İyi ki bir yıla daha giriş yaptık ve bu yılın ortalarına kadar geldik. Bu yıl içerisinde birbirinden farklı pek çok olay yaşanırken yaşanılan bu olaylardan burçlar da fazlasıyla nasibini aldı. Bazı burçların yüzü gülerken, bazı burçlar için bitmek bilmeyen zorluklar yaşanmaya başlandı. Maddi yükselişlerin olduğu gibi çöküşler de yine bu yıl içerisinde göründü. 2022 yılının ikinci yarısı için Eylül ayı itibarıyla ne gibi olayların yaşanacağını, 12 burcun bu süreç içerisinde ne gibi olaylar yaşayacağını merak ediyorsanız haberimizin detayını inceleyebilirsiniz. İşte aşk yıldız falında yaşanacak durumlar ve burçları bekleyen o olaylar…

Oğlak burcu

Bekar olan oğlak burçları için Eylül ayı çok daha farklı geçeceği bekleniyor. Bu süreç içerisinde bekar oğlakların gözü açılacak ve kendilerine uygun bir eş seçecekler. Bu süreç içerisinde yavaş ve emin adımlarla ilerlemeniz ilişkinin ehemmiyetli olması açısından son derece önemli olan unsurların başında geliyor. Hayatınıza girecek kişilere çok daha hassas ve nazik davranmanız çok daha sağlıklı olacaktır.

Kova burcu

Mars ve Jüpiter gezegenleri macera ruhunuzun genişlemesine ve çok daha aktif olmasına yardımcı oluyor. Bilhassa bekar olan kova burçları bu ay sahici bir ilişki içerisinde olmak istiyor. Gerçek bir ilişki isterken aynı zamanda flört evresinin güzelliklerinden de yaşamak istiyorlar. Bu süreçte tanışacağınız partnerinizle uyumlu olmaya ve ciddi bir ilişki istiyorsanız da tüm artı ve eksi olan durumları gözetmeye çalışın.

Balık burcu

Bekar bir hayat özgürlüğünüzün en büyük timsali gibi gören balık burçlarının evlilik konusunda bir takım şüpheleri bulunuyor. Bu şüphe onların çoğu zaman karşı tarafa karşı adım atma eğilimi içerisinde olmasını engellerken, eylül ayı itibarıyla çeşitli bunalımlar yaşayabilirsiniz. Venüz ve Mars bu süreçte size canlılık katamazken aynı zamanda çok daha buhran bir süreç içerisine girmenize neden olabilir. İlişkisi olan balık burçları için de farklı görüşleri daha tatminkar değerlendirmeniz ilişkinizin sağlıklı seyretmesi açısından önemlidir.

Koç burcu

Eylül ayı itibarıyla Jüpiter size büyük bir şans getirecek ve bu şans kendinize çok daha fazla güvenmenize yardımcı olacak. Bilhassa bekar olan koç burçlarının fazlasıyla çekici olmaları, eylül ayı içerisinde çeşitli flört buluşmaları ya da yeni başlayan randevuların oluşmasına neden olabilir. Yaşanılan bu süreci nasıl değerlendireceğiniz tamamıyla size kalan bir durum olurken, karşınıza çıkan gerçek kişilere şans vermek mantıklı olabilir. Unutmayın sevgi paylaştıkça ve çoğaldıkça güzeldir.

İLGİLİ MAKALE  Toprak, hava, ateş ve su. Burç grubunuza göre hangi karakterdesiniz? (Kaynak: soru.com.tr)

Boğa burcu

Güneş ve Venüs’ün uyumlu birlikteliği sayesinde, yaşanılan çeşitli anlaşmazlıkların son bulacağını ve çok daha sakin bir hayatın başlayacağını göreceksiniz. İlişkisi olan boğalar için eylül ayı fazlasıyla mutluluk ve hoş görü getirecek. Partnerinizle olan bağınız bu süreçte çok daha fazla güçlenecek. Bekar olan boğalar da ise bekarlık devam edecek. Özgürlüğün dürtüleri dört bir yanınızı kuşatmaya devam edecek.

İkizler burcu

Kaliteli sohbetler ve duyguların hat safhada olduğu anlar ikizler burcunu tetikleyen durumlar arasında yer alıyor. Hemen hemen her konudan bir anda sıkılma eğilimi içerisinde olan ikizler burcunun romantizimden sıkılma durumunu göz ederek yaklaşmanızda büyük ölçüde fayda bulunuyor.

Aslan burcu

İlişkisi olan aslan burçları artık ilişki sürecinden çıkarak hayatları birleştirme noktasına giriyorlar. Yakın zamanda resmi olarak birlikteliklerini duyuracak olan bu burçlarda güzel haberlerin gelmesi fazlasıyla yakın. Partneriyle yapışık ikiz gibi gezen aslan burçları, birlikte güçlenmekten fazlasıyla zevk alırlar.

Başak burcu

Venüs’ün etkileriyle partnerler birbirlerine yakınlaşacaklar. Güven hissiyatının oluşmasına neden olan bu yakınlaşma köklü bir ilişkinin doğmasına neden olacak. Bekar başak burçları ise olaylar fazlasıyla enteresan bir hal alıyor. İnsanlarla son derece kısa süre içerisinde iletişime geçme eğilimi içerisinde olan başak burçlarında yeni dönem gümbürtülü başlıyor.

Terazi  burcu

Eylül ayı itibarıyla flört denemelerinizde yine fazlasıyla başarılı olacaksınız. Mars gezegenin sizin yanınızda olması bekar olan terazi burçlarının, çeşitli ilişkiler içerisinde olmasına yardımcı olacak. Tutkuyu her an iliklerinizde yaşamak istemeniz bazı durumlar problem yaşatma ihtimali olurken, Mars gezenin etkilerini kontrollü yaşamaya özen gösterin.

Akrep burcu

İlişkisi olan ya da evli olan akrep burçları için eylül ayı son derece mutlu geçecek. Bekar olan akrep burçları eylül ayında flört denemeleri içerisinde bulunabilir ancak temkinli olmalarında fazlasıyla fayda bulunuyor. Bu sürecin sancılı geçmemesi açısından, şimdiden önlem alarak ilerlemeniz gerekir.

Yay burcu

İlişkinizde var olan bir takım problemleri düzeltme eğilimi içerisinde olmanız ilişkinizin güçlenmesine yardımcı olacaktır. Venüs ve Mars bu süreçte size bir takım zorlukları sunarken, bu sürecin sonundan kontrollü geçmeniz ilişkinizin güçlenmesine yardımcı olacaktır. Uyumunuzu korumaya ve birbirinizi dinlemeye devam edin.

İLGİLİ MAKALE  Balık burcu ünlüler, doğum tarihleri ve özellikleri

Yengeç burcu

Venüs gezegeni duygusal tarafınızla ilgilenmeye başladı. İlişki içerisinde romantik ve sevecen olmanız partnerinizin size çok daha fazla bağlanmasına yardımcı olacak. Sıkıcı günlük ilişkilerinizi bir kenara bırakın ve ilişkinize yönelmek size çok daha fazla mutluluk verecektir.

Kaynak: https://www.newsofmonth.com/lifestyle/love-horoscope-september-2022-great-feelings-in-late-summer/