Her operatör şirketi, yeni müşteri edinmek amacı ile farklı farklı kampanyalar düzenlemektedir. Bununla birlikte ülkemizde en çok tercih edilen operatör firmalarından biri olan Vodafone, yeni Vodafone müşterileri için birçok farklı kampanya düzenlemekte. Bol bol internet kullanı hakkı sunan Vodafone, aynı zamanda bu internet kullanım haklarının yanında farklı avantajlara da yer vermiş. Bu yazımızda sizlere Vodafone’un yeni müşterilerine sunmuş olduğu kampanyalardan bahsedeceğiz.

Vodafone’a gelenlere ilk ay 20 GB’a kadar internet hediye

Vodafone, yeni müşterilerine hoş geldin hediyesi olarak 20 GB’a kadar internet kullanım hakkı hediye etmektedir. Bu kampanyaya katılabilmek için is belirli şartları yerine getrimeniz gerekmektedir. Vodafone’un sunmuş odluğu internet hediyesinden yararlanabilmek için şu şartları yerine getirmeniz gerekmektedir:

  • Bu kampanyadan yararlanabilmek için son 30 gün içerisinde numara taşıma yolu ile ya da yeni bir Vodafone hattı almak koşulu ile müşteri olmanız gerekmektedir. Ayrıca son 30 gün içerisinde Vodafone faturalı aboneliğine geçmiş olan kişiler de faydalanabilmektedir.
  • Bu kampanya 30 Nisan 2023 yılına kadar geçerli olacaktır.
  • Ancak bu kampanyaya katılabilmek için belirli tarifelerde olamanız gerekmektedir. Uyumlu DK Bol 2022, Super Uyumlu 2022 ,Uyumlu DK Bol ,Süper+ Uyumlu tarifelerinden birini kullanan yeni Vodafone faturalı hat aboneleri bu kampanyadan sorunsuz bir şekilde yararlanabilir.
  • Bu kampanyadan yararlanabilmek için “Vodafone Yanımda” uygulamasını kullanmanız gerekiyor. Bu uygulamaya giriş yaptıktan sonra, “Ek paket Al” bölümünden hediye internet kullanım hakkınızı alabilir ve doya doya internet kullanabilirsiniz.
  • Bu kampanya için her yeni Vodafone faturalı hat abonesinin bir kullanım hakkı vardır.

Taahhüt bitiş tarihine göre sürpriz hediyeni kazan

Vodafone, yeni müşterilerine özel olarak sunduğu bu kampanya ile diğer operatör firmaları ile olan taahhütlerinin bitiş tarihine göre farklı bir sürpriz hediye sunmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak için ise buraya tıklayarak, gerekli bilgileri doldurmanız gerekiyor. Gerekli bilgileri doldurduktan sonra ise https://www.vodafone.com.tr/numara-tasima-yeni-hat/tarifeler linkine tıklayarak, yeni bir Vodafone faturalı müşterisi olmanız gerekmektedir. En sonunda ise verdiğiniz taahhüt bitiş tarihininden 15 gün öncesi ile 15 gün sonrasını kapsayan 30 gün içerisinde Vodafone’a geçiş yaptığınızda kazandığınız hediye, ilk ay kullanılmak üzere hattınıza otomatik olarak kullanıma sunulacaktır.

İLGİLİ MAKALE  Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone'dan yüksek fatura devrini sona erdirecek kampanyalar

Bütün bunlar ile birlikte Vodafone’un sunmuş olduğu sürpriz hediye kampanyasından faydalanabilmek için ilk önce kayıt yaptırmalı, daha sonra ise telefon numaranızı Vodafone’a taşımanız gerekmektedir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için gerekli adımlar şunlardır:

  • Buraya tıklayarak, kampanya tanıtım ekranına gidin.
  • “Hediyeni Gör” seçeneğine tıklayarak ekranda çıkan alana telefon numaranızı girin.
  • İlerledikten sonra ise mevcut operatörünüz ile olan taahhüt bitiş tarihini yazın.
  • En sonunda ise buraya tıklayarak istediğiniz bir Vodafone faturalı hat tarifesine geçiş yapın.
  • 15 gün öncesi ile 15 gün sonrasını kapsayan 30 gün içerisinde Vodafone’a geçiş yaptığınızda kazandığınız hediye otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır.

Bütün bu adımları yerine getirdiğiniz zaman, Vodafone sizin önceki operatörünüzdeki taahhüt süresine uygun bir hediye verecektir. Bu hediyeler herkes için farklılık göstermektedir. Ancak verilen sürpriz hediyeler genellikle internet kullanım hakkı olduğu gibi, bazı durumlarda mobil ödemelerde hediye para olarak da karşımıza çıkmaktadır.

X

Etiketlendi: