Türk Telekom ülkemizde en çok kullanılan operatör firmalarından biridir. Sadece telefon değil internet ve sabit hat hizmeti de veren Türk Telekom, ucuz fiyatları ve kampanyalarıyla müşterilerin ilgisini çekmekte. Bu yazımızda sizlere Türk Telekom’un ucuz. internetli paketlerini anlattık.

Özgürce tarifeler

Türk Telekom’un resmi internet sitesinden veya Türk Telekom Online İŞlemler uygulaması üzerinden başvuru yaparak, bu tarifeye katılabilirsiniz. Buraya tıklayarak başvuru formunu doldurabilir ve siz de bu tarifeden yararlanabilirsiniz. Bu tarifenin en dikkat çeken özelliği ise ilk 3 ay boyunca yüzde 15’lik bir indirim almanız. Ayrıca 25 GB’lık internet paketinizin olmasına karşın faturaya yansıyacak miktar, 80 Türk lirasıdır. 25 GB internetin dışında ise 5 GB’lık sosyal medya için internetiniz bulunuyor. Bu sayede de Facebook, Instagram ve Snapchat gibi uygulamalar, asıl internet paketinizi harcamıyor.

Hoşgeldin tarifeleri

Türk Telekom’dan yeni bir hat alacaksınız, hoşgeldin tarifelerine bakabilirsiniz. Bu tarife de oldukça cüzi miktarlara sahiptir. 20 Gb internet, 250 SMS ve 750 dakikalık konuşma için sadece 62 Türk lirası ödüyorsunuz. Bu tarifeyi kullanmak istiyorsanız buraya tıklamanız ve başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Konuşturan tarife

Eğer telefon ile çok fazla konuşmayı seviyorsanız, bu tarifeler tam size göre. Bu tarifede çok fazla internet bulunmuyor. Ancak yüksek dakikalar ile sevdiklerinizle çok uzun saatler konuşabileceksiniz. Ayrıca bu konuşma paketi, Türk Telekom müşterileri ile sınırsız konuşmanızı da sağlıyor. Bu tarifelerin 2 farklı çeşidi bulunmaktadır. Bir tanesi aylık 1500 dakika veriyor ve 40 Türk lirası. İkinci paket ise 3000 dakika veriyor ve 52 Türk lirası. Ayrıca 52 Türk lirası olan pakette 3 GB’lık bir internet paketi de mevcut. Eğer bu tarifeden yararlanmak istiyorsanız eğer buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Tarifen Yurt Dışında servisi

Tarifen Yurt Dışında servisi ile hangi tarifeyi kullanıyorsanız, hiçbir işlem yapmadan aynı dakikalarınızı ve internetinizi yurt dışında kullanabiliyorsunuz. 80 farklı ülkede geçerli olan bu servisin ücreti, 33 Türk lirasıdır. Eğer mobil hattınızın yurt dışına aramsı kapalı ise, *150#’yi tuşlayarak hattınızı yurt dışına açabilirsiniz.

Türk Telekom Prime

Türk Telekom Prime tarifeleri, size birçok farklı seçenek sunuyor. Türk Telekom’un Prime müşterisi olmak istiyorsanız eğer buraya tıklayarak başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Verdiğimiz internet sitesinede hem hattını taşımak isteyenler için hem de Türk Telekom’dan yeni hat almak isteyenler için bir seçenek mevcut. Prime tarifelerinde en ucuz fiyat 60 Türk lirasıyken en yüksek fiyat etiketi 110 Türk lirasıdır. En yüksek internet paketi sağlayan tarifede ise 40 GB internet paketi sağlamakta. Bunun yanında ise 20 GB sosyal medya internet paketi sağlayan bu tarife, asıl internet kotanızdan yemeyerek sosyal medyaya girmenizi sağlıyor.

İLGİLİ MAKALE  Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone'dan yüksek fatura devrini sona erdirecek kampanyalar

Aile tarifeleri

Artık bu tarz tarifeleri her operatör firması sunuyor. Tük telekomda da olan bu tarifeyi 5 kişiye kadar paylaşabiliyorsunuz. Bu tarifenin size sundukları ise aylık 15 GB internet, grup içi sınırsız konuşma, her yöne 500 dakika ve her yöne sınırsız SMS’tir. Bu tarifenin taahhütsüz fiyatı 109 Türk lirasıyken, taahhütlü fiyatı ise 79 Türk lirasıdır. Eğer kalabalık bir aileniz varsa, bu tarifeyi kullanarak hem tasarruf edebilir hem de rahatça iletişim kurabilirsiniz.