Kişisel gelişimimizin büyük bir parçasını etkisi altına alan burçlarımız, karakter özelliklerimizi etkilediği kadar yaşadıklarımızı ve yaşayacaklarımızı da etkilemeye devam ediyor. Değişen dengeler ve enerjilerinin birikmesi ile bazı zamanlarda farklı noktalarda gördüğümüz burç etkileri, her ne kadar birer kehanet olmasa da, yaşayacaklarımızı ruh halimizin ve enerjimizin o dönemdeki durumuna göre yorumlayabilir. alacağımız kararlar gene olarak karakterimiz ile ilgilidir ve bu karakter değişimlerimizi burçlarımız ciddi oranda etkiler.

Kasım ayının en çok gezecek burçları

Her yeni ayın gelişi ile birlikte insanların enerjilerinde belirli değişimler oluyor. Yeni yıl ve ayların insanların hayatına girmesi sonucunda değişen bu enerjiler ise yaşayacaklarımızı etkiliyor. Her ne kadar enerjiniz direkt olarak yaşayacaklarınızı etkilemese de, enerjiniz ile değişen ruh haliniz daha farklı kararlar almanıza olanak sağlıyor ve bu yeni kararlar ile yaşadıklarınız da değişim gösteriyor. Kasım ayında değişen enerji dengeleri ile yeni yollara çıkacak ve yeni kararlar alacak olan burçlar da belli oldu. İşte Kasım ayında hayatını değiştirecek kararları alacak o burçlar:

Boğa burcu

Boğa burçları 21 Nisan ve 21 Mayıs tarihleri arasında doğmuş insanlardırlar. Toprak grubunun sabit elementi olarak bilinen boğa burcuna at insanlar, daha çok yerleşik kararlar almaları ve hayatlarını belirli bir çizgide devam ettirmeleri ile bilinirler ancak bu durum değişmek üzere. Kasım ayında yeni bir yola çıkacak ve çıktıkları bu yolda kişisel birere değişim yaşayacaklar. Boğa burcu için kış ayları her zaman yaz aylarına göre daha dingin geçiyor ancak kışa girmeden önceki aylarda hayatlarında yaptıkları karar değişiklikleri ile bizler onları farklı yerlerde görüyoruz. Bu değişimlere bir yenisini daha ekleyen boğa burçları için bu kararalar özellikle kariyer anlamında olacak.

Balık burcu

Balık burçları 20 Şubat ile 20 Mart arasında doğmuş insanlardırlar. Su grubunun değişken ruhlarından olan balık burcu insanları, duygusal yapıları le dikkat çekerler. Aldıkları kararları genelde mantıklarının yerine duygularının vermesini tercih eden ve bu konuda çoğu zaman kendilerinden emin olan, pişmanlıkları nadiren bulunan balık burçları, Kasım ayında ise duygularını olabildiğince bastırarak bazı kararlar alabilirler. Daha çok mantığa yönelen balık burçları için aldıkları bu mantıklı kararların duyguları bir kenara bırakarak alınması sonucunda duygusal bazı sıkıntılara yol açabilmesi de muhtemel. Her ne kadar beyniniz yap dese de, sizin en güçlü özeliğiniz duygularınız. Bu yüzden alacağınız kararları duygularınızı da hesaba katarak almayı unutmayın. Balık burçlarının gündeminde çıkan yol ise eski bir kişinin ziyareti gibi duruyor.

İLGİLİ MAKALE  Sizin burcunuz ve belirgin özellikleriniz ne? Burçların tarihleri ve özellikleri (Kaynak: soru.com.tr)

Yengeç burcu

Yengeç burçları 22 Haziran ile 22 Temmuz tarihleri arasında doğan insanlardırlar. Su grubunun öncü insanları olan yengeç burçları için bu ay çıkacakları yolculuk ise daha mental bir yolculuk. Su grubunun manipülatif üyesi olan yengeç burcu insanları için değişim rüzgarları esmeye şimdiden başladı. Geçmişte yaşanmış bir anıya çok uzun süre sabit şekilde bağlanabilen ve içten içe duygusallık yaşayan yengeç burçları, artık bağları koparmanın eşiğine gelebilir. Bu eşiğe gelme durumunu yaşamanız halinde sizler için Kasım ayı çok daha yenilikler ve değişimler ile gelecek. Eğer siz geçmiş acıları bırakırsanız, geleceğin güzellikleri sizi bekliyor olacak. Özellikle yengeç burçlarının atabileceği bu adım bir kişinin akıllarında edindiği yer ile gerçekleşebilir. Yakın süreçte tanışılan birinin akıl oyunlarınıza tutulmaması, sizin ondan etkilenmenize yol açabilir.