Japon teknoloji devi Sony’den bedava PS5 konsolu verecek. Önümüzdeki 2 hafta içinde PlayStation 5 kazanmak için tam 14 benzersiz kodları bulmak gerekiyor. Ne kadar çok kod o kadar kazanç sansı oluyor. Ama baştan yazalım ki ne yazıkki Türkiye ülkeler arasında yok. Ama Türkiye’nin de olacağı bir yarışma planlanıyor.

Sony, neredeyse dünyanın çeşitli ülkelerindeki oyuncuların bedava PS5 kazanabileceği çok özel bir ödüllü yarışmaya start verdi. Sony tarafından duyurulan çekilişin kazananı, hem sanal dünyada hem de gerçek dünyada gizlenmiş 14 adet kodu bulanlar arasından seçilecek. Elde edilen her gizli kod, bir konsolu güvence altına almak için kullanılacak.

Sony’nin başlattığı ödüllü yarışma, önümüzdeki 2 hafta boyunca internet siteleri, sosyal medya ve gerçek dünyadaki beklenmedik yerlerde gizlenmiş 14 gizli kod ile yapılacak. Sony’nin duyurusuna göre kodları bulmak isteyenler film, müzik ve oyun sektörlerindeki etkinliklere bakmalı.

Sony’den bedava PS5 fırsatını kaçırmayın

Sony’nin duyurduğu bedava PS5 yarışmasının katılım koşulları ise oldukça basit: 18 yaşından büyük ve ücretsiz olarak açılan bir PSN hesabı olan herkes, ücretsiz PS5 için kod aramaya başlayabilir. Kodu bulduktan sonra PlayStation Treat Codes sayfasına yazabilir ve kod doğruysa, ilgili sorunun kilidi açabilirsiniz. Doğru cevabı verdiğinizde ise PS5 almak için çekilişe hak kazanacaksınız.

Sony Interactive Entertainment marka pazarlama direktörü Adam Grant tarafından yayınlanan blog makalesinde, “Önümüzdeki iki hafta boyunca gözlerinizi dört açın, çünkü her kod aynı anda mevcut olmayacak. Ne kadar çok kod bulursanız, girmek ve kazanmak için o kadar çok fırsatınız olacak! Püf noktası: Sosyal medya içerik oluşturucuların kanallarına göz atın.” kelimeleri kullanıldı.

Japon teknoloji devi Sony, çekiliş için sanal ve gerçek dünyayı birleştirdiğini söylese de, kod ayrıntılarını takip etmek için #PS5TREATCODES hashtag’inin takip edilmesini önerdi. Tüm kodlar bulmak için yarın son gün. Kodu bulanlar 7 Mart 2022’ye kadar yarışmaya katılabilecek.

PS5

PS5

Ama katılabilecek ülkeler arasında Türkiye bulunmuyor. İleride Türkiye’nin de bulunacağı bir yarışma düzenlenmesi düşünülüyor. Bunun için de takipte olacağız. Eğer aşağıdaki ülkelerden birindeyseniz ücretsiz PS5 fırsatını kaçırmayın: Arjantin,  Birleşik Krallık, Kanada, Şili, Meksika ve ABD, Hong Kong, Endonezya, Japonya, Malezya, Singapur, Güney Kore, Tayvan, Tayland, Avustralya, Avusturya, Belçika, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Macaristan, İrlanda, Hollanda, Norveç, Portekiz, Rusya, Suudi Arabistan, Slovakya, İspanya, İsveç, İsviçre, Yeni Zelanda, Polonya.

İLGİLİ MAKALE  PUBG Mobile UC hilesi var mı? Lütfen kandırılmayın, gerçekleri öğrenin!