Karakter gelişimimiz üzerinde etkisi düşündüğümüzden bile çok olan burçlarımız aynı zamanda yakın geleceğimizi ve bugünlerimizi etkileyen özelliklere sahiptirler. Burçlarımızın hayatımızı etkileme özellikleri de yine kişilik özelliklerimizi etkileyen yapılarından geliyor. Astrolojiye göre ise burçlarımız ruhlarımızın yılın belirli dönemlerinde auralarını etkiliyor ve bu da yılın farklı zamanlarında farklı durumlarda bulunmanıza ve hayatımızın etkilenmesine yol açıyor. Ekim ayında kısmeti en çok açılacak burçlar ise belli oldu.

Bu burçların kısmeti çok açılacak

Burçlar yılın farklı zamanlarında farklı enerjiler biriktirirler. Bu enerjiler bazen maddi bazen de manevi olarak yükselip alçalmalara neden olmaktadır. Ekim ayında aşk dengeleri ise tamamen değişiyor. Ekim ayında bazı burçlar hayatlarının aşkı ile tanışıyor, bazıları için keder kaçınılmaz oluyor ve bazıları ise taliplerin sıraya girdiği bir döneme adım atıyor. Ekim ayında kısmeti sonuna kadar açılacak ve kapısında talipleri sıraya dizecek olan 3 burcu sizler için derledik. İşte Ekim ayının en talep görecek burçları:

Yengeç burcu

Burçlar aleminin en manipülatör üyelerinden biri olan Yengeç burçları, 23 Haziran ve 22 Temmuz tarihleri arasında doğum günü olan insanların burcudur. su grubu burçlarından olan Yengeç burcu, manipülasyon denildiğinde ilk akla gelen ve çekim alanından kaçmak için tek yapabileceğiniz şeyin göz temasından kaçınmak olduğu burçlardandır. Yengeç burçları bir bakışı ile herkesi etki alanına çekebilir ve sonrasında kurdukları zekice cümleler ile kaçmayı bir seçenek olmaktan çıkarabilir. Ekim ayında ise bu özellikleri tavan yapacak. onlar istemse bile siz onların çekim alanında kalmaya devam edeceksiniz. Yengeç burçları için Ekim ayı tamamen şanslı geçecek ve bu ay Yengeç burçları hayatının aşkını bulmaya en yakın burç olacak. Yengeç burçlarının enerjisi ekim ayında içlerinden taşacak ve bu ay adım attıkları her işte başarılı olacaklar.

Oğlak burcu

Oğlak burçları insan analizi ve üstünlük kurma konularında ilk akla gelen burçtur. Oğlak burcu insanlar 22 Aralık ve 20 Ocak tarihleri arasında doğan kişilerdirler. Toprak grubu olan Oğlak burcuna mensup kişiler tam bir mantık insanı olarak tanımlanırlar. Bunun nedeni ise onların dünyayı koca bir satranç tahtası, kendilerini ise şah olarak görürler. Oğlak burçları için her şey ihtimaller, olasılıklar ve de analizler ile ilgilidir. Bu ay içinde ise Oğlak burçları yeteneklerinin sınırını aşacak, her sorunun çözümünde ve her olayın analizinde zirvede görülen isim olacaklar. Oğlak burcu insanlar ile masaya oturduğunuz zaman zekalarının sizi etki altına aması ve onlara karşı istemsizce çekilmeniz ise kaçınılmaz olacak. Ekim ayı içerisinde Oğlak burçları biraz daha dengesiz bir kısmet zincirine sahip olacak. Dibi gördüğünüzü sanmayın, aslında sadece enerji topluyorsunuz.

İLGİLİ MAKALE  Yay burcu ünlüleri, özellikleri ve doğum tarihleri

Terazi burcu

23 Eylül ve 22 Ekim tarihleri arasında doğan burçlar Terazi burcu olarak tanınır. Hava grubu bir burç olan Terazi burcuna mensup kişiler de bu grubun tüm özelliklerini taşır.  Terazi burçları hayatta tam birer denge insanı olarak tanıtılsalar da, b onların yalnızca size yansıttıkları. Kendi içlerinde çok daha farklı bir dengeyi barındıran Terazi burcu insanları, siz daha farkında bile olmadan onları etkilemeye geldiğiniz masadan etkilenmiş şekilde kalkmanıza yol açar. Terazi burcu insanların aurası aldığının karşılığını veren bir havaya sahiptir. O sizden etkilendiyse, sizin ondan etkilenmekten başka çareniz kalmamış demektir. Bu özelliği ile Ekim ayında Terzi burçları da kısmeti en açık burçlar arasında yer alacak.