Rüyada elmas görmek: Rüyanızdaki elmaslar, benliği bütünlüğünü ifade eder.

Rüyada elmas kaybetmek veya elmas satmak: İmkanlarınızın ötesinde yaşadığınızı gösteriyor. Rüyanızda elmasınızı düşürmek veya kaybetmek, mali durumunuzu iyi idare etmediğinizi işaret eder. Belki de size bir servet kaybettirecek riskli yatırımlar yapıyorsunuzdur.Elmasın içini görmek: Bir elmasın arkasını görmek veya bir elmasın içinden geçen ışığı görmek, almanız gereken kararlar ve seçmek durumunda olduğunuz yol haritanız ile ilgili kafanızın bulanık olduğu konularda netlik kazanmanız gerektiği anlamına gelir.

Elmas satmak: Elmas yüzük satmak veya borç karşılığı rehin vermek, finansal zorlukların romantik ilişkinizi etkilediğini gösterir. Para sorunları nedeniyle ilişkinizde zor zamanlar geçirdiğinizi ve boşanma veya ayrılığın söz konusu olabileceğine işaret eder.

Vitrinde elmas görmek: Bu rüya, gösteriş ve kibri temsil eder. Kendinizi, arkadaş çevrenizdeki ve ailenizdeki insanlardan çok daha iyi bir insan olarak gördüğünüzü ve uzaklaştığınızı gösterir.

Elmas şeklinde nesneler görmek: Hayatta alabileceğiniz potansiyel yönleri sembolize eder. Hedeflerinize ulaşmanın birçok yolu olabilir ancak bu hedefler için çaba sarf etmeniz gerekecektir.

Elmas çalmak veya çalıntı elmas görmek: Elmas çalmayı veya çalınan bir elması görmek, hayatınızdaki bazı olayların karakteristik bütünlüğünüzü kaybetmenize neden olacağını gösterir.

Elmas takı almak: Rüyada elmas takı almak sevgi, bağlılık ve adanmışlık anlamına gelir. Rüyada aldığınız elmas takıların türünü ve nasıl taktığınız ile ilgili yorumlarla birlikte yorumlayın. Elmas takıları kaybetmek aşk ilişkinizde zorluğa işaret eder.

Takıdaki pırlantanın eksik olması: Eksik taşlı bir takı, romantik ilişkinin ışıltısını kaybettiğinin habercisidir. Rüyada mücevherlerden kopan ve düşen bir elmas varsa, romantik ilişkinizin bitebileceğini gösterir.

Elmas küpeler: Elmas küpeli rüyalar, para yönetimi hakkında kazanç sağlayabileceğiniz bilgiler ve ipuçları duyabileceğinizi gösterir.

Elmas kolye takmak: Servetiniz ve paranız konusunda güvensiz hissettiğinizi gösterir. Paranızın çoğunu gayrimenkule yatırmak istediğinize, böylece varlıklarınızın sürekli gözünüzün önünde olabileceğine inandığınız anlamına gelir. Bu rüya ayrıca materyalist bir yaklaşım içinde olduğunuza işaret eder.

Elmas yüzük: Evlilik teklifi için bir alyans veya nişan yüzüğündeki elmasın boyutuna ve kalitesine baktığınız bir rüya, romantik ilişkinize bir fiyat etiketi koyuyor olabileceğinizi gösterir. Sevgiyi, partnerinizin sizin için harcadığı para miktarıyla eşitlediğinizi simgeler. Rüyada sadece bir elmas yüzük takıyorsanız, yani materyalin parasal karşılığı ile ilgilenmiyorsanız bu gerçek aşkla karşılaşacağınız anlamına gelir.

İLGİLİ MAKALE  Rüyada köpek ısırması ne anlama gelir? Rüyada köpek ısırmasının yorumu (Kaynak: soru.com.tr)

Elmas bilezik veya saat: Bu rüya, mutlu bir evliliğiniz veya uzun süreli bir ilişkiniz olduğu anlamına gelir.

Sahte elmas: Bir elmasın sahte olduğunu görmek, olmadığınız biri gibi davrandığınızı gösterir. Eğer hediye edilen elmasın sahte olduğunu fark ettiyseniz bu, tanıdığınız birinin olmadığı biri gibi davrandığını ve kendisi hakkında bazı çirkin gerçekleri saklıyor olabileceğine şaret eder.

Kırık Elmas: Egonuzun zarar gördüğü anlamına gelir. Bu rüya, karakter olarak güçlü bir egonuz olduğunu ve işinizle veya eşyalarınızla gurur duyduğunuzu gösterir. Ancak, son zamanlarda yaşanan bazı olaylar kendinizle ilgili bu inancı sarmış ve zedelemiş olabilir.

Büyük dev elmas görmek: Büyük dev bir elmas karşılaşacağınız bir takım konularda egonuz sebebiyle olayların zorlaşacağını işaret eder. Ancak bu olaylardan başarıyla çıkarsanız iyi bir servet ve kazancın sizi beklediği anlamına gelir.

Mavi elmas: Rüyalardaki mavi elmaslar karşılıklı aşkı ifade eder.

Siyah elmas: Rüyalardaki saf siyah elmaslar tek taraflı aşkı ifade eder.

Gri elmas: Rüyalardaki gri ve saf olmayan elmas, potansiyel aşk ilişkilerini ifade eder.

Beyaz elmas: Rüyalardaki beyaz elmas, etrafınızdaki konular sebebiyle bunaldığınızı gösterir. Aklınızın bulanmasıyla birlikte çevrenizi doğru tahlil edemeyebilirsiniz.

Pembe elmas: Pembe elmas saf ve tatlı aşkı gösterir.

Yeşil elmas: Yeşil elmas, geçmiş ilişkinizden sonra artık iyileştiğinizi gösterir. Belki de sizi geçmiş acılarınızdan kurtarabilecek başka biriyle tanışmışsınız veya tanışacaksınızdır.

Gümüş elmas: Gümüş elmaslar saf bir aşkı yansıtır.

Sarı elmas: Sarı elmas, uyum içinde olan bir aşkı ifade eder.

Berrak elmas: Rüyada tamamen berrak bir elmas görmek, işiniz ve yaptıklarınız hakkında tamamen şeffaf olduğunuzu gösterir.