Burçların yaşamımızda ne kadar önemli bir rolü olduğunu artık bilmeyen yok. İnsanların karakterleri üzerinde doğrudan etkisi bulunan burçlar, bu konuda önemli bir referans sayılabilirler. Bazı burçlar aldatmaya meyilliyken, bazıları sadakatle çepeçevre sarılmış durumdadır. Bazı burçlar aldatmaya meyilli olduğundan, o burçlarla ilişki yaşamak insanın hayatını karartabilir. İşte, ilişki yaşamaktan imtina etmeniz gereken ve sizi kolaylıkla aldatacak o çapkın burçlar.

Terazi burcu

Çapkınlık denildiğinde akla gelen ilk burç Terazi olmalıdır. Aldatmaları ve ayran gönülleriyle nam salmış Teraziler, bu konuda güvenilir değillerdir. Arkadaşlıkta yüksek bir sadakat ahlakına sahip olan Terazi burcu, ilişki de hiç de böyle değildir. Oldukça flörtöz oldukları için bunu yapmak onlar için adeta nefes almak kadar gereklidir. İlişkiye başlarken son derece kibar ve tatlı olduğunu düşündüğünüz Terazi burcu kişisine çok da güvenmemenizi tavsiye ederiz.

Koç burcu

Koç burcu aslında çok da çapkın bilinmez. Özgür ruhu ve tutkuya aşık bir burç olan Koç burcu, birinden elektrik aldığı anda ilişki yaşadığını bile unutur ya da unutmasa bile pek umursamaz. Flört etmekten çok hoşlanan Koç burcu aldatmaya karşı olduğunu söylese de inanmayın. Fırsatını bulduğu anda siz farkında bile olmadan başkalarıyla derin sohbetler içerisine girebilir. Ayrıca Koç burcu, aldatıldığını öğrendiğinde de bir aldatma dürtüsüyle hareket etme ihtimali çok yüksek bir burçtur zira egosu zedelenmiştir ve bunun yarattığı olumsuz etkiyi bir an önce toparlaması gerektiğini düşünür.

Yay burcu

Yay burcu ilk başta çok aşık ve verici görünebilir. Yapısı gereği ilişkiye başlamadan önce ve ilişkinin başlarında son derece çaba sarf eden bir burç olan Yay burcu, ilişki başladıktan sonra hemen pabucunuzu dama atabilecek bir potansiyele sahiptir. Sizi tavlamak ve kendine aşık etmek için yapmayacağı şey olmayan Yay, emin olun ilk günkü gibi kalmayacak ve büyük oranda değişken bir karaktere bürünecektir. Özgürlüğüne büyük oranda düşkün olan Yay burcu, ilişki yaşarken kendini çıkmazda ve kapana kısılmış hissedebilir. Bu nedenle yeni heyecanlar ve özgürlük duygusunu tadacağı yeni limanlar aramaya meyillidir. Aldatılmak size göre affedilmez bir durumsa, Yay burcundan da uzak durmanız gerekiyor.

İkizler burcu

İkizler burcunun ne kadar sosyal bir burç olduğunu bilmeyen yok. Girdikleri ortamda dikkatleri üzerine çeken, arkadaş canlısı ve sosyal bir burç olan İkizler burcu, flört etmeyi de oldukça seven bir burçtur. Biriyle sevgiliyken bile bir başkasıyla hiçbir endişe duymadan flört edebilen İkizler, ilişkisini yıpratma ihtimali çok yüksek bir burçtur. Uzun ilişki insanı olmayan İkizler burcu aynı zamanda zeki bir burç da olduğundan aldatıldığınızı anlamanız uzun zaman alır ve bunu öğrendiğinizde büyük bir yıkım içine girebilirsiniz. Çabuk sıkılan ve başka arayışlar içine giren İkizler ile bir ilişki içerisine girmeden önce iki kere düşünün.

Kova burcu

Sıra geldi Kova burcuna. En zeki burçlardan bir tanesi olan Kova burcu, adeta flört etmek için yaratılmış burçlardan bir tanesidir. İnce zekası nedeniyle aldatıldığınızı fark etmeniz olanaksızken, ancak Kova isterse bunu size belli eder. İlişkilerde heyecan ve yenilik arayan bir başka burç olan Kova burcu, kendine uygun ve onu heyecanlandıran yeni biriyle tanıştığında evli bile olsa buna karşı koyması çok zordur. Flört ettiğini anlamak da konuşkan yapısı nedeniyle çok kolay olmadığından, ilişki yaşadığı kişi Kovanın flört ettiğini değil de yalnızca iletişim kurmaya çalıştığını düşünebilir. Bir Kova ile birlikteyseniz ve iletişiminin çok kuvvetli oluşuna hayransanız, bunu bir kere daha tartmanızda fayda var.