Geçtiğimiz günleri pandemi etkisiyle geçiren insanlar, aynı şeyleri 2022 yılında da yaşamak istemiyor. Ancak bazı burçlar 2022 yılında oldukça kısmetli olacak. Bunun sebebi ise belki şansları, belki de akılları. Bu şanslı burçlar kendilerine hayırlı bir kısmet, yoldaş olacak bir arkadaş bulacaklar. Bu yazımızda size kısmeti en açık burçları listeledik.

Aslan

Aslan burçlarını büyük egolarıyla tanırız. Ancak aslan burcu insanı, sevdiğine karşı en ufak bir ego gösterisinden bile kaçınır. Sevdiği kişiyi gerçekten çok sever ve onun dediği her şeyi dikkate alır. Aslan burcu 2022 yılında sevdiği insanla tanışacak. Çünkü aslan burcu insanı 2022 yılında birçok yeni ortama ayak basacak. Bu durumda kendisine yeni bir arkadaş bulması oldukça muhtemeldir. Bu kişi aslan burcu insanına oldukça iyi gelecek. Yıllardır aradığını bulamayan aslan burcu insanı, sonunda bu aşkına da kavuşacak. Zaten aşkı bulduktan sonra ne para önemlidir ne de kariyer.

Terazi

Terazi burçları 2022 yılında oldukça şanslı olacak. Bu şansları ise aşk konusunda da olacak. Terazi burçları geçmişte birçok hatada bulundu, bu yüzden terazi burçları oldukça tecrübeli. Bu tecrübesi ise gelecek kişilere karşı davranışlarını oldukça etkilemede. İnsan sarrafı olan terazi burcu insanı, hayatına girecek kadına ya da erkeğe seçme konusunda çok fazla düşünmeden tamam diyecek. Çünkü terazi burçları 2022 yılında oldukça şanslı ve bu şansları ilişkilerde de olacak. Terazi burçlarının hayatına girecek olan kişi, terazi burçlarının tam istediği kişi olacak. Terazi burçları o kişiyi sahiplenecek ve güzel bir ilişkinin baslamasını sağlayacak. Çok hızlı ilerleyen bu ilişki, kısa bir süre sonra evliliğe dönüşebilir.

Diğer kısmetli burçlar yazının devamında…

X

Etiketlendi:

, ,