Kişinin karakterinin oluşumun büyük ölçüde etkilerin bulunan burçlar kişinin aile hayatından, sosyal hayatına, iş hayatından, kendi iç dünyasına kadar birçok alanda etkileriyle ön plana çıkmaktadır. Kişinin karakterinin oluşumunda büyük ölçüde etkileri bulunan burçlar aynı zamanda gökyüzünde meydana gelen olaylardan da fazlaca etkilenmektedir. Gökyüzünde oluşan burçların ev değişikliği, güneş ve ay tutulmaları, retrolar gibi pek çok olay burçlar üzerinde çeşitli durumların değişikliğe uğramasına neden oluyor. Bu durum itibarıyla haberimizin bu bölümünde bazı burçların şans kapıları aranıyor ve uzun zamandır bekledikleri yerlerden alacakları haberler kazançlarının artmasına yardımcı olacak. İşte paralarını ikiye katlayacak o burçlar…

Bu burçların şans kapıları aralanıyor!

Yeni döneme giriş itibarıyla bu burçlar için yeni dönemin kapıları aranıyor ve bu burçların uzun zamandır bekledikleri o mutluluk verici haberler yakın zamanda geliyor. Bilhassa koç burcunda büyük ölçüde değişimlerin olması beklenirken, koç burcunu takip eden iki burçta yeni dönemden nasiplenecek ve kazançlarını ikiye katlayacaklar. Bu süreç içerisinde burçlara tavsiyemiz karşılarına çıkan tüm fırsatları çok daha iyi değerlendirmeleri noktasında oluyor. Hemen hemen her şeyi çok daha detaylı düşünerek ilerlemeliler. İşte maddi açıdan büyük bir feraha kavuşacak o burçlar…

Koç burcu

21 Mart – 20 Nisan tarihleri arasında doğan ve ateş grubuna mensup olan kişiler koç burcu olmaktadır. Koç burçları genel özellikleri itibarıyla hemen hemen her işlerini kendileri yapan burç olurken, çevrelerinde bulunan kişilere ekstra bir yardım talebinde bulunan kişiler değildir. Koç burçlarının bu özellikleri hayata dair her zaman savunma mekanizmasının geliştirmesini sağlarken, hayata dair her daim güçlü bir pozisyonda olmalarına yardımcı olmuştur. Özgürlükçü bir ruha sahip olan koç burçları, herhangi bir kişiye karşı hesap verme eğiliminde olmazken, bu tarz ile kendilerine yaklaşılmaları durumunda hiç istenilmeyecek yüzünü karşısındaki kişiye direkt olarak çevirir. Yeni dönemin başlamasıyla birlikte koç burçlarının bilhassa kazançları noktasında çeşitli durumların değişmesini öngörmekteyiz. Uzun zamandır bekledikleri bir yerden gelecek olan iş daveti koç burçlarının hem kazançlarının artmasını sağlarken hem de statülerinin yükselmesini sağlayacak. Bu durum itibarıyla koç burçları karşılarına çıkan fırsatları ne olursa olsun güzel değerlendirmeliler.

İLGİLİ MAKALE  Bu burçlardan uzak durun! Sinirlenince psikopata dönüşen 3 burç (Kaynak: soru.com.tr)

Aslan burcu

22 Temmuz – 23 Ağustos tarihleri arasında doğan ve ateş grubuna mensup olan kişiler aslan burcudur. Aslan burçları genel özellikleri itibarıyla nerede ne konuşması gerektiğini bilen ve kendilerine has bir konuşma tarzları olan kişilerdir. Dışarıdan bakıldığında kendilerini fazlaca belli eden aslan burçları ile kurulan arkadaşlıklar da esasında köklü olmaktadır. Sosyal hayata çok fazla önem vermeyen aslan burçları, hayata daha rasyonel bir pencereden bakmaktadırlar. İnce düşünmek onlar için uygun olmayan bir durum olsa da sevdiği insanlara karşı her zaman nahif ve ince düşünceli özellikleriyle ön planda olurlar. Yeni dönemin başlamasının ardından aslan burçları, her zaman yapmak için bekledikleri iş girişimlerini başlatmaları için oldukça uygun bir zamanın olduğunu dile getirmemiz doğru olacaktır. Bu zamanı güzel değerlendirmeniz önemli.

Yay burcu

24 Kasım – 22 Aralık tarihleri arasında doğan ve ateş grubuna mensup olan kişiler yay burcu olmaktadır. Yay burçları genel özellikleri itibarıyla iletişim yönleriyle ön planda olan burçlar olurken, konuşmalarıyla herkesi etkisi altına almayı başarır. Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır deyiminin adeta temsili olan yay burçlarının aynı zamanda ellerinden de her türlü iş gelmektedir. Sosyal çevresi son derece güçlü olan yay insanı, konuşmayı ve insanlarla bir şeyler paylaşmayı da fazlasıyla sever. Yeni dönem yay burçları için esasında tamamıyla kendi başarılarıyla geliyor. Herkesin yardımına koşan tavrı ve iş bitirici özellikleri dolayısıyla hiç beklemedikleri bir yerden teklif alacak olan yay burçlarının yeni dönemde kazançları ikiye katlanacak.