Ülkemizde faaliyet gösteren otomotiv firmalarından biri olan Honda birçok modeli ile otomotiv pazarında yer alıyor. Honda markası ürettiği araçların sağlamlığı ve spor görünümü ile alıcılarını karşılıyor ve ülkemizde milyonları bulan araç satışına imza atıyor. Honda özellikle şanzıman konusunda kendisini kanıtlamış bir markadır. Ürettiği otomatik şanzıman araçlar diğer markalara göre daha az arıza yapıyor ve motor aksamı oldukça sağlamdır. Honda araçlarını her dört yılda bir güncelleyerek daha modern araç üretimi yapıyor. Bu araçları ülkemizde olduğu gibi dünyanın her yerinde satışa sunuyor.

Honda Modelleri

Honda otomotiv sektöründe büyük bir pazara sahiptir. Bu pazara sahip olmasının en büyük nedeni farklı tarzda ve sekmende araçlar üretiyor olmasıdır. Honda’nın ürettiği modeller aşağıdaki gibidir;

 • Honda Accord
 • Honda City
 • Honda Jazz
 • Honda Civic
 • Honda HR-V
 • Honda CR-V

Honda bu modellerin birçoğunu farklı ülkelerde üretiyor. V e bu markalar farklı stillerde olduğu için farklı bir kitleye hitap ediyor. Bu şekilde Honda otomotiv sektöründe büyük bir pazara sahiptir.

Honda Accord

Honda Accord

Honda Accord Fiyat Listesi

Honda Accord D sekmen bir araçtır. Aracın iç hacmi oldukça geniş ve gösterişli bir araçtır. Şerit takip sistemi, hız sabitleme, hız sınırlama, navigasyon gibi birçok özellik de bulunuyor. Güvenlik paketinin tam olduğu araç sadece benzinli motor seçeneği ile piyasaya sunuluyor. Honda Accord iki farklı paket ile satışa sunulmuştur. Bunlar Executive ve Executive+ paketidir. Executive paketi 540.000 TL, Executive+ İSE 561.000 TL tutarındadır. Honda bu araçları sadece otomatik şanzıman seçeneği ile satıyor.

Honda City

Honda City

Honda City Fiyat Listesi

Honda City C sekmen bir araçtır. Aracın küçük olması ve küçük olmasına rağmen iç hacminin geniş olması daha fazla satılmasını sağlıyor. Honda City modelini Elegance ve Executive paketleri ile satışa sunuyor. Executive paketi full özelliklere sahiptir. Ve Elegance paketinde deri döşeme ve anahtarsız çalıştırma özelliği eksiktir. Honda Elegance modelini 225.600 TL’den satışa sunarken Executive paketini 235.900 TL ile müşterilerine sunuyor.

Honda Jazz

Honda Jazz

Honda Jazz Fiyat Listesi

Japon otomotiv devi Honda’nın ilk elektrikli aracı Jazz modelidir.Jazz modeli 1.5 hybrid motor ile çalışıyor. Yani hem elektrikli hem de benzinli olarak çalışabiliyor. Honda Jazz B sekmen bir araçtır. Rakiplerine göre en önemli avantajı elektrikli olması ve dayanıklı olmasıdır. Honda firması Jazz modeli için tek paket seçeneği sunuyor. Honda’nın en dolu paketi olan Executive paketi ile jazz modeli satılıyor. 2021 yılı Honda Jazz Executive paketi 332.100 TL olarak belirlenmiştir. Araç tam otomatik ve 1.5L İ-MMD Hybrid motora sahiptir.

Honda Civic

Honda Civic

Honda Civic Fiyat Listesi

Honda’nın en fazla satış yaptığı araç olan Civic 2021 yılında yeni nesil paketini açıkladı ve yeni kasasını piyasaya sürdü. Civic dünya genelinde oldukça fazla satılıyor ve belli bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Ülkemizde 2021 yılı anahtar teslim Honda Civic araç fiyatları aşağıdaki gibidir;

 • 1.6 VTEC benzinli Elegance 260.788 TL
 • 1.6 VTEC ECO benzin/ LPG Elegance 265.288 TL
 • 1.6 VTEC ECO benzin/ LPG Executive 340.700 TL
 • 1.5 VTEC Turbo Benzinli Elegance 341.200 TL
 • 1.5 VTEC Turbo Benzinli Executive 363.400 TL
 • 1.5 VTEC Turbo Benzinli Sport 374.600 TL
İLGİLİ MAKALE  Honda Jazz 2022 fiyat listesi - 0 km Honda Jazz'lar ne kadar?

Bu fiyatlara KDV ve ÖTV dahil anahtar teslim fiyatlardır.

Honda HR-V

Honda HR-V

Honda HR-V Fiyat Listesi

HR-V modeli Honda’nın ürettiği SUV modellerden biridir. Yüksek ve konforlu bir araç olması son yıllarda daha fazla satılmasını sağlamıştır. Honda bu aracı benzinli ve Hybrid yakıt sistemi ile satışa sunuyor. 1.5 VTEC Turbo benzin Elegance 488.300 TL, 1.5 VTEC Turbo benzin Executive 535.400 TL ve 2.0 İ-MMD Hybrid 910.400 TL tutarındadır.

Honda CR-V

Honda CR-V

Honda CR-V Fiyat Listesi

Honda CR-V modeli Honda’nın ilk SUV modelidir. Bu model uzun yıllardır üretiliyor ve satışa sunuluyor. Honda diğer modellerde olduğu gibi sadece benzin ve Hybrid yakıt sistemi ile üretim yapıyor. Honda CR-V 1.5 VTEC Turbo benzin Elegance 490.300 TL, 1.5 VTEC Turbo benzin Executive 551.400 TL, 2.0 İ-MMD Hybrid 908.600 TL ile piyasaya sürüyor.

Honda-2021-Model-Fiyat-Listesi-Tum-Modeller (PDF)