Vodafone, yeni hat sahibi edinmek için belli kampanyalar düzenlemekte. Bu kampanyalardan en yenisi ise bedava iPhone fırsatı. Cep telefonu ihtiyacı olanlar veya yeni bir iPhone kullanmak isteyenler için mükemmel bir fırsat sunan Vodafone, belli şartları sağlayan kullanıcılara iPhone hediye edebilir.

Vodafone hat sahiplerinin iPhone kazanma şansı

Vodafone, ülkemizde en çok kullanılan operatör firmalarından biri. Bunun nedeni ise sunduğu avantajlar ve düzenlediği kampanyalar. Ayrıca tarifeleri de oldukça tatminkar olan Vodafone, yeni iPhone kampanyasının duyurusunu yaptı. Eğer siz de iPhone sahibi olmak istiyorsanız, Vodafone firmasının sunmuş olduğu iPhone kampanyasının detaylarını iyice öğrenmeniz gerekiyor. Zira kampanya şartlarından birini bile atlarsanız, Vodafone’un sunmuş olduğu bu kampanyaya katılamayacaksınız. Bu şartlardan en önemlisi ise sizin de bir Vodafone hat sahibi olmanız. Eğer Vodafone hat sahibi değilseniz, bir Vodafone iletişim merkezsi şubesine gidebilirsiniz. Bu şubelerde ister yeni bir hat satın alın, isterseniz de numaranızı taşıyın. Önemli olan Vodafone müşterisi olmanız. Vodafone müşterisi olduğunuz takdirde, siz. de Vodafone’un sunmuş olduğu iPhone kampanyasına katılabileceksiniz. u kampanyayı kazanmanız dahilinde ise Vodafone, sizinle iletişime geçecektir.

Vodafone’dan Bezersiz Teklif yarışması

Bir bakıma Vodafone’dan iPhone kazanmak için illa ki Vodafone hat sahibi olmanıza gerek yok. Herhangi bir operatörü kullansanız bile, Vodafone’un sunmuş olduğu Benzersiz Teklif yarışmasına katılabilirsiniz. Bu yarışmaya katılabilmek için de sadece telefon numaranızı girmek ve telefon numaranıza gelecek olan onay SMS’indeki onay kodunu ilgili alana girmek. Daha sonra ise benzersiz teklifinizi vermek. Vodafone Benzersiz Teklif yarışmasına katılmak için buraya tıklamanız yeterlidir.

Benzersiz Teklif yarışması nasıl oynanıyor?

Vodafone’un sunmuş olduğu Benzersiz Teklif yarışması, bir nevi açık arttırmaya benziyor. Ancak vermiş olduğunuz teklifler, sizden tahsil edilmeyecektir. Sizin yapmanız gereken tek şey benzersiz bir teklif vermeniz. Yani katılan yarışmacılar arasında en düşük teklifi verip, o teklifi de sadece sizin vermeniz gerekiyor. Eğer sizin teklifiniz kimse tarafından verilmemişse ve verdiğiniz teklif en düşük teklif ise iPhone 12 sizin olacaktır.

Vodafone’dan online başvuruya özel yüzde 15 indirim fırsatı

Vodafone, yeni müşteri kazanabilmek için birçok fırsat sunmakta. Bu fırsatlardan biri de online numara taşıma başvurusu yapanlar için. Eğer siz de online bir şekilde numara taşıma kampanyasına katılırsanız, Vodafone’un sunmuş olduğu yüzde 15’lik indirimi kullanabileceksiniz. Tarife ücretleri ise ilk 3 ay boyunca yüzde 15 indirimli olarak yansıtılacaktır. Vodafone’un tarifelerini incelemek için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

İLGİLİ MAKALE  iPhone piliniz kaç şarj döngüsüne sahip olduğunu biliyor musunuz? Nasıl öğrenebilirsiniz?

Red Sınırsız İletişim 20 GB + 5 GB

Vodafone’un sunmuş olduğu Red Sınırsız İletişim tarifesi, size 20 GB internet kullanım hakkı sunmaktadır. Bunlar ile beraber WhatsApp için ise size sınırsız kullanım hakkı sunulmaktadır. Fakat bu sınırsız kullanım, sadece WhatsApp mesajlaşmalarında geçerli. WhatsApp üzerinden yapacağınız sesli görüşme ve görüntülü görüşmeler, WhatsApp sınırsız kullanımlarına dahil değildir. Red Sınırsız İletişim tarifesi 1000 dakika her yöne konuşma hakkı sunarken, Vodafone’lu müşteriler ile sınırsız konuşma hakkı sunmaktadır. Bunların yanında ise 250 adet her yöne SMS hakkı sunan Red Sınırsız İletişim tarifesi, yurt dışı aramaları için de size 120 dakika sunmaktadır. Bu tarifenin taahhütsüz ücreti 114 Türk lirasıdır. Ancak taahhüt yaptığınız takdirde, ilk 3 ay sadece 72 Türk lirası ödeyeceksiniz. Kalan 9 ayda ise 84 Türk lirası ödeyeceksiniz.