Yaz aylarının gelmesiyle birlikte seyahat planlamaları yapılmaya başlandı. Seyahatin olmazsa olmaz eşyalarından bir tanesi olan valiz, bavulların tercih edilme sıklıkları da haliyle arttı. Sağlam ve uzun süre dayanıklı bir bavulun alınması kişinin ömür boyu rahat etmesine yardımcı olan durumların başında gelirken, ihtiyaca göre bavul seçeneğinde bulunmak da bir hayli önemlidir. Bu noktada bavul seçimi yapmak istiyorsanız fakat hangi bavulu tercih etmeniz gerektiğini bilmiyorsanız, piyasada bulunan en iyi bavul markalarını sizler için derledik. İşte sağlam ve konforlu bavullar…

Kullanışlı uygun fiyatlı bavul markaları

My Valice

Yeni bir valiz almayı planlıyor hem kullanışlı ve dayanıklı hem de uygun fiyatlı olmasını istiyorsanız bu noktada My Valice ihtiyacınıza uygun çözümleri size sunuyor. Seyahatlerin şüphesiz en önemli unsuru olan ve eşyaların kolay bir şekilde taşınmasını sağlamak amacıyla mucize bir buluş olan valizlerin tercih edildiği markalar da bir hayli önemlidir. Dayanıklı ve uzun ömürlü olmalarının önemli olduğu gibi aynı zamanda tekerleklerinin kolay sürülebilir olması da oldukça önemlidir. Bu noktada ihtiyacı karşılayan My valice markası, kişinin ihtiyacına yönelik çözümler sunarken, uygun fiyatıyla da cep dostu olmasıyla biliniyor.

Polo SKY

Kalite denildiği zaman akla gelen önemli markalar arasında yer alan Polo SKY, ihtiyacınıza yönelik çözümleri sizlere birer birer sunuyor. Bavulun iç genişliği ve kendi ağırlığının hafif olmasıyla ekstra bir sorun ağırlık probleminin önüne geçen bu bavul markasını tercih eden pek çok kişi olumlu yorumlar da bulunuyor. Hemen hemen tüm ürünlerinde su geçirmez özellikleri bulunan Polo SKY valizlerin iç bölmelerinde de asta geçişleri bulunuyor. Astarlı yapısı sayesinde içerisine yerleştirdiğiniz kıyafetleriniz de temiz kalıyor. Küçük, orta, büyük olmak üzere 3 farklı boyutunu satışa sunan Polo SKY valizleri güvenle tercih edebilirsiniz.

ÇÇS

Kaliteli ve şık tasarımlarıyla pek çok kişinin dikkatini çeken ÇÇŞ valizler, ergonomik tasarım ve iç genişlikleri sayesinde valiz alan kişilerin sıklıkla tercih ettiği markalar arasında yerini alıyor. Renk yelpazesinin bir hayli yüksek olduğu ÇÇS bavul markasında, zevkinize göre bir seçim yapabilme olanağı da sunuyor. Renk skalasının genişliği ve darbelere karşı güçlü duruşu sayesinde uzun vadeli bir bavul satın almak istiyorsanız şüphesiz ÇÇS bavul markasını tercih edebilirsiniz. Tutma sapının kişinin boyuna oranla makul bir uzunlukta yapılması ve fermuarlı fileli iç bölmeleri sayesinde valizinizi detaylı bir yerleştirme yapmanıza da yardımcı oluyor.

İLGİLİ MAKALE  Kimliğini alan gidebiliyor! Artık Sırbistan'a gitmek için vize ya da pasaport gerekmiyor

Wexta

Bavul markaları arasında sert kabuklu olmasıyla sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alan bu markayı, güvenle tercih edebilir seyahatlerinizi de risk faktörü olmadan gerçekleştirebilirsiniz. Siyah, lacivert, mor, turkuaz, gri renk skalasıyla zevkinize göre bir tercih yapmanızı sağlayan Wexta bavulları tercih edebilirsiniz. Küçük boy, orta boy, büyük boy olarak üç farklı boyutları bulunan Wexta bavulları güvenle tercih edebilir ve uzun vadeli kullanacağınıza emin olabilirsiniz.

Fossil

Sert ve kumaş malzemeden üretilen Fossil bavul markaları tamamıyla valizin cinsini kişinin zevkine ve yönelimine göre bırakmıştır. Sağlamlığı bir hayli yüksek olan Fossil valizi güvenle tercih edebilir ve seyahatleriniz de güvenle tercih edebilirsiniz. Valizin çek çek kısmını boyunuza göre ayarlayabilme şansını sunan bu marka aynı zamanda kullanım kolaylığı ile de bir adım öne çıkmaktadır.