Hayatımızdaki adımların belki de büyük bir çoğunluğunu belirlemede kol kanat geren burçlar, karakterimizin oluşmasında bir hayli payları bulunmaktadır. Gökyüzünde meydana gelen olaylar, çarpışmalar burçların yörüngesinde durduğu evler karakterimizin de değişmesine ya da yenilenmesine yardımcı olmaktadır. Tüm olaylar bir gün de sürebilir bir ay da bir yılda. Herhangi bir şekilde kesinliği olmayan konular arasında yer almaktadır. Kesinliği olmayan bu konulardan ve değişimlerden daha az etkilenmek için günlük burç yorumunuzu okumanız belki de sosyal hayatınız için bir rehber olabilecek potansiyelde olabilir. Öyleyse gelin 23 mart çarşamba günü burçlar alemini neler bekliyormuş birlikte öğrenelim…

23 martta burçları neler bekliyor?

Hemen hemen her gün astroloji de meydana gelen belli başlı olaylar dolayısıyla kendimizde ya da çevremizdeki insanlarda birtakım değişikliklerin olduğunu gözlemlemekteyiz. Bu değişimler esasında burçların karakterimize işlediği bir çeşit etkilerin sonucunda yaşanıyor olabilmektedir. 23 mart çarşamba günü itibarıyla, burçlar farklı deneyimler aramak için başkaca hobiler edinmek için adımlar atabilir. Şahsi olarak bir özeleştiri yapılmalı ve bu doğruda ilerlemekte fayda vardır. Kaçınılması gereken durumlar ise olaylara karşı bakış açınızı değiştirmek olabilir. Biraz daha sakinlemeli ve düşünerek konuşmakta fayda olduğunu unutmamalı. Tüm burçlar bu doğrultuda ilerlerken, 23 mart çarşamba gününde aslan, kova ve koç burcunu da başka durumların beklediğini söylemekte fayda var. Bu üç burç diğer burçlara nazaran 23 martı biraz daha farklı yaşayabilir. İşte aslan, kova ve koç burcunu 23 martta bekleyen o durumlar

Aslan burcu

22 Temmuz-23 Ağustos tarihleri arasında doğan ve ateş grubuna mensup olan kişiler aslan burcuna mensuptur. Aslan burçları genel özellikleri itibarıyla biraz daha inatçı ve kendi doğruları olan insanlardır. Başarılı olmayı seven ve bu başarılarıyla en iyisi olma gayretinde olmayı severler. Gösterdikleri çabanın yanı sıra, başarılarıyla da övünmeyi severler. 23 mart çarşamba günü itibarıyla aslan burçları evlerinde aileleriyle birlikte geçirmelerinde ve konfor alanlarının dışına çıkmamaları onlar için çok daha huzurlu gelecektir. Duygusal bir sürece girdiğinizi gözlemek mümkün. Bu duygusal döneminizin sonucunda yakın çevrenizden de aynı ilgi ve alakayı görebilmeniz mümkün. Bugün itibarıyla ufkunuzda farklı değişimler yapmak isteyebilir, geçmişteki düşüncelerinizden kendinizi soyutlamak istiyor olabilirsiniz. Yeni hedefleriniz doğrultusunda biraz daha gayretli ve istikrarlı olursanız güneşli günleri oldukça yakın bir zamanda göreceksiniz.

İLGİLİ MAKALE  Görümceniz bu burçlardan biri olursa yandınız! Hayatınızdan fitneyi eksik etmeyecek 3 burç (Kaynak: soru.com.tr)

Kova burcu

22 Ocak – 19 Şubat tarihleri arasında doğan kişiler kova burcundadır. Kova burçları genel hatları itibarıyla yaşamayı seven ve yaşam için mücadele eden insanlardır. Kalplerinden iyilik eksik olmaz ve herkes için iyi düşüncelere sahip olmayı severler. Kuyruklarına basılacaklarını gördükleri anda büyük bir duvar örerek o hamlenin önüne geçerler. 23 mart çarşamba gününde kova burçları kendilerini çok daha motive hissedecekler. Planladığınız bir durumun gerçekleşme ihtimali çok yüksek ve aynı gayretle devam etmeniz gerekmektedir. Geçmişte düşündüğünüz ve üzüldüğünüz konuların üzerini çiziyor yeni hayatınıza bir dönüş sağlıyorsunuz. Korkular, üzüntüler, olumsuz düşüncelerin tamamı çok geride kalacağını hissedeceksin 23 mart itibarıyla.

Koç burcu

21 Mart ile 20 Nisan arasında doğan ve ateş grubuna mensup olan koçlar genel özellikleri itibarıyla, karakteri güçlü ve dominant insanlardır. Kadın ve erkek koçlar farklılık gösterebilmektedir. Koç kadını, ayakları üzerinde duran ve her konuyu kendi kendine aşmaya çalışan bir kişilikte olup, koç erkeği ise biraz daha uyumu ve birlikteliği seven kişilerdir. 23 mart çarşamba günü itibarıyla koç burçlarının kendilerine vakit ayırmaları gerekmektedir. Kendilerini keşfetmeli, içlerinde yatan potansiyelin farkına varmalılar. Bağlantılarınızla olan diyaloglarınıza bugün biraz daha dikkat etmeniz gerekiyor. Kendinizi daha motive ve güçlü hissedebileceğiniz etkinliklere katılım göstermeniz için oldukça doğru bir zaman. Bugünü kendinizi keşfetmeye ve görmeye adayın.