Oyun piyasasının en iyi oyun serilerinden biri olan God Of War, son oyununu geçtiğimiz senelerde yayınlamıştı. God Of War oyunun son oyunu ilk olarak Playstation oyun konsolları için yayınlanmıştı. Fakat geçtiğimiz aylarda God Of War’ın bilgisayar versiyonu da piyasaya sürüldü. Normal şartlarda 179 Türk lirasından satışa sunulan God Of War’ı ücretsiz bir şekilde edinebilmek mümkün. Bu yazımızda sizlere, God Of War oyununu nasıl ücretsiz bir şekilde oyun kütüphanenize ekleyebileceğinizden bahsettik.

Ücretsiz God Of War nasıl alınır?

Öncelikle belirtmek gerekir ki God of War oyununun ücretsiz bir şekilde edinilebilemsi için bir Playstation oyun konsoluna sahip olmanız gerekiyor. Bununla brilikte Playstation Plus aboneliği ile bu oyunu ücretsiz bir şekilde edinebilirsiniz. Playstation Plus, Playstation oyuncularının birçok avantajdan ve oyunların çevrimiçi bölümlerinin oynanabilmesine olanak tanıyan bir abonelik hizmetidir. Sony, Playstation Plus aboneleri için her ay 3 ya da 4 adet oyunu hediye ediyor. Geçtiğimiz ay FIFA 22 oyununu hediye eden Playstation Plus, bu ay abonelerine 179 Türk lirası değerindeki God Of War oyununu hediye ediyor. Eğer aksiyon ve macera dolu bir oyun arıyorsanız, God Of War tam sizlik.

God Of War oyununu ücretsiz bir şekilde alabilmek için belirli adımları takip etmeniz gerekiyor. Eğer Playstation Plus abonesiyseniz, bu oyunu çok rahat bir şekilde ücretsiz edinebiliyorsunuz. Ancak belirtmek gerekir ki Playstation Plus aboneliğiniz biterse, bu oyunu tekrardan abonelik satın alana kadar oynayamıyorsunuz. Bu yüzden Playstation Plus aboneliğinizi her ay yenilemeniz gerekiyor. ayrıca bu durum bütün Playstation Plus’tan gelen hediye oyunlarda geçerlidir. God Of War oyununu ücretsiz bir şekilde edinebilmeniz için şu adımları takip etmeniz gerekiyor:

 • Öncelikle Playstation Store’a giriş yapın.
 • Playstation Plus aboneliğiniz yoksa, Playstation Plus aboneliği satın alın.
 • Oyun mağazasında sizi PS Plus diye bir bölüme yönlendirecek adımları takip edin.
 • Haziran ayı için hediye oyunları listesini göreceksiniz.
 • Gördüğünüz listeden God Of War’ı seçin ve oyun kütüphanenize gidin.
 • Kütüphanenizden God Of War oyununu seçin ve indir tuşuna tıklayın.
İLGİLİ MAKALE  Playstation Plus abonesi olmayanlar yaşadı. Playstation'dan Sevgililer Günü kampanyası

Playstation Plus Haziran 2022 oyunları

Sony, her ay Playstation Plus aboneleri için 3 farklı oyunu hediye etmektedir. God Of War, Haziran 2022 hediye oyunlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak Sony sadece God Of War değil, 2 farklı oyunu daha hediye olarak Playstation Plus aboneleri için sunuyor. Sony God Of War dışında Naruto to Boruto: Shinobi Striker ve Nickelodeon All-Star Brawl oyunlarını da ücretsiz bir şekilde playstation Plus aboneleri için sunuyor.

Playstation Plus fiyatları ne kadar?

Playstation Plus, tıpkı Netflix gibi aylık abonelik hizmeti ile çalışan bir sistemdir. Playstation Plus abonesi olarak, Sony’nin sunmuş olduğu birçok avantajdan faydalanabiliyorsunuz. Playstation Plus aboneliğinin müşterilerine sunmuş olduğu avantajlar şu şekildedir:

 • Oyunlardaki çevrimiçi özelliğini kullanabilme. Eğer Playstation üzerinden online bir oyun oynamak istiyorsanız, Playstation Plus abonesi olmanız gerekmektedir.
 • Her ay ücretsiz bir şekilde sunulan 3 ya da 4 farklı oyun.
 • Playstation Plus aboneleri için sunulan özel indirimler. Genellikle bu indirimler, herkes tarafından çok sevilen Grand Theft Auto gibi oyunlarda olmaktadır.

Playstation Plus abonelik hizmetinin 3 farklı satın alım seçeneği bulunuyor. Aylık, 3 aylık ve 12 aylık olarak değişen bu abonelik hizmeti sayesinde istediğiniz kadar Playstation Plus abonesi olabiliyorsunuz. Playstation Plus abonelik hizmeti fiyatları şu şekildedir:

 • 1 aylık: Her ay 40 Türk lirası
 • 3 aylık: 3 ayda bir 100 Türk lirası (Aylık 33,34 Türk lirasına eşdeğer)
 • 12 aylık: 12 ayda bir 240 Türk lirası (Aylık 20 Türk lirasına eşdeğer)