Hasan Can Kaya’nın hazırlayıp sunduğu, çok sevilen ve izlenen “Konuşanlar” programına izleyici olarak katılmak için internetten online olarak ya da “Biletix” gişelerinden bilet almanız gerekiyor. Hasan Can Kaya zaman zaman program tarihlerini sosyal medya hesabında paylaşıyor. Programın net tarihleri için de Biletix’ten kontrol yapılabilir. Programa nasıl bilet alınacağı da merak edilen bir konu. İşte, Konuşanlar’a nasıl bilet alınacağına dair detaylar.

Hasan Can Kaya’nın sunduğu Konuşanlar programına nasıl bilet alınır?

Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programına seyirci olarak gitmek için Biletix’in www.biletix.com internet adresine giriş yapmalısınız. Daha sonra sağ üst köşede yer alan “Etkinlik, sanatçı ya da mekan arayın” butonuna “Hasan Can Kaya” yazın ve biletinizi alın. Hasan Can Kaya’nın sunduğu Konuşanlar programı için biletinizi online ödeme yolu ile satın alabilirsiniz. Biletix gişesinden bilet almak pek mümkün değil çünkü popüler bu programın biletleri online olarak da satışa çıktığı için hemen tükeniyor.

Hasan Can Kaya’nın sunduğu Konuşanlar programı biletleri ne kadar?

Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programı için bilet fiyatları farklı olabilmekte. Özellikle son dönemde restoranlarda bile bir fiyat bilgilendirmesi olmadığı için bu tarz programların ücretleri de değişiklik gösterebiliyor. En doğru seçenek bilet alırken fiyatını öğrenmek.

Hasan Can Kaya’nın sunduğu Konuşanlar programı ne zaman?

Hasan Can Kaya’nın sunduğu Konuşanlar programının kesin bir tarihi yok. Biletix’in sitesine girip ilgili alandan programın tarihlerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Hasan Can Kaya’nın sunduğu Konuşanlar programı ile ilgili bilinmesi gerekenler

  • Konuşanlar programında 16 yaş sınırı bulunuyor. 16 yaşından küçükler programa alınmıyor.
  • Konuşanlar programının girişinde bilet kontrolü yapılıyor, bileti telefondan göstermek zorunlu.
  • İzleyicilerin Covid-19 salgını dolayısıyla alınan tedbirlere uyması gerekiyor.
  • İzleyicilerin salona girerken mutlaka maske takması ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamaları gerekiyor.
  • Maske takma ile ilgili kurallara uymayan kişiler uyarılıyor. Maske takmamakta kararlı olan kişiler etkinlik alanının dışına alınıyor.
  • Sosyal mesafe kurallarına uygun bir biçimde hazırlanan oturma düzeniyle etkinlik yapılıyor.
  • İzleyiciler biletlerinin üzerinde yazan koltuk numarasına oturmak zorundadır. Bu kurala uymayan kişiler yer değişikliğinde ısrar ettiği durumda etkinlik alanı dışına alınıyorlar.
  • Etkinlik başlama saatinden daha sonra gelen ya da etkinliğe gelmeyen kişilere kesinlikle bilet ücret iadesi yapılmıyor.
  • Satın alınan biletlerde daha sonradan iade, iptal veya değişiklik yapılmıyor.

Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programına dair sıkça sorulan sorular ve cevapları

Sıkça Sorulan Sorular

Gösteriler nerede yapılıyor?

Gösteriler İstanbul Taksim Grand Pera Alternatif Sahne’de yapılıyor.

Gösteriler kaç saat sürüyor?

Gösteriler verilen ara ile birlikte ortalama 3.5 – 4 saat sürüyor.

Bilet fiyatları ne kadar?

Bilet tarih ve fiyatları için en güncel bilgiyi Mobilet’te “Konuşanlar” ya da “Hasan Can Kaya” araması yaparak ulaşacağınız etkinlik sayfasında görebilirsiniz.

Konuşanlar’a nasıl katılabilirim?

Mobilet’ten bilet satın alarak katılabilirsiniz. Mobilet’e üyelik yapmış olmanız bilet işlemlerinizi hızlandıracaktır.

Nasıl konuşan olabilirim? Konuşan kişileri önceden seçiyor musunuz?

Sadece bilet satın alarak, gelmeniz yeterlidir. İzleyici olarak gelen herkes bir konuşan adayıdır. İkinci bölümde sahneye alınan kişilerin seçimleri programın ilk bölümünde yapılan sohbetler sırasında yapılmaktadır. Önceden herhangi bir talep toplanmamakta ve “konuşan adayı” seçimi yapılmamaktadır.

Mobilet’te bilet yok. Nereden, nasıl temin edebilirim?

Mobilet’te bilet olmadığında, bu o dönemde çekim olmadığı anlamına gelebileceği gibi satışa çıkan biletlerin tükendiği anlamına da gelebilir. Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip ederek, eğer duyurusu yapılmışsa bir sonraki takvimi öğrenebilir ve ardından satışa açılması ile birlikte Mobilet’ten bilet satın alabilirsiniz.