ŞOK marketler zincirinin hafta sonu ve hafta içi çalışma saatleri değişiklik gösterebiliyor. Şok marketler genel itibari ile 09.00 da açılıyor. Ancak saatler hafta sonu ve hafta içi için aynıdır. Aynı şekilde açılış saati gibi kapanış saati de hafta sonu ve hafta içi farklılık göstermiyor. ŞOK marketlerin kapanış saati ise  21.00’dir.

ŞOK Market Açılış ve Kapanış Saati

Ülkemizin ve dünyanın yaşadığı salgın sebebi ile birçok marketin hem çalışma saatleri hem de çalışma günlerinde değişiklik meydana gelmişti. Şok market hafta içi ve hafta sonu müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Ancak çalışma saatlerinde değişikliğe gidilmişti. Yapılan açıklamaya göre şok marketler hafta içi her gün saat 09.00 ila 21.00 saatlerinde müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Şok marketler zinciri müşterileri için hem uygun hem lezzetli hem de kaliteli ürünler veren bir markettir. Uygun ve kaliteli ürünler vermesi sayesinde birçok insan şok marketi tercih ediliyor. Market ihtiyacı zaruri bir ihtiyaçtır, bu nedenle market hizmeti için şok marketleri tercih edebilirsiniz.

Şok Market kaçta açılıyor?

Şok Market kaçta açılıyor?

Şok Market Hafta Sonları Hizmet Veriyor Mu?

Şok marketler yaşanan kötü koşullar nedeni ile hafta sonu çalışma saatlerinde de değişiklik yapmıştı. Ama şu anda eski düzene geri döndü. Hafta sonu şok marketlerin çalışma saati 09.00 ile 21.00 saatleri arasında hizmet vermeye devam ediyor.

Şok Market

Şok Market

ŞOK Market Hafta içi Ve Hafta Sonu Açılış Ve Kapanış Saatleri

Şok marketler zinciri açılış ve kapanış saatlerini şu anda yaşanan salgından ötürü değiştirmek zorunda kaldı. Bu nedenle şok marketlerin hafta sonu ve hafta içi çalışma saatlerinde değişiklik yaşanıyor. Şimdi gelin birlikte şok market hafta içi ve hafta sonu açılış ve kapanış saatlerine bakalım. Şok market hafta içi ve hafta sonu açılış ve kapanış saatleri şı şekilde;

  • Pazartesi günü çalışma saatleri: 09.00 ile 22.00 arası
  • Salı günü çalışma saatleri: 09.00 ile 22.00 arası
  • Çarşamba günü çalışma saatleri: 09.00 ile 22.00 arası
  • Perşembe günü çalışma saatleri: 09.00 ile 22.00 arası
  • Cuma günü çalışma saatleri: 09.00 ile 22.00 arası
  • Cumartesi günü çalışma saatleri: 09.00 ile 21.00 arası
  • Pazar günü çalışma saatleri: 09.00 ile 21.00 arası
İLGİLİ MAKALE  Şok haftanın fırsatlarını kaçırmayın! Bu hafta Şok'ta 5 kg Piyale un yalnızca 53,95 Türk Lirası

Yukarıda şok marketlerin çalışma saatlerini veriyoruz.

Şok Market

ŞOK Market

ŞOK Market Hakkında Genel Bilgi

1995 yılında şok market KOÇ Holding tarafından Migros etkisi altında hizmete sunulan bir markettir. Ancak 2011 yılı itibari ile Migros şok marketler zincirini Yıldız Holding tarafından satın alınmıştır. Şok market genel olarak indirimli ürün sattığı içi indirim bazlı bir market olarak da biliniyor. Şok market, ürünlerini halka ucuz, kaliteli ve lezzetli olarak sunuyor. Ayrıca oldukça ucuz olduğu için bir çok insan tarafından tercih edilen bir markettir. Şok market ürünlerinin neredeyse tamamını kendisi Ülkemizde üreterek indirimli olarak müşterilerine sunuyor. Şok marketlerde satılan bir çok ürün şok market için mağazalar tarafından özel olarak üretim yapıyor, oldukça ucu fiyatla halka sunuluyor.

ŞOK Market İletişim

ŞOK Market iletişim: 02125763300