Sadece mobilya seçimi değil doğru yatağı bulmakta önemli bir konu hele ki bel rahatsızlığınız varsa… Biz de sizler için Eskidji Bazaar’da yatak ve mobilya seçimi için araştırma yaptık. Mağaza yetkilisi Rıdvan Koyuncu merak edilen soruları sizler için yanıtladı, gelin bu yolculuğa birlikte çıkalım.

Yatak seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri sorduk. Rıdvan Koyuncu konuyla ilgili açıklamasında “Konu yatak seçimi olduğu zaman çok fazla çeşit var diyebilirim. Kaliteye göre değişiyor bizler yüksek kalite sağlamak istediğimiz için Puffy ürünleri getirmeye karar verdik. Sünger, kullanılan malzemelerin kalitesi ve baza kalitesine dikkat etmeye çalışıyoruz. Müşteri için uzun ömürlü ve iyi olacak ürünleri getirmek önceliğimiz. Bu sayede karşılıklı olarak memnuniyet sağlanmış oluyor. Piyasa 4 bin lira civarı olan fiyatlar Yataş markasında 6 bin liraya çıkıyor. Fiyat farkı olsa da yatak kalitesi büyük ölçüde değişiyor. Diğer bir avantajı ise rahatsızlıklara uygun yataklar üretiliyor olması diyebilirim. Vücut sıcaklığını ve şekline göre, bel rahatsızlıklarınıza göre üretilmiş ürünler mevcut.” ifadelerini kullandı.

İzleyin: Mobilya ve yatak seçiminde dikkat edilmesi gerekenler

“En trend ürünler mekanizmalı ürünler”

Rıdvan Koyuncu mobilya seçimi hakkında görüşlerini ise şu sözlerle ifade etti: “Mobilya seçimi daha çok kişinin zevklerine göre ilerliyor. Mekanizmalı olanlar, yataklı sandıklı olanlar var. Ancak az önce yatak konusunda bahsettiğim gibi kullanılan sünger ve malzemelerin kalitesine bağlı olarak fiyatlar değişiyor. Kaliteli ve uzun ömürlü kullanım hedefleyenler için ağaç ayak doğru bir tercih olacaktır. Geçici ve kısa süreli kullanımlarda plastik ayakta tercih edilebilir. Tüm bu seçimlere göre fiyatlar değişiyor bizim mağazamızda ürünler 5000 TL’den başlıyor, 17.000 TL’ye kadar ulaşan fiyat çıkalımız var. Müşteriler bilinçli hareket ettiği sürece kendi alanını ve ölçüsünü tespit ederek geliyor ve işimiz kolaylaşmış oluyor. Biz imalat olarak hizmet verdiğimiz için ölçülere göre değişiklik yapıp yardımcı olabiliyoruz. Şu an en trend olan parçalar mekanizmalı ürünler. Çekyat şeklindeki mobilyalar biraz geride kaldı desek yalan olmaz. Tamamen tercihe göre şekillense de mekanizmalı ürünler daha sağlıklı ve sağlam oluyor. Ürünleri tercih ettiğiniz taktirde makas bozulma sorunu ortadan kalkmış oluyor.”