Karakter gelişimimizde önemli bir etkisi olan burçlarımız aynı zamanda hayatımızı ve diğer insanlar ile olan iletişimlerimizi de etkiler. Özellikle ikili ilişkilerde etkisi büyük olan burçların bazı zamanlarda hayatımızda yaşanacak değişimlere etkileri de görülmektedir. İnsanlar yaptıkları ve yaşadıkları olayları genel olarak burçlarına bağlarken, bu durum çoğu zaman belirli burçların enerjilerinde yaşanan değişimler sonucunda gözlemlenen bir yan etki olarak kabul edilir.

Ekim ayında tehlike çanları çalıyor

Ekim ayı içerisinde değişen dengeler ile birlikte buraların hayatlarında yalanacak olaylar da değişiyor. Bazı burçlar hayatının aşkını buluyor, bazıları para kazanıyor ve maalesef k her burç için Ekim ayı olumlu geçmiyor. Ekim ayında bazı burçların kendine dikkat etmesi gerekiyor. Ekim ayında enerjilerin yaşadığı değişimler her ay olduğu gibi bazı burçların diğer burçlara göre daha fazla etkilenmesine neden oluyor. Değişen enerji dengeleri bazı burçları daha fazla etkiliyor ve bu burçların Ekim ayını pas geçmesi daha doğru gibi duruyor. Ekim ayında gerek hayat, gerek ekonomik olarak tehlike içinde olan burçlar şu şekilde karşımıza çıkıyor:

Kova burcu

Burçlar aleminin sezgisel insanları her zaman kova burçlarından çıkmıştır. 21 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan insanlar Kova burcudur. Hava elementi grubuna ait olan Kova burcu, hava grubunun sabit burç ruhu olarak da bilinir. Sahip olduğu sabit ruh özelliği ile her zaman dengeli ve akılcı olan Kova burçları, Ekim ayında bu akılcı özellikleri yerine hayal güçlerini tercih etmek isteyebilirler. Ancak bu tercihin sonucunda bazı kayıplar gündeme gelebilir. Kova burçları akılcı özelliklerine güvenerek Ekim ayında hayal güçlerinin getirisi olan bazı uçuk kararlar almaya ve onları dengeleyebileceklerine inanarak yola çıkmaya başlayabilirler. Ancak bu durumda özellikle ekonomik olarak risk bölgesinde yer alıyorlar. Kova burçları için Ekim ayını pas geçerek hedeflerine Kasım ayında başlamaları daha doğru olabilir.

Balık burcu

Balık burcu insanlar değişken karakterleri ve sahip oldukları atılgan kişilikleri ile ön plana çıkarlar. 19 Şubat ve 20 Mart tarihleri arasında doğan bireyler balık burcu bireylerdirler Balık burcu bireyler Su grubuna ait olan bir burç ruhuna sahiptir. Sahip oldukları bu değişken ve atılgan karakterleri onları bu ay bazı yeni limanlara yelken açmaya itebilir. Özellikle ilişki anlamında yeni gelecek kurma hayalleri ile karşılarına çıkanlara duygusal olarak yüksek bir değer verebilirler. Balık burçları için hayatlarının aşkı bir yerlerde bekliyor, buna emin olabilirler. Ancak bu kişiyi dengesizleşmeye başlayan enerjiniz ile Ekim ayında aramak sizi ileride mutsuz olacağınız bir yola sokabilir. Bunun yerine aşkınızı ile karşılaşacağınız anı beklemek ve atılganlıktan çok sakinliğe odaklanmak daha iyi olabilir.

İLGİLİ MAKALE  Dertleri derya olmuş! Her şeyi dert edinen en kaygılı burçlar belli oldu

Akrep burcu

Kimine göre can yakan, kimine göre kalp fetheden akrep burçları. 23 Ekim ve 22 Kasım tarihleri arasında doğmuş bireyler akrep burcudur. Su grubundan olan akrep burçları bu grubun sabit burcudur. Akrep burcu insanları genelde dışarıya her ne kadar soğuk görünseler de, bu burcun insanları her zaman i dünyalarında daha duygusal olmuşlardır. Bu duygusallık onları bazı zamanlarda anlık ve yanlış kararlar almaya itebilir. Bir anda gemileri yakıp alacakları kararlar hayatlarında çoğu zaman gülmelerini sağlayacak gibi görünse de, Ekim ayında yaktıkları her bir gemi onların da canını yakacak. Ekim ayı bitene kadar akrep burçlarının anlık karar almak yerine olayların akışını izlemesi ve daha mantılı adımlar atmayı tercih etmesi ile Kasım ayında nelerin değişeceği onları çok şaşırtacak.