Her hafta yeni ürün ve indirimlerle, vatandaşın ihtiyacını daha uygun fiyatlarla karşılayan Bim’in hafta içi ve hafta sonu kapanış saatinin ne zaman olduğu merak edilen konular arasında yerini alıyor. Her hafta yeni ürünlerle aktüel zevkini yaşatan Bim’de oldukça cazip fiyatlar bulabilmek mümkün. Aktüel günlerinin olduğu zamanlarda, sabah erken saatlerde bim market zincirinde tüm ürünlerin bitmesinin ardından herkes şu soruyu sorar oldu? Bim market kaçta açılıyor?

Bim saat kaçta açılıyor?

Her hafta yeni ürünleri uygun ve kaliteli bir şekilde satışa sunan Bim’de, aktüel günlerinin olduğu zamanlarda tüm ürünler erkenden bitiyor. Buna istinaden, insanlar birbirine bim market saat kaçta açılıyor diye sorar oldu. Bim market zincirinin çalışma saatlerinde ise herhangi bir değişiklik yok. Sadece aktüel seven insanlar, indirimlerden direkt olarak yararlanmak için sabah erken saatlerde, Bim market henüz açılış yapamadan sırada kuyruk oluşturuyorlar. Bu esnada Bim açıldığı ilk anda indirimli ürünleri reyonlardan direkt bitiriyorlar. İndirim ürün avcıları, her yeni hafta Bim market zincirinin aktüel ürünler kataloğunu yakından takip ediyor. Haftasına uygun erkenden Bim mağazasının yolunu tutuyor. Peki ya bim market zinciri saat kaçta açılış yapıyor? Bim market şubeleri hafta içi ve hafta sonu olmak üzere her gün vatandaşa hizmet veriyor. Sabah saat 09.00’da mağazayı açan Bim, akşam saati 21.00’da mağazayı kapatıyor. Vatandaşa 12 saat hizmet veren bim ve bim çalışanları, güler yüzünden de ödün vermiyor. Temiz mağazaları ve düzenli raf reyonlarıyla da alışveriş de oluşabilecek kargaşanın önüne geçiliyor.

  • Pazartesi/ 09.00 – 21.00
  • Salı/ 09.00 – 21.00
  • Çarşamba/ 09.00 – 21.00
  • Perşembe/ 09.00 – 21.00
  • Cuma/ 09.00 – 21.00
  • Cumartesi/ 09.00 – 21.00
  • Pazar/ 09.00 – 21.00

Hafta içi ve hafta sonu her gün hizmet vermeye 9 ile 21 arasında hizmet vermeye devam eden bim, Cuma günü öğlen molasına çıkıyor. Öğlen mola veren bim, 13.30’da tekrar hizmet vermeye devam ediyor. İhtiyacınıza en uygun çözümleri bulabileceğiniz Bim aktüel kataloglarını takip etmeyi unutmamanızı tavsiye ederim. Zira; temel gıdadan, kişisel bakıma, giyim kuşamdan, teknolojik aletlere kadar tüm ürünleri vatandaşla uygun fiyatla buluşturan bim, piyasaya göre güzel indirimlerde bulunuyor. Bim kendi sayfasında her hafta yeni indirim günlerini paylaşmayı da ihmal etmiyor.

İLGİLİ MAKALE  BİM 12 Temmuzda bir başka! Nivea yüz temizleme jeli ve Kahve Dünyası sütlü ve bitter çikolata 29 liradan satışa çıkacak

Bim’in sahibi ya da kurucusu kimdir?

21 mağazayla 1995 yılında satışa başlayan Bim’in kurucusu her daim merak edilen konular arasında yer alıyor. Bim’in kurucu ortaklarını şu şekilde sıralamamız mümkün;  Kurucu ortakları arasında Cüneyt Zapsu, Aziz Zapsu, Yasin El Kadı, Korkut Özal, Mehmet Fatih Saraç bulunan market zincirinin CEO’su ve kurucu ortağı ise Mustafa Latif Topbaş’tır. Bim Türkiye dışında, Fas ve Mısır’da da faaliyet göstermeye devam etmektedir. Türkiye’de 8.407 olmak üzere, Mısır ve Fas toplamında da 9365 mağaza bulunmaktadır.

Mustafa Latif Topbaş kimdir?

Türk iş insanı olarak bilinen Mustafa Latif  Topbaş, 1995 yılında market zincirlerinin kurulmasına başlaya Bim’in kurucu ortağı ve aynı zamanda Ceo’sudur. Özellikle bir dönem İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Başkanı olan Kadir Topbaş’ın akrabası olduğuna yönelik çıkan haberler sonucunda oldukça karıştırılan Mustafa Latip Topbaş’ın Kadir Topbaş ile herhangi bir akrabalık bağının olmadığı da bilinmelidir.