Burcunuzun yükseleni de tıpkı kendi burcunuz gibi sizin özelliklerinizi yansıtmaktadır. Bu hesaplama için gereken kişisel bilgilerin en önemlisi doğum saatinizdir. Doğum saatinizi saat dakika olarak ayrıntılı ele alınmaktadır. Doğum saatinizin yanı sıra doğum yeriniz de önemlidir. Doğum yerinizin coğrafi koordinatları sayesinde yıldız haritanız çizilir bu harita doğrultusunda yükselen burç bulunmaktadır. Yükselen burçlar, kişilerin çevresiyle konuşmalarını, aşk hayatını, iş hayatını ve sağlık durumunu da etkilemektedir.

Burçlar

Burçlar

Yükselen burcunuz hava grubu içerisindeyse:

  • Kişi kendinden emin sözlerle konuşur, kendini gayet güzel ifade edebilir, zihinsel olarak oldukça hızlıdır, fazla meraklı olma özelliğiyle de bilinmektedir.
  • Yükselen burcunuz ateş grubu içerisindeyse:
  • Kişi genel olarak son bitiricilik özelliğiyle tanınır, kendini yorgun hissetmeden canlılıkla ve dinçlikle yaşamını devam ettirmektedir.
  • Yükselen burcunuz toprak grubu içerisindeyse:
  • Kişi doğrucu bir yapıya yani her şeyin doğruluğunu istemsiz olarak kontrol etme içgüdüsüne sahiptir. Hayatta kararlı bir yapıya sahip olarak yaşamını sürdürmektedir.
  • Yükselen burcunuz su grubundan ise:
  • Kişi çevresinde yaşanan durumlardan kolayca etkilenen, duygularıyla hareket etmekte olan bir bireydir.

İzleyin: YÜKSELEN BURÇ Doğum saati tam bilmeden NASIL Bulunur? Yükselen Burçların ÖZELLİKLERİ?

Yükselen Koç Özellikleri

Kişilerin iç yaşantıları ön plandadır. Çevresindekileri eğlendirmeyi fazlasıyla seven koç burçları, içlerinde büyüyememiş küçük çocuk ruhları barındırmaktadır.

Yükselen Boğa Özellikleri

Ortam içinde gayet ılımlı olan boğa burçlarının arkadaş çevrelerinde de oldukça iyi dostlukları vardır. Hayatlarının her gününü bir daha yaşanmayacak şeyler için boşa geçirmezler. Yani hayatı seven kimselerdir.

Yükselen İkizler Özellikleri

Neşeli karaktere sahip olan ikizler burcu insanlarının iki yönlülükleri ön plana çıkmaktadır. Yetenekler konusunda çok başarılılardır.

Yükselen Yengeç Özellikleri

Duygusallıklarıyla ön plana çıkan yengeç burçları, her konuda çok fazla hassaslık gösterirler. 6.hisleri fazlasıyla kuvvetlidir. Her zaman kendilerini fazla duygusallıkları yüzünden üzen yengeçlerin bu durumları hayatlarını çoğu zaman olumsuz etkilemektedir.

Yükselen Aslan Özellikleri

İçinde fazlasıyla liderlik içgüdüsü barındıran aslan burçları her olaya duygusal bakmak yerine daha çok stratejik yaklaşırlar. Kendilerine oldukça değer ve önem verirler.

Yükselen Başak Özellikleri

Dışarıdan bakılınca oldukça soğuk olan ve ikili ilişkilerinde mesafeli olan başak burçları için en önemli konu güven konusudur.

Yükselen Terazi Özellikleri

Gezme sevgileriyle ön plana çıkan teraziler, oldukça fedakârlardır. Eğlence anlayışları oldukça farklıdır.

VİDEO: YÜKSELEN BURÇ TABLOSU BU VİDEODA ÖĞRENMEK İÇİN SİTE SİTE GEZME YÜKSELENİNİ BİR DAHA KONTROL ET 

Yükselen Akrep Özellikleri

Tüm duygularını en üst noktada yaşamaktadırlar. Terazi burçları gibi olmasa da oldukça fedakârlardır. Kendilerine her konuda çok fazla güvenmektedirler.

Yükselen Yay Özellikleri

Sessiz sakin olan yaylarla birlikte hayatını oldukça şiddetli yaşayan yay burçları da bulunmaktadır. Her burçta olduğu gibi iniş çıkışlı yaşamdan oldukça etkilenirler.

Yükselen Oğlak Özellikleri

Her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen oğlaklar, gelip geçici ilişkilerden uzak durmakla birlikte oldukça temkinli ilerlerler. Kuşkucudurlar.

Yükselen Kova Özellikleri

En belirgin özellikleri dürüstlük olan kovalar, oldukça idealist yapıya sahiptirler. Anında plan yapabilme kabiliyetleriyle ön plandadırlar.

Yükselen Balık Özellikleri

Oldukça sakin bir kişiliğe sahip olan balıklar bir o kadar da duygusaldırlar. Ancak belli etmezler. Anı yaşama taraftarıdırlar. İyilik içgüdüleri fazlasıyla gelişmiştir.