Blutv içerisinde film, dizi ve belgeselleri buluşturan dijital yayın platformudur. Blutv üyeliği iptal ettirmek için farklı yöntemler vardır. Bu yöntemleri adım adım takip ettiğinizde iptal işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Blutv iki çeşit abonelik türü uygulamaktadır. Bu abonelik türleri aylık ve yıllık olarak ayrılmaktadır. 12 aylık yıllık abonelikler sözleştirme gerektirmez, iptal işlemi ile beraber cayma bedeli yansıtılmaz. Blutv iptali tamamen yasal bir haktır ve bütün üyeler hızlıca bu işlemi gerçekleştirebilir.

Üyelik işlemini iptal ettirmek için başvurulan yollar şu şekilde sıralanabilir;

  • Müşteri hizmetleriyle görüşerek,
  • Hesabınıza erişim sağlayarak,
  • Operatörünüzü mobil ödemeye kapatarak,

Gerçekleştirebilirsiniz. Bu farklı iptal yöntemleri ile beraber üyelik iptali gerçekleşecektir.

Blutv Müşteri Hizmetlerine Bağlanarak Üyelik İptali

Müşteri hizmetlerine bağlanarak üyelik iptalini kolaylıkla gerçekleştirilebilirsiniz.0 852 210 52 58 müşteri hizmetleri numarası olup, 7 gün 24 saat boyunca müşteri hizmetleri ile görüşerek iptalinizi sağlayabilirsiniz. Müşteri temsilcileri kalite standartlarını arttırmak için görüşmeleri sürekli kayıt altında tutmaktadır.

Blutv üyeliğini iptal ettirmek konusunda görüşlerinizi müşteri temsilcisine aktarabilirsiniz ve üyeliğin sonlandırılmasını operatöre bırakabilirsiniz. Bununla beraber üyeliğinizin gerçekten de sonlandırılmış olduğundan emin olabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini her zaman bağlanabilir ve üyeliğinizin iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü konuyu müşteri temsilcisine sorabilirsiniz.

Blutv Hesabım Üzerinden Üyelik İptali

Blutv üyelerinin kendileri de iptalini kolaylıkla gerçekleştirebilir. Beklemeye gerek kalmadan kolaylıkla iptal edilebilirsiniz. Herhangi bir sözleşme olmadığı için cayma bedeli ödenmez. Bunun için hesabım, ödeme bilgilerim, iptal et yolunu takip ettiğinizde üyeliğinizi kolaylıkla iptal edebilirsiniz.

Yüzlerce film, dizi ve belgeselleri bir arada buluşturan dijital yayın platformu yıllık aboneleri için hiçbir şekilde cayma hakkı bedeli istemez. Ücretsiz deneme süreniz olup bu süre dolduktan sonra hesabınız üzerinden üyeliğinizi kolaylıkla iptal ettirebilirsiniz. Deneme sürecinde hiçbir şekilde seyrettiğiniz tüm film, dizi ve belgesellerden bir ücretlendirme alınmaz.

Blutv Uygulama İçi Satın Alma Üyelik İptali

Blu TV üyelik iptali uygulama içi satın alma yöntemi ile kolaylıkla ve kısa sürede gerçekleşebilir. Bunun için ilk baş App Store uygulamasını iPhone cihazında açmanız gerekir ve ardından sayfayı en aşağıya kaydırmanız gerekmektedir.

İLGİLİ MAKALE  Gençler hayranlıkla takip ediyor! Netflix'te bulunan en iyi gençlik dizileri

Bu bölüme geldiğinizde sayfa kimliğini göster yazısına giderek abonelikler, Blutv, iptal et yollarını sırasıyla takip ederek üyeliğinizin iptalini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Uygulama içi satın alma yöntemi ile gerçekleşecek üyelik iptali ile üyeliğinizi kısa sürede ve kolaylıkla tamamen sonlandırmış olacaksınız. İsteğinize bağlı olarak daha sonra yeniden üyeliğinizi başlatabilme şansına sahipsiniz.

Turkcell Blutv Üyelik İptali

Faturalı hatta sahip kişilerin, operatörü mobil ödemeye açık olmasıyla beraber Blutv aboneliği de başlamış oluyor. Bazı müşteriler bu aboneliği yanlışlıkla veya telefonu ele geçiren üçüncü kişilerin başlattığı gibi gerekçelerle iptal ettirmek istiyor. Turkcell operatörü için abonelik işlemini basit bir SMS atarak sonlandırabilme şansınıza sahipsiniz.

Mobil ödeme ile gerçekleşen bu uygulama bütün akıllı cihazlar üzerinden yüzlerce dizi, film ve belgeselleri seyretmenize imkan tanır. Üyeliğinizin iptali için Blutv IPTAL yazıp 3544’e SMS atmanız gerekir. Bu SMS’in ardından üyeliğinizin sonlandığına dair kısa bilgilendirici mesaj almanız gerekir. Bu mesajı aldıktan sonra Blutv üyeliğinizin iptali gerçekleşmiş olur.

Vodafone Blutv Üyelik İptali

Vodafone operatörünü kullanan müşteriler mobil ödeme ile başlattıkları üyelik iptalini sonlandırmak istiyorlar. Küçük yaştaki çocukların genellikle bilinçsiz bir şekilde başlattığı abonelik işlemi, cep telefonunu kullanan kişi tarafından iptal ettirilmek isteniyor. Bilinçli olarak denemek amacıyla başlatılan üyeliklerde var.

Dijital platformdan memnun kalmayan veya bu platforma gerek duymayan kişiler üyelik iptalini sonlandırmak istiyor. Bu üyelik iptalini ise SMS yoluyla gerçekleştirmek istiyorlar. Vodafone üyeliğinin iptalini isteyen müşteriler IPTAL PAKETADI yazdıktan sonra 8800’a mesaj atılması gerekmektedir.

Burada dikkat edilmesi gereken nokta hangi paket adına üyeliğiniz varsa o paket adını büyük harflerle ve bitişik olacak şekilde yazmanız olacaktır. Daha sonra bu mesajı 8800’a mesaj göndermeniz gerekmektedir. Tarafınıza iletilen üyeliğinizin iptaline ilişkin mesajın ardından üyeliğiniz sona erecektir. Bu işlemlerin ardından son olarak size bir adet fatura gönderilecektir.

Türk Telekom Blutv Üyelik İptali

Türk Telekom operatörünü kullanan müşteriler Blutv üyeliklerini iptal edebilirler. Bunun için hesabım, ödeme bilgilerim, iptal et adımlarını takip etmeleri gerekmektedir. Bu adımlar izlendikten sonra mobil ödemeye açık olan hat üyeliği sona erer. Bu işlemin ardından istediğiniz zaman üyeliğinizi tekrar aktif hale getirebilirsiniz.

İLGİLİ MAKALE  Netflix resmen batıyor! 300 çalışanına kapının yolunu bakın ne için gösterdi

Blutv Üyelik İptali Hemen Gerçekleşir Mi?

Blutv üyelik iptalinin hemen gerçekleşmesi oldukça merak edilen bir konudur. Üyelik iptali için birçok adımlar takip edilebilir. Bunun için hesabım, ödeme bilgilerim, iptal et adımına aşamalı takip ederek Blutv üyeliği hemen gerçekleştirilebilir.

SMS yoluyla gerçekleştirilen abonelik iptallerinde tarafınıza gönderilen bilgilendirme mesajının ardından üyelik iptali hemen gerçekleşir. Müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirilen üyelik iptalinde ise tarafınızdan onay alındığında hemen iptal mesajı gönderilir. Ardından bu hizmet iptal edilir. Blutv üyelik iptali hemen ve hızlı gerçekleşir.

İzleyin: BluTv ÜYELİK NASIL İPTAL EDİLİR?

Blutv Üyelik İptalinde Cayma Bedeli Var Mı?

Blutv üyelik iptallerinde cayma bedeli kesinlikle yoktur. Aylık aboneliklerde ve yıllık aboneliklerde herhangi bir cayma bedeli alınmaz. Bununla beraber 12 aylık aboneliklerde hiçbir cayma bedeli yansıtılmadan istediğiniz zaman üyelik iptalinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Blutv Deneme Süresi Bittikten Sonra Ücret Ödenir Mi?

Hiçbir şekilde bir ücret ödemezsiniz. Bir aylık deneme hesabıyla beraber dijital platformun tüm özelliklerini tanıma imkanınız olacaktır. Deneme süresi bittikten sonra isterseniz ücretli abonelik başlatabilir ya da deneme hesabını kapatarak üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz. Deneme süresi bittikten sonra üyelik zorunluluğu yoktur. Deneme sürecinde izlediğiniz tüm film, dizi ve belgesellerden ücret alınmaz.