Kişinin karakterinin oluşumunda bir hayli etkileri bulunan burçlar kişinin hayatında fazlaca etkilerini göstermektedir. Bu etkiler bazı durumlarda olumlu sonuçlar doğururken bazı durumlarda da olumsuz sonuçların oluşmasına neden olmaktadır. Bu durum itibarıyla gökyüzünde meydana gelen olaylardan etkilenmemek için günlük olarak burç yorumlarını takip etmekte fazlaca önem bulunmaktadır. Gökyüzünde meydana gelen çarpışmalar ve güneş, ay tutulmaları gibi pek olay burçların özelliklerinde bir takım değişimlerin olmasına neden olmaktadır. Baz durumlarda burçların kişiliklerine tam manasıyla yer etmiş özellikler bulunmaktadır. Bu özelliklerden bir tanesi sessiz sakin görüntülerinin altında büyük bir sinsilik yatan kişilerdir. Bu kişiler yüzünüze gülerken arkanızdan iş çevirmeleriyle meşhurdur. İşte dünyaya sinsilik yaymak için gelen o burçlar…

Bu burçlar sinsilikleriyle şoke ediyorlar

Burçların spesifik olarak bir takım özellikleri bulunmaktadır. Bu özelliklerden bir tanesi de sinsilikleriyle ön plana çıkan, hayatlarında her daim art niyet arayan kişilerdir. Haberimizin bu bölümünde sinsi özellikleriyle ön planda olan ve hayatlarında her zaman art niyet arayan kişileri derledik. Bu özellikler bazı burçlar de ne yazık ki yer edinmiş ve hayatlarını sinsice yaşamaya başlamışlardır. İşte en belirgin özelliği sinsilik olan o burçlar ve özellikleri…

Akrep burcu

23 Ekim – 22 Kasım tarihleri arasında doğan ve su grubuna mensup olan kişiler akrep burcudur. Akrep burçları genel özellikleri itibarıyla kendi düşüncelerine önem veren ve kendi düşünceleriyle hareket eden kişilerdir. Akrep burçları karşısında bulunan kişilerin sözlerine çok fazla itimat etmezler ve bu özellikleri dolayısıyla da çoğu zaman hayatlarında bir takım sıkıntılar yaşarlar. Bilhassa ilişki içerisinde olan akrep burçları, ilişki içerisinde olduklarında sadece kendi düşüncelerinin onaylanmasını ister. Akrep burçların oldukça gizemli bir yanları bulunur. Karşılıklı sohbet ederken ne düşündüklerini çözümlemeye çalışmak oldukça zordur. Karşısındaki insanı ne kadar sevse dahi o kişinin arakasından sinsice bir takım hareketler içerisinde bulunmaya bayılır. Bu özelliği dolayısıyla da akrep burçları sinsi burçlar arasında ilk sırada gelmektedir.

Başak burcu

23 Ağustos – 23 Eylül tarihleri arasında doğan ve toprak grubuna mensup olan kişiler başak burcudur. Başak burçları genel özellikleri itibarıyla hayatın her alanında başarılı olmak isteyen ve başarılı olan kişilerdir. Bilhassa değer verdikleri ve önemli kıldıkları konularda en iyisi olmak onları fazlaca tatmin eder. Başarılı olmak için de ellerinden geleni yaparlar ve durmadan çalışmalarıyla meşhurdur. Başak burçlarının sinsi tavırları da tam olarak burada başlar. Konunun en iyisi olmak istedikleri için kimsenin aklına gelmeyen düşünceler başak burçlarının aklına gelir. Stratejik bir hamle olarak gördükleri bir kaç hamleyi ustalıkla plana sokan başak burçları zafer duygusunu fazla sevmektedir. Zihinleri de oldukça kuvvetli olan başak burçları her konuşulan konuyu hafızalarına ilmek ilmek hapsederler.

Yengeç burcu

22 Haziran ve 22 Temmuz tarihleri arasında doğan ve su grubuna ait olan kişiler yengeç burcudur. Yengeç burçları genel özellikleri itibarıyla aile ve arkadaşlık bağlarına önem veren ve sosyalleşmekten hoşlanan kişilerdir. Yengeç burçları duygusal tavırlarıyla ön plana çıkarken, herkesi fazlaca düşündüklerini savunurlar. Oysaki yengeç burçlarının bu özellikleri tamamıyla sinsilikten meydana gelmektedir. Bilhassa döktükleri göz yaşlarının timsah gözyaşı olarak nitelendirilmesi de bu durumdan kaynaklıdır. Özellikle yengeç burçlarının üzülmesi durumunda oldukça büyük bir şekilde çirkinleşmeleriyle meşhurdur. İstedikleri her şeyi almak isteyen yengeç burçları, isteklerinin yapılması için işine geldiği gibi davranabilir ve çıkarları için insanları kullanabilir. Bu durum itibarıyla yengeç burçları sinsi özellikleriyle ön plana çıkan burçlar arasında yer almaktadır.

İLGİLİ MAKALE  Galaksinin en güçlü 3 burcu açıklandı! Siper alın