Birçok İstanbullu vatandaşın bağımlısı olduğu ıslak hamburger, sosu ve tadı ile oldukça sevilmektedir. Ancak herkes güzel bir ıslak hamburger yapamaz. Kült olmuş mekanların ıslak hamburgerleri her zaman daha lezzetli oluyor. Bu yazımızda sizlere en iyi ıslak hamburgerin nerede yiyebileceğinizi anlattık.

Yemek yemek bazı kişiler için bir ihtiyaç olarak görülse bile bazı insanlar, yemek yemeyi bir keyif olarak görmektedir. Ayrıca sokak lezzetleri, yemek yemeyi keyif olarak görenler için bir lezzet pınarı. Sokak lezzetleri denildiğinde akıllara kokoreç, midye, tavuklu pilav geliyor. Fakat özel olarak ıslak hamburgere bayılan insanlar var. Islak hamburger artık o insanlar için bir zevk köşesi. Ayrıca uygun fiyatları ile ıslak hamburger, hem ucuz hem de leziz geçecek dakikalar yaşatmaktadır. Eğer siz de ıslak hamburgeri bu kadar çok seviyorsanız, en iyi nerede ıslak hamburger yemeniz gerektiğini biliyorsunuzdur. Ancak bilmiyorsanız, gelin hep birlikte en iyi ıslak hamburgeri nerede yiyebileceğinizi öğrenelim.

Kızılkayalar

Yumuşacık ve soslu ekmeği, eşsiz köfte aroması ile birlikte sokak lezzetlerinin en beğenilenlerinden olan ıslak hamburgeri yemek için bir yer arıyorsanız doğru adres Kızılkayalar olacaktır. Taksim, Beşiktaş ve Kadıköy’de şubesi bulunan Kızılkayalar, 1978 yılından beri hizmet vermektedir. Islak hamburger denildiğinde, akıllara ilk gelen büfelerden biri olan Kızılkayalar, sosisli ve goralı gibi birçok fast food ürününü satmaktadır. Ancak Kızılkayalar eşittir ıslak hamburgerdir. Taksim şubesinin önünde uzunca bir kuyruk oluşturacak kadar lezzetli bir ıslak hamburger yapan Kızılkayalar, İstanbul’da yiyebileceğiniz en iyi ıslak hamburgerleri yapmaktadır.

Bambi Cafe

Ayaküstü sokak lezzetlerini en iyi yapan mekanlardan biri olan Bambi Cafe, birçok şubesi ile oldukça iyi bir hizmet sunmaktadır. Bambi Cafe et ve tavuk döner, tost, sosisli, goralı, kumpir, waffle gibi birçok ürünü bulabileceniz bir mekandır. Ancak Bambi Cafe, zirvesini ıslak hamburger ile yapmış bir kafedir. Bakırköy ve Taksim’de bulunan şubeleri ile hizmet veren Bambi Cafe, şans vermeniz gereken en iyi ıslak hamburger satıcılarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

Öztürkler Hamburger

Lezzetli ve sıcak bir ıslak hamburger yemek istiyorsanız, rotanızı Kadıköy’e yöneltin. Kadıköy’ün sayılı hamburgercilerinden biri olan Öztürkler Hamburger, ıslak hamburger konusunda oldukça başarılı. Müdavimi çok fazla olan Öztürkler Hamburger, ıslak hamburgeri yeni deneyenler için harika bir seçenek olacaktır. Özellikle Anadolu Yakası’nda soslarıyla ünlü bir yer arayanlar için burası uygun bir yer olacaktır. Eğer Moda Sahilinde takılırken birden acıktıysanız, direkt olarak Öztürkler Hamburger’de ikişer ıslak hamburger yemenizi öneriyoruz. Her zaman sıcak bir hizmet sunan Öztürkler Hamburger, lezzetli ürünleri ile müşterilerinden her zaman tam puan almaktadır.

İLGİLİ MAKALE  Evde hem pratik hem de ucuz hamburger tarifi (Kaynak: izlehaber.com)

Etiler Marmaris

Adım başı şubesini bulabildiğini Etiler Marmaris, ıslak hamburgeri ve daha nice büfe ürününü yiyebileceğiniz en iyi mekanlardan biridir. Özellikle goralı ve ıslak hamburger konusunda zirve yapmış olan Etiler Marmaris, birçok semtte bulunan şubesi ile hizmet vermektedir. Hızlı servisi ve yumuşacık ekmeği ile yapılan ıslak hamburger, Etiler Marmaris’te yiyebileceğiniz en iyi yemeklerden biridir. Eğer Etiler Marmaris’in ilk şubesine gitmek istiyorsanız, arabanızı Şişli’ye döndürün ve sürmeye başlayın. Islak hamburgerlerinizi aldıktan sonra ise bir sokağa çekin ve yemeğini yiyin.

Eğer siz kendi evinizde bu lezzeti tatmak istiyorsanız izleyin: İŞTE O MEŞHUR LEZZET! 🤤 ANINDA BİTTİ 😱 | BOL SOSLU EV YAPIMI ISLAK HAMBURGER 💦🍔