9 Şubata uyandığımız bu sabahta bazı burçları diğerlerinden biraz farklı kılacak olaylar silsilesiyle karşılaşılması oldukça mümkün. Gökyüzünde meydana gelen ay değişimleri burçların evlerinde değişimlerin oluşmasına neden olurken, bu değişimler karakterin oluşumunu da etkilemektedir. Sosyal hayattan, iş hayatına, ev hayatından, kişinin kendi iç dünyasına kadar pek çok düşüncelerin değişmesine neden olan burçlar da 9 şubatda bazı burçlar çok daha farklı durumların içerisinde kendini bulacak. Peki o burçlar hangileri ve o burçları ne gibi durumlar bekliyor? İşte 9 şubat şanslı ya da şansız burçları…

9 şubatta hangi burcu hangi olay bekliyor?

Kişiliklerin oluşumunda büyük ölçüde etkisi olan burçlar, gökyüzünde meydana gelen olaylar da karakterlerin değişmesine ya da olaylara farklı tepkiler gösterilmesine neden olmaktadır. Gökyüzünde meydana gelen bu değişimlerden en az hasarla kurtulmak için günlük olarak burç yorumunun takip edilmesi oldukça önemlidir. Burç yorumlarının günlük olarak takip edilmesi, olaylara karşı belki de bir savunma mekanizmasının oluşmasına ya da bir tedbir alınmasına yardımcı olmaktadır. Kısacası kişinin bilinçli olmasına yardımcı olmaktadır günlük takip edilen burç yorumları. Her gün yaşanan olaylar burçlar üzerinde arklı özelliklerin yaşanmasına neden olurken bakın bugün hangi burcu ne gibi olaylar bekliyor? İşte 9 şubatın o burçları…

Kova burcu

21 Nisan ve 21 Mayıs tarihleri arasında doğan kişiler kova burcuna mensupturlar. Kova burçları genel özellikleri itibarıyla sevecen tavırlarıyla bilinen ve çevrede kendilerinden bu şekilde bahsedilmesinden hoşlanan burçlardır. Kova burçları genellikle kendi düşüncelerini önemseyen ve kendi düşünceleriyle sıklıkla hareket eden kişilerdir. Kova burçlarının ağzından duymaya alışık olduğumuz en bariz kelime “biliyorum’ dur.” Her konuda bilgisi olduğunu iddia eden kova burçları bu tavırlarından dolayı pek çok kez başları yansa da istikrarlı bir şekilde aynen devam ediyorlar. Kova burçları 9 Şubat 2023 itibarıyla kendisini endişeli hissedeceği bir durumun içerisinde hissedebilir, esasında yaşadığı bu endişe bazı durumlara karşı duyduğu güvensizlik itibarıyla oluşmakta.  Hayatınızda, sizin daha çok çaba sarf ettiği tüm ilişki ve diyaloglardan uzak durmanız sizin hayrınıza olacaktır. Çevrenizdeki tüm insanlar sizin kontrolünüzde gelişmez ve onların yaptıkları seçimlerin sizi etkilemesine izin vermemeniz gerekir. Sizin hayatınız kova burçları, bunun bilincinde olmanız çok daha hayrınıza olacaktır.

İLGİLİ MAKALE  18 Mart cuma günü bu 3 burcu ne bekliyor? O 3 burcun sevmediği 10 özellik

Aslan burcu

22 Temmuz-23 Ağustos tarihleri arasında doğan kişiler ateş grubuna mensup olan aslan burcunun özelliklerini taşımaktadır. Aslan burçları genel özellikleri itibarıyla, kendi kararlarını vermekten hoşlanan ve hemen hemen her konuda mantıklı söylemlerde bulunan iletişim evi açık olan kişilerdir. Aslan burçlarının bu yönü, onların cazibesini arttırırken ben biliyorum egomanyasına girdikleri an yükselttikleri cazibenin yerle yeksan olmasını sağlamaktadır. Tüm dünyanın kendi etrafınızda döndüğünü düşünmediğiniz zamanlarda hayat sizin için daha yaşanılası bir yer haline gelecek. 9 Şubat 2023 itibarıyla aslan burçlarının şanslı bir döneme girdiklerini söylememiz çok olası. Rutininizde küçük çaplı değişiklikler yapmanız size çok daha keyif verebilir. 9 Şubat 2023 itibarıyla hayallerinize çok daha yakın olacaksınız ve bugün itibarıyla bu adımları hızlandıracak eylemlerde bulunacaksınız. Bol şanslar!

Boğa burcu

21 Nisan ve 21 Mayıs tarihleri arasında doğan kişiler boğa burcudur. Boğa burçları genel özellikleri itibarıyla yemek yemeyi sohbet etmeyi seven dışadönük insanlardır. Boğa burçlarını diğer insanlardan ayıran belki de en temel özellikleri, fazla rahat görünmeleridir. Bu rahat görüntülerinin altında esasında büyük bir düşünceli kişilik yatmaktadır. Boğa burçlarının kafası biraz daha farklı çalışır diğer burçlara nazaran. 9 Şubat 2023 itibarıyla boğa burçlarının mevcut olan şanslarında bir takım değişikliklerin olacağını gözlemleyeceğiz. Genellik dört ayağı üzerine düşen boğa burçları, bugün itibarıyla hayatlarında belli başlı çatırdamaların olacağını gözlemleyecek. Bugün sevdiğiniz ve güvendiğiniz birkaç sizi arada bırakacak eylemlerde bulunabilir, size tavsiyemiz ince düşünmeniz ve net bir karar vermeniz. Keşkelerle hayat geçmez unutmayın!