Karakter gelişimimizde büyük etkisi olan burçlarımız karakterlerimiz etkiler ve kişiliğimizin gelişmesini sağlar. Her burcun kendine ait belirli bir karakter yapısı vardır ve farkında olmasak da burcumuzun karakter özelliklerini yansıtma potansiyeli taşırız. Bu karakter özellikleri ise hayatımızda aldığımız kararları ve hayatımıza aldığımız insanlara karşı tutumlarımızı belirler. Bu nedenle de aldığımız kararlar ile birlikte burçlarımızın hayatınızı etkilediği söylenmektedir. Dolaylı olarak hayatımızı etkileyen burçlarımız sayesinde bu ay hayatının aşkı ile tanışacak bazı burçlar var.

Bu burçlara ufukta aşk var

Burçlarımız aldığımız kararları ve hayatımızdaki değişimleri eklerler. Bu etkileşim ile birlikte burçlarımızın karakter özellikleri kişiliğimizi etkilediği gibi aşk hayatımızı ve diğer insanlar ile ilişkilerimizi de etkiliyor. Kimi burçlar diğer insanlar ile çok içli dışlı olabilirken ve her an yeni biri ile tanışma imkanı bulurken, bazıları ise daha şanssız kalarak hayatının aşkını bir köşede bekleyen kişiler oluyorlar. Bu gibi hayatının aşkını bir türlü bulamayan burçlardan bazıları için ise çarkın dönme vakti geldi. Kasım ayı herkes için ayrılık demek de olsa, onlar bu ayı her zaman baharın yeniden gelişi olarak hatırlayacaklar. İşte Kasım ayında hayatının aşkı ile tanışacak burçlar:

Yay burcu

Yay burcu 24 Kasım ile 22 Aralık tarihleri arasında doğmuş bireylerin burcudur. Ateş grubunun değişken üyesi olan yay burcuna mensup insanlar da değişken bazı özellikler gösterirler. Çoğu zaman ne istediklerinin farkında olmamaları ya da istekleri peşinde çok da fazla koşmamaları gibi bazı kötü özellikleri olsa da yay burcu insanları için bu ay dengeler değişmek üzere. Bir şeyler değişiyor ve kısa bir buhran dönemi sizi bekliyor. Ancak merak etmeyin, değişken karakteriniz nedeni ile bu ay sizler yalnızca üzülmeyecek aynı zamanda üzüntünüzün içinde kendinizi bulacaksınız. Kendinizi bulduğunu anda ise karşınıza çıkacak olan aşk fırsatı elinizden kaçmayacak kadar güzel olacak.

Yengeç burcu

Yengeç burcu 22 Haziran ile 22 Temmuz tarihleri arasında doğan insanların burcudur. Su grubunun sabit burç ruhu olan yengeç burcuna ait bireyler her an sizi etkisi altına alabilecek zeki ve manipülasyona yatkın kişilerdirler. Ancak bu durum da değişmek üzere. Yeni bir döneme girmeye hazırlanan ve hayatında peşi sıra değişiklikler meydana gelen yengeç burçları için değişen bir başka durum ise aşka bakış açıları olacak. Yengeç burçlarının her an aklında başka bir düşünce yer alır ve bir anda birden fazla şeyi düşünürler. bu düşünce bir bir çığ gibi ilerlemek üzere. Kökten karar değişimleri ile kendini aşka hazır hissetmeye ve kalbini açmaya başlayacak olan yengeç burçları için kapının açılmasını bekleyen biri var.

Boğa burcu

Boğa burcu 21 Nisan ile 21 Mayıs tarihleri arasında doğmuş insanların burcudur. Toprak grubun sabit burcu olan boğa burcuna mensup kişiler, genellikle köklü değişimlerden uzak dururlar.. Daha monoton ve kalıplaşmış bir hayat yaşamayı seven boğa burcu insanları için de değişim rüzgarları esiyor. evlerinde bir yemek bir de dizisi ile hayatını geçirmeye hazır biraz da tembel olan boğa burçlarının içine aniden gelecek olan monotonluktan sıkılmışlık hissi, zamana onları yeni bir maceraya itecek. Bu maceranın size getireceği ise yeni bir baharın ilk çiçekleri gibi ruhunuza işleyecek. bu işleyişten korkmadığınız sürece aşkın size getireceklerini çok seveceksiniz.